Informacija apie mus

UAB „Vilpra“ - viena didžiausių Lietuvoje šildymo, kondicionavimo, vėdinimo sistemų, alternatyvios energijos įrangos - šilumos siurblių, saulės elektrinių, židinių, krosnelių, dūmtraukių bei vonios kambario įrangos prekybos bei įrengimo įmonių. Nuo 1992 m. esame sukaupę daug profesinės patirties, kuria siekiame dalintis su savo klientais.

Esame stabili ir patikima įmonė, sertifikuota CrefoCert STABILE Diamond. Tai yra įvertinimas, kuris suteikiamas įmonei, kurios ekonominė būklė 10 ar daugiau metų atitinka 1-4 rizikos klases ir ji nepatyrė kitų esminių grėsmių.

Esame patikima ir stabili įmonė, sertifikuota CrefoCertStabilusGold. Šis sertifikatas suteikiamas įmonėms, vykdančioms nenutrūkstamą, ekonomiškai stabilią veiklą daugiau nei 5 metus – Lietuvoje tokių mokių įmonių mažiau nei 0,3% !

Įvertinus finansines ataskaitas už 2021 metus “Vilpra” sertifikuota „Stipriausi Lietuvoje 2022“ sertifikatu – tai tvirto ir iššūkius sėkmingai įveikiančio verslo ženklas. Sertifikatu pažymima, kad įmonė turi aukštą kredito reitingą ir padeda kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį.
Esame skaidri, atsakinga įmonė, turinti nepriekaištingą reputaciją ir ypatingą atsparumą atlaikant visus iššūkius.

Mūsų prekybos salonai bei atstovybės veikia 20 Lietuvos miestų. Įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 200 Europos šildymo, vandens tiekimo, šilumos apskaitos ir taupymo įrengimų gamintojų ir atstovauja Lietuvoje bei Europoje gerai žinomoms kompanijomis.
UAB „Vilpra“ gali pasiūlyti tai, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios konsultacijos iki reikiamos įrangos parinkimo, jos sumontavimo, garantinio/pogarantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros.


UAB “Vilpra” pateko į “Verslo žinių” skelbiamą “Geidžiamiausio 2023 m. darbdavio” TOP20 - esame 9 vietoje! Tai puikus mūsų komandinio darbo įvertinimas – džiaugiamės ir didžiuojamės!