Apvalūs įdėklai į kaminus
Rodoma: 110

Vienasieniai standūs įdėklai yra skirti degimo produktų šalinimui iš šildymo prietaiso į atmosferą. Įdėklai įprastai įrengiami mūriniame arba plytiniame dūmtraukyje, kurį apsaugo nuo agresyvių degimo produktų ir kondensato.

Tinkamai sukomplektuoti dūmtraukį Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Apvalūs įdėklai į kaminus

Rodoma: 110
Rodyti daugiau

Kaminų įdėklai yra neatsiejama mūrinio kamino apsaugos dalis. Sumontavus įdėklus, kaminai apsaugomi nuo irimo, kurį sukelia aukšta dūmų temperatūra. Todėl įdėklais turėtų pasirūpinti kiekvienas, kuriam svarbus namų saugumas. Kokybiškai sumontuotas įdėklas užtikrins, kad kaminas funkcionuos ilgą laiką.
Visi gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Rasite visas dalis, kurių reikia įdėklo montavimui - alkūnes, kondensato rinktuvus, trišakius, pravalas, movas, perėjimus ir daugybę kitų dalių.