Šildymo įranga
Rodoma: 1630

Siūlome susipažinti su plačiu, moderniu ir inovatyviu Vilpra šildymo prekių asortimentu, tinkančiu tiek individualiai, naujai ar komercinei statybai, renovuojamoms ir atnaujinamoms būsto šildymo sistemoms. Mūsų asortimente ne tik pagrindiniai šildymo įrenginiai (katilai, radiatoriai, vandens šildytuvai), tačiau ir visi būtini komponentai šildymo sistemoms, kad Jūsų šildymo sistema dirbtų efektyviai ir būtų ilgaamžė.
Visoms Vilpra parduodamoms prekėms suteikiama garantija, kuri išskirtiniais atvejais gali siekti net iki 5 metų. Atstovaujame tokius tarptautinius ženklus kaip: Vaillant, Sime, Viadrus, Protech, Tatramat, Atlantic, Danfoss, Wilo, Uponor, Pipelife ir kt.

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Šildymo įranga

Rodoma: 1630
Rodyti daugiau

Maloni šiluma – tai vienas svarbiausių poreikių įrengiant būstą. Norint, kad šildymas būtų išties kokybiškas, svarbu pasirūpinti kokybiškais šildymo įrenginiais ir atsižvelgti į specialistų rekomendacijas.

Įvairių tipų katilai (kieto kuro, dujiniai, skysto kuro), vandens šildytuvai, radiatoriai, konvektoriai - visus šiuos šildymo įrenginius galite įsigyti pas mus. Kartu su šia šildymo įranga pasiūlysime Jums viską, ko reikia katilinės įrengimui - cirkuliacinių siurblių, kolektorių, termoreguliavimo įrenginių, išsiplėtimo indų, jungiamųjų sistemos dalių.
Teisingai parinkta ir sukomplektuota šildymo įranga veiks efektyviai, nešvaistys elektros energijos, taupiai naudos kurą. Jei siekiate sumažinti šildymo išlaidas ir sukurti patogų bei efektyvų šilumos šaltinį savo namuose ar kitos paskirties patalpose, kviečiame įsigyti šiuos šildymo įrangos gaminius. Jeigu susiduriate su neaiškumais, kreipkitės ir mes padėsime Jums išsirinkti labiausiai tinkamus šildymo įrenginius. Kokybiškas bei ekonomiškas šildymas taps lengvai įgyvendinama svajone.