Kieto kuro katilai
Rodoma: 100

Rūpinamės, kad kiekvienas pirkėjas rastų tai, ko ieško, todėl pristatome daugiau nei 10 Lietuvos ir užsienio gamintojų kieto kuro katilų asortimentą. Šie iš ketaus ir plieno pagaminti kieto kuro katilai pagal tipą skirstomi į įprasto degimo, dujų generacijos, granulinius ir katilus-virykles. Mūsų įmonėje atrasite visas katilų rūšis. Katilai kūrenami kietu kuru – mediena, medienos arba anglies granulėmis, mediena ir anglimi. Modernios technologijos užtikrina patogų bei efektyvų naudojimą, minimalią priežiūrą ir nuolatinį, nepertraukiamą degimą, todėl naudoti šiuos katilus yra labai patogu. 

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Kieto kuro katilai

Rodoma: 100
Rodyti daugiau

Kieto kuro katilai - ilgai tarnaujantys ir patikimi įrenginiai, gaminami iš ketaus arba plieno, gali būti kūrenami mediena ir / arba anglimi. Dalyje mūsų parduodamų katilų gamyboje naudojamos modernios technologijos, leidžiančios priskirti katilus 5-ai efektyvumo klasei. Tokie katilai mažina oro taršą ir efektyviai kūrena kurą. 
Plieniniai kieto kuro katilai labiau pritaikomi kiekvieno gyvenimo būdui - jie gali valdomi būti mechaniniškai arba elektroniniu valdikliu. Ketiniai katilai ilgai tarnaujantys, nereiklūs kūrenamam kurui ir kamino traukai.