Šilumos siurbliai
Rodoma: 242

Įranga su montavimu iš vienų rankų! Susisiekite ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią įrangą, pasirūpins jos pristatymu, montavimu bei paleidimu:

Vilniuje Vytautas +370 636 85953, vytautas.vasiliauskas@vilpra.lt
Kaune Darius +370 620 63518, darius.peciunaitis@vilpra.lt
Klaipėdoje Vitalija +370 658 04592, vitalija.siaulyte@vilpra.lt
Šiauliuose Edvinas +370 656 30499, edvinas.peskovas@vilpra.lt
Panevėžyje Marius +370 656 96122, marius.garuckas@vilpra.lt
Utenoje Remigijus +370 655 60206, remigijus.klimka@vilpra.lt

Alytuje Gediminas +370 699 69513, gediminas.zenkevicius@vilpra.lt

Šilumos siurbliai

Rodoma: 242
Rodyti daugiau

Šiame puslapyje atrasite žymios prancūzų įmonės „Atlantic“ šilumos siurblius. Šie modernūs siurbliai pasižymi itin aukšta kokybe, jų priežiūrai nereikia skirti daug dėmesio. Siūlome platų siurblių asortimentą – prekių kataloge rasite geoterminių šilumos siurblių, šilumos siurblių oras/vanduo bei visas siurbliams reikalingas papildomas dalis. Pasinaudoję pateikiama paieška, lengvai ir patogiai atraskite norimus gaminius. Tiekiami skirtingo dydžio ir galingumo siurbliai, tinkantys įvairios paskirties patalpoms. Pasirinkite tas prekes, kurios labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Kylant klausimams, susisiekite ir mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausius sprendimus atsižvelgiant į patalpas, kuriose siurbliai bus montuojami. 
Šilumos siurbliai – tai puikus sprendimas užtikrinti būste malonią šilumą, kuria galėsite mėgautis visus metus. Įsigykite naujausių „Atlantic“ siurblių palankiomis kainomis – mėgaukitės patogumu bei aukšta kokybe.
Šiuolaikiniai šilumos siurbliai yra patogi, moderni ir efektyvi šildymo alternatyva namams, pasižyminti dideliu našumu, paprastu naudojimu ir aukšta kokybe. Pastaruoju metu šildymas su šilumos siurbliais oras / vanduo, ko gero, yra populiariausias šildymo būdas pastatams, prie kurių nėra privestas dujotiekis. Šilumos siurbliai leidžia vartotojui pamiršti, kas yra šildymas kietu kuru ar medžio granulėmis. Vartotojas gali mėgautis komfortu, negalvodamas apie kuro įsigijimą, jo paruošimą, saugojimą, nuolatinį katilo kūrenimą bei pelenų šalinimą.