Saulės moduliai
Rodoma: 5

Turite klausimų dėl prekės! Susisiekite ir mūsų specialistai atsakys:

Vilniuje Edvinas +370 658 36556, edvinas.butrimas@vilpra.lt
Kaune Vaidas+370 655 62872, vaidas.palaikis@vilpra.lt
Klaipėdoje Darius +370 659 05976, darius.bumblauskas@vilpra.lt
Panevėžyje Šarūnas +370 652 08053, sarunas.kazanavicius@vilpra.lt
Šiauliuose Edvinas +370 656 30499, edvinas.peskovas@vilpra.lt
Utenoje Agnė +370 656 92365, agne.meksenaite@vilpra.lt
Alytuje Marius +370 660 95564, marius.miniauskas@vilpra.lt

Saulės moduliai

Rodoma: 5

Fotovoltiniai moduliai arba saulės moduliai (saulės panelės) yra saulės elektrinės dalis, montuojama ant namo stogo. Pagal metinį elektros energijos poreikį konkrečiam namui yra paskaičiuojama kiek saulės modulių reikės sumontuoti. Moduliai yra montuojami ant specialių laikiklių, parenkant didžiausią efektyvumą išgaunantį pasvirimo kampą.
Jinko Solar - didžiausias saulės modulių gamintojas pasaulyje. Jis jau daugelį metų yra BLOOMBERG TIER I sąrašo lyderis. Tai aukščiausias reitingas suteiktas vos 2% saulės modulių gamintojų.

Nuo ko priklauso saulės modulio kaina?
Saulės modulių kaina priklauso nuo modulio tipo, efektyvumo ir technologijos. Monokristalinių saulės modulių kaina paprastai yra aukštesnė nei polikristalinių, kadangi monokristaliniai moduliai gali išgauti didesnį energijos kiekį. Saulės modulių efektyvumą rekomenduojama rinktis pagal namo stogo plotą bei metinį elektros energijos poreikį konkrečiam namui. Saulės modulių gamintojai yra vertinami pagal visame pasaulyje pripažintą pakopų sistemą „Tier 1“. Vieni iš lyderiaujančių „Tier1“ saulės modulių gamintojų yra „Jinko“, jų gaminamų saulės modulių kaina „Vilpra“ parduotuvėje prasideda nuo 240 eurų.


Kuo skiriasi monokristaliniai ir polikristaliniai saulės moduliai?
Monokristaliniai saulės moduliai pagamina daugiau elektros energijos nei polikristaliniai. Monokristaliniai saulės moduliai yra šiek tiek efektyvesni saulėtomis ir karštomis dienomis, o polikristaliniai geriau veikia esant debesuotumui ir daliniam šešėliui. „Vilpra“ specialistai teikia profesionalias konsultacijas, kurių metu padės išsirinkti jums tinkamiausią saulės modulį.

Kokio efektyvumo saulės modulį rinktis?
Jei turite nedidelį stogo plotą ir norite išgauti kuo didesnį kiekį energijos, vertėtų rinktis aukščiausią efektyvumą turinčius modulius. O jei turite daugiau vietos ant stogo ir bendras elektros energijos poreikis nėra didelis, rekomenduojama rinktis žemesnio efektyvumo saulės modulius. Užsiregistruokite konsultacijai – „Vilpra“ specialistai padės išrinkti jūsų lūkesčius tenkinančius saulės modulius.

Kokie kriterijai yra svarbūs renkantis saulės modulius?
Efektyvumas. Didesnio efektyvumo saulės moduliai tomis pačiomis sąlygomis pagamina daugiau elektros energijos nei tokio paties dydžio, bet mažesnio efektyvumo saulės moduliai.
Našumas. Saulės modulių našumas prastėja kylant oro temperatūrai, todėl, siekiant optimalių rezultatų, rekomenduojama rinktis įrangą su žemiausiu temperatūros koeficientu.
Gamintojo reitingas. Saulės modulių gamintojai yra vertinami pagal visame pasaulyje pripažintą pakopų sistemą „Tier 1“. Sąraše esantys gamintojai yra patikimi bei turi sukaupę daug patirties saulės energetikos srityje. Vieni iš patikimiausių saulės gamintojų pasaulyje yra „Jinko“ – jų produkciją taip pat rasite ir UAB „Vilpra“.
Estetika. Vertinantiems solidesnę išvaizdą, rekomenduojama rinktis monokristalinius modulius juodos spalvos paviršiumi.