Ypač tyliai dirbantis šilumos siurblys oras-oras GREE SOYAL – modernaus dizaino ir inovatyvių technologijų sintezė

Šilumos siurbliai oras-oras – ekologiška, ekonomiška ir efektyvi šildymo sistema, užtikrinanti aukštą komforto lygį. Šie siurbliai išsiskiria itin paprastu įrengimu ir praktišku funkcionalumu, kadangi sistema gali būti įrengiama net ir tais atvejais, kai erdvė yra labai ribota. Suvartojamos energijos kiekis yra minimalus, be to, įranga į aplinką neišskiria CO2 ir veikia itin dideliame temperatūrų diapazone. Vasaros metu šilumos siurbliai gali būti naudojami kaip oro kondicionieriai.
Didelis visuomenės dėmesys šilumos siurbliams oras-oras paskatino gamintojus investuoti į modernią, šiuolaikinę, aukštus technologinius reikalavimus atitinkančią įrangą, prisitaikančią prie individualių gyventojų poreikių. 1991 metais įkurta „Gree Electric Appliances“ bendrovė yra viena stipriausių šių dienų lyderių, siūlanti iki smulkmenų apgalvotus šilumos siurblius, tampančius praktiškumo ir funkcionalumo sinonimu. Naujausias GREE šilumos siurblys SOYAL, vos pasirodęs rinkoje, tapo traukos objektu, pasiūlęs elegantiško dizaino įrangą, kurios didelis nustatymų skaičius ir platus funkcijų spektras nustebins net ir patyrusį vartotoją.

Šiltas ir grynas oras tiems, kam rūpi energijos taupymas ir ekologija

Lietuvoje ilgą laiką plačiai naudoti kietojo kuro katilai šiandien praranda savo populiarumą, kadangi dažniausiai tokiose patalpose oras išsausėja, žmonės ima skųstis odos sausumu, nuovargiu, suprastėjusia miego kokybe. Šiuolaikinės šildymo sistemos tampa praktišku sprendimu, padedančiu palaikyti temperatūros balansą, užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją ir oro grynumą.
Naudojant šilumos siurblius oras-oras, oras yra paimamas iš lauko ir, perėjęs per tam tikrą sistemą, tampa šiltas, tuomet ventiliatoriaus paskirstomas patalpoje, tokiu būdu užtikrinant nuolatinį šviežio, šilto ir tinkamo drėgmės lygio oro tiekimą. Kitaip sakant, šilumos siurbliai oras-oras veikia oro energijos principu – aplinkoje esantį orą, pakeisdamas jo temperatūrą, perduoda į kitą aplinką. Sistema gali būti montuojama tiek senos, tiek naujos statybos namuose, butuose, privačiajame ir viešajame sektoriuje.
Tiesa, įsirengiant šildymą namuose, reikėtų nepamiršti, kad šilumos siurbliai oras-oras dažniausiai diegiami kaip papildomas bendros šildymo sistemos elementas. Aukščiausias siurblio produktyvumas pasiekiamas tuomet, kai lauko ir namų temperatūros skirtumas yra nedidelis. Atvėsus orams jų efektyvumas šilumos perdavimo atžvilgiu sumažėja, todėl nerekomenduojama šių siurblių naudoti kaip vienintelio namų apšildymo būdo. Oras-oras sistema yra lengvai suderinama su dujiniu, elektriniu, židinio, krosnelės ir kitais šildymo sprendimais, tokiu būdu leidžiant efektyviai sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Kaip pagrindinis šilumos šaltinis šilumos siurbliai oras-oras yra puikus pasirinkimas ne nuolatos gyvenamų arba nuomojamų patalpų šildymui, pvz., sodo nameliams, vasarnamiams ir pan.
Renkantis šilumos siurblį oras-oras, rekomenduojama atkreipti dėmesį į COP rodiklį, t. y. naudingumo koeficientą, kuris parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Taip pat svarbu atsižvelgti į norimo apšildyti pastato plotą, šiluminę varžą, pastato šildymo energijos poreikius. Jei turėtumėte bet kokių klausimų dėl šilumos siurblio pasirinkimo, visuomet lauksime jūsų jums patogiausiame „Vilpros“ salone.

Trys pagrindiniai šilumos siurblio oras-oras privalumai:

Greitai atsiperkanti investicija. Išorinė oras-oras šilumos siurblių dalis, matoma iš lauko pusės, yra kompaktiška, neužimanti daug vietos, tačiau puikiai apšildanti vieną ar kelias patalpas, priklausomai nuo jų dydžio. Kadangi pati oras-oras sistema yra mažiau inertiška, oras patalpose sušyla kur kas greičiau, lyginant su kitomis siurblių sistemomis, be to, tuo pačiu reikalaujama mažiau energijos resursų. Nedidelės pradinės išlaidos ir maži šildymo kaštai užtikrina aukštus atsiperkamumo rodiklius per trumpą laiką. Kadangi šilumos siurbliai oras-oras yra lengvai suderinami su įvairiais namų šildymo sprendimais, reguliaraus šildymo išlaidas galima sumažinti maždaug trečdaliu.
Ekologija ir ekonomiškumas. Šių dienų rinkoje šilumos siurbliai oras-oras yra viena mažiausiai resursų naudojančių sistemų, kurios efektyvumą didina integruota inverterio kontrolė. Siurblių kaina yra nedidelė, o veikimas pasižymi itin aukštais produktyvumo rodikliais. Darbo metu į aplinką neišskiriama nei CO2, nei kitų žmogaus sveikatai ir aplinkai pavojingų junginių. Kadangi šildymo metu siurbliai tik išgrynina energiją ir atiduoda šilumą, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, sunaudojama kur kas mažiau resursų, o tai reiškia ir mažesnes šildymo sąskaitas. Vasaros metu šie siurbliai gali būti naudojami kaip oro kondicionieriai ir teikti į patalpas gryną, gaivų ir šviežią orą, tuo pačiu saugodami nuo perteklinės drėgmės kaupimosi.
Paprastas valdymas ir funkcionalumas. Itin patogios valdymo galimybės ir siurblių funkcionalumas leidžia greitai ir lengvai nustatyti bei keisti siurblio galingumą ir temperatūrą, nustatyti automatinį siurblio veikimą atostogų ar ilgesnės išvykos metu. Šiuolaikiniai įrenginiai, tokie kaip GREE SOYAL šilumos siurbliai, išsiskiria itin tyliu darbu ir plačiomis funkcinėmis galimybėmis, pvz., naktiniu darbo režimu, žmonių buvimo vietos jutimu ir kt.

GREE SOYAL – novatoriškos technologijos, atkeliavusios į Lietuvą

Lyderio pozicijas tarptautinėje rinkoje užimanti GREE kompanija garsėja savo atidumu kokybei ir technologinei plėtrai. Zhuai mieste Kinijos pietuose įkurta įmonė ypač didelį dėmesį skiria moksliniams atradimams, nuolatos ieškodama naujų sprendimų, palengvinančių kasdienę vartotojų buitį. GREE užtikrina, kad įrenginių ir jų sudedamųjų dalių kontrolė būtų vykdoma visais projektavimo, montavimo ir aptarnavimo etapais. Visi GREE įrenginiai sukomplektuoti taip, kad jums nebereiktų rūpintis jokiais techniniais klausimais. Naujos kartos SOYAL šilumos siurblys oras-oras buvo sukurtas, atidžiai įvertinus gyventojų poreikius ir besikeičiančias klimato sąlygas. Tai itin tyliai dirbantys įrenginiai, kurių apgalvotas novatoriškas dizainas dera prie individualios gyvenamosios aplinkos. Platus temperatūros diapazonas užtikrina puikų siurblio darbą esant -25 ° C – + 52 ° C lauko temperatūrai.
Nuo pat įmonės veiklos pradžios GREE ypatingą dėmesį skyrė kokybei ir plėtrai, gamybos procese nuolatos diegdama naujausius technologinius sprendimus. Šiandien GREE reputacija yra nepriekaištinga ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje dėl patikimo įrenginių efektyvumo, griežtos kokybės kontrolės ir į klientų poreikius orientuoto aptarnavimo. Naujasis GREE šilumos siurblys SOYAL pagaliau pasiekė Lietuvą, siūlydamas išskirtinai plačias technines galimybes visapusiam komfortui ir patogumui. Novatoriški šilumos siurbliai turi inverterinį kompresorių, ekologišką šaltnešį R32 ir atitinka A +++ energijos vartojimo efektyvumo klasę. Dėl įmontuoto buvimo jutiklio, vartotojas gali pasirinkti patogiausią oro srauto režimą. Automatinis horizontalus ir vertikalus oro srauto paskirstymas leidžia orientuotis į individualius norus atitinkančias komforto sąlygas. Be to, GREE SOYAL gali dirbti nakties ir turbo režimu, turi šilto paleidimo ir „I Feel“ funkciją (sistema vėsina arba šildo erdvę ten, kur padedamas valdymo pultelis). Kadangi siurblyje įmontuota „Wi-Fi“ valdymo sistema, siurblio darbo režimą patogu keisti nuotoliniu būdu. Įrenginys gali būti paleidžiamas automatiškai, sistemoje įdiegtos savidiagnostikos ir savaiminio valymo galimybės, maksimaliai palengvinančios siurblio priežiūrą.
GREE SOYAL pritaikytas veikimui žiemą tiek šildant, tiek vėsinant vasarą, turi daugiapakopį ventiliatorių oro srauto reguliavimui ir gali palaikyti minimalią +8 temperatūrą kambaryje, kai nėra žmonių. Įrenginys turi net 8 greičio pakopas, siekiant užtikrinti maksimalias komforto sąlygas. Visiems GREE šilumos siurbliams suteikiama 3 metų garantija.

Šilti, jaukūs ir komfortiški namai su „Vilpra“

Šilumos siurbliai oras-oras lengvai įrengiami tiek senesniuose, tiek naujuose namuose, bet kokio ploto ar išplanavimo erdvėse. Universali sistema orą gali ne tik šildyti, bet ir vėsinti. Didelių išlaidų nereikalaujanti įranga lengvai papildo jau esančią šildymo sistemą: elektrinę, dujinę ar bet kurią kitą. Nedideli šildymo kaštai, greitas atsiperkamumas, lengvas valdymas, funkcionalumas, novatoriškas dizainas ir universalumas – pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi naujasis GREE SOYAL šilumos siurblys oras-oras. Lengvai montuojami, itin tyliai dirbantys šilumos siurbliai leidžia nustatyti reikiamą temperatūrą pasirinktam laikotarpiui, nuotoliniu būdu keisti siurblio nustatymus ir galingumą.
Esame oficialus GREE atstovas Lietuvoje, siūlantis technologiškai pažangią įrangą, prisitaikančią prie individualios gyvenamosios aplinkos ir skirtingų gyventojų poreikių. Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su šilumos siurblio pasirinkimu, montavimu, priežiūra ar eksploatacija, jei norėtumėte palyginti kelis įrenginius tarpusavyje ar įvertinti skirtingų sistemų privalumus bei trūkumus, lauksime jūsų bet kuriame „Vilpros“ salone. Su mumis galite susisiekti ir el. paštu arba telefonu.