VAILLANT šilumos siurbliai – naujos kartos šildymo sistema individualiems gyventojų poreikiams

Tinkamai parinkta, efektyviai veikianti šildymo sistema leidžia mėgautis šiluma ir komfortu net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis. Modernūs VAILLANT šilumos siurbliai siūlo techniškai pažangius, inovatyvius sprendimus, kurie leis mėgautis kasdiene šiluma ir pamiršti bet kokius su šildymo sistema susijusius rūpesčius. Produktyviu ir ekonomišku darbu išsiskiriantys VAILLANT šilumos siurbliai yra lengvai suderinami su kitomis šildymo sistemomis (tinka grindiniam šildymui, radiatoriams, karšto vandens šildymui ir kt.), gali būti montuojami naujos ir senos statybos pastatuose, butuose ir individualiuose namuose.

VAILLANT – Vokietijos lyderiai, siūlantys iki smulkmenų apgalvotus sprendimus namų šildymui
1874 m. Vokietijoje įkurta VAILLANT bendrovė šiandien yra tarptautinės šildymo technologijų rinkos lyderė, siūlanti ekologiškai švarias ir energiją taupančias šildymo sistemas, kuriose dažniausiai naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai ir dujos. Nuo pat įkūrimo pradžios bendrovė kėlė ypatingai aukštus tikslus įrangos kokybei, griežtai laikydamasi ekologiškumo, socialinių ir ekonominių įsipareigojimų. Šilumos siurblių dizainas, vystymas, testavimas bei gamyba yra vykdoma tik Europos gamyklose, prižiūrint ir kontroliuojant vykdomus procesus.

VAILLANT šilumos siurblių pranašumai:
• Gamtinių energijos šaltinių naudojimas.
• Aplinkai draugiška sistema.
• Inovatyvių technologijų diegimas.
• Aukšti efektyvumo rodikliai: iki 75 procentų energijos yra gaunama iš aplinkos.
• Universalus veikimas: tinka šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui.
• Sistema gali būti montuojama tiek naujos, tiek senos statybos namuose.
• Nedidelės eksploatacinės išlaidos ir ilgas tarnavimo laikas.
• Automatizuotas valdymas ir minimali priežiūra.

VAILLANT „aroTherm“ – pažangiausias iki šiol sukurtas oras-vanduo šilumos siurblys
2020 m. VAILLANT pristatė efektyvumo ir tylaus darbo rekordus mušantį oras-vanduo šilumos siurblį „aroTherm“. Vos pasirodęs rinkoje, siurblys sulaukė milžiniško pirkėjų dėmesio dėl išskirtinai produktyvaus našumo. Tai yra pažangiausias ir ekonomiškiausias sprendimas namų šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui, leidžiantis maksimaliai sumažinti bet kokius su šildymo sistema susijusius rūpesčius. Automatizuota įranga praktiškai nereikalauja jokios priežiūros, todėl net ir išvykę ilgesniam laikui, pvz., atostogauti, grįšite į šiltus ir jaukius namus. Tai šiuolaikinė, efektyvi technologija, dirbanti mažomis išlaidomis ir garantuojanti ilgą tarnavimo laiką.
„RED DOT AWARD“ APDOVANOJIMAS. „aroTherm“ dizainas pelnė prestižinį „Red Dot Award“ apdovanojimą – įrenginio išorė ir eksploatacija yra draugiška aplinkai ir naudotojui. Svarbus išorinio bloko dizaino elementas – horizontalios plokštelės, padidinančios konstrukcinį įrenginio stabilumą. Tai paprastai naudojamas, aplinkai draugiškas šilumos siurblys, dirbantis jūsų poreikiams.
MODULIUOJAMA GALIA. VAILLANT šilumos siurblys automatiškai prisitaiko prie būsto šilumos poreikių, sunaudodamas tiek energijos, kiek reikia konkrečiu metu. Tokiu būdu palaikoma komfortiška patalpų temperatūra ir efektyviai taupomos sąnaudos. Lengvas valdymas (sistemą galima valdyti net ir telefonu) leidžia paprastai koreguoti siurblio darbą pagal individualius poreikius.
EKOLOGIŠKAS SPRENDIMAS TVARIEMS NAMAMS. VAILLANT „aroTHERM plus“ šilumos siurbliai naudoja moderniausius monoblokus su ekologiškom dujom R290 ir yra vienas pažangiausių ateities sprendimų tvariems namams. Analogų neturintis siurblys atitinka beveik nulinės energijos pastatų reikalavimus ir turi ErP įvertinimą A+++. Tai vienas ekologiškiausių šilumos siurblių rinkoje, padedantis mažinti oro taršą ir leidžiantis pasiekti itin aukštą komforto lygį (srauto ir pašildomo vandens temperatūra – net iki 75 °C). YPAČ TYLUS VEIKIMAS. „aroTHEM“ yra vienas tyliausių šilumos siurblių rinkoje, kurio garso galia siekia vos 33 dB(A). Tai itin svarbu siekiant maksimalaus komforto ir gyvenant glaudžioje kaimynystėje, pvz., kai šilumos siurblys montuojamas netoli kaimynų tvoros. Ypatingai tylų veikimą patvirtina „Quiet Mark“ ženklas.

Greitas montavimas, lengvas valdymas ir aukštas naudingumo koeficientas
VAILLANT šilumos siurblių montavimas yra greitas ir lengvas procesas, todėl darbai atliekami vos per dieną ar pusdienį. Priklausomai nuo individualios situacijos, sistema gali būti montuojama nuo pirmųjų žingsnių arba prijungiama prie jau esančios sistemos. Atliekant montavimo darbus, viena šilumos siurblio sistemos dalis sumontuojama lauke, kita – viduje. Viduje sumontuojamas ir valdymo pultas, kuriuo galima reguliuoti siurblio darbą, keisti nustatymus ir temperatūrą. Aukštas – 5,4 – VAILLANT „aroTHEM“ naudingumo koeficientas (COP) parodo puikų santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos, tuo pačiu kalbant apie puikias eksploatacinės įrangos savybes.

Kviečiame susipažinti su „Vilproje“ pristatomu plačiu VAILLANT šilumos siurblių asortimentu
Šilumos siurbliai oras-vanduo yra viena populiariausių namų šildymo technologijų pasaulyje. Šie siurbliai, naudodami lauko ore esančią energiją, šildo bei vėsina patalpas ir ruošia karštą vandenį buitiniam naudojimui. Šilumos siurbliai gali būti montuojami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, siūlydami pažangiausius technologinius sprendimus maksimaliam gyventojų patogumui.
UAB „Vilpra“ yra oficialus VAILLANT atstovas Lietuvoje, siūlantis itin platų moderniausių rinkoje parduodamų siurblių asortimentą. Naudodami pažangias technologijas VAILLANT šilumos siurbliai leidžia orientuotis į maksimalias komforto sąlygas minimalios eksploatacinėmis išlaidomis. VAILLANT šilumos siurbliai gaminami griežtai kontroliuojant visą gamybos procesą, įranga sėkmingai išbandyta specialiose šalčio kamerose, kuriose temperatūra siekia -25°C, ir atitinka maksimalią A+++ efektyvumo klasę. Mūsų ilgametė patirtis leidžia suteikti išsamias konsultacijas visais įrangos pasirinkimo, montavimo ir eksploatacijos klausimais, todėl džiaugiamės galėdami padėti savo klientams priimti efektyviausią sprendimą, atitinkantį jų individualius poreikius. VAILLANT „aroTHEM“ šilumos siurbliai yra kompensuojami APVA programos, įrangai suteikiama 5 metų garantija.