Universalūs oro kondicionieriai: GREE ir TOSHIBA pasiūlymai visiems metų laikams

Daugiafunkciniai oro kondicionieriai, dar kitaip – šilumos siurbliai oras-oras – gali būti naudojami visais metų laikais, siekiant vėsinti patalpų orą vasarą ir šildyti jį žiemą. Ilgametė „Vilpros“ patirtis ir išskirtinis dėmesys pirkėjų poreikiams leidžia pasiūlyti kruopščiai atrinktų partnerių įrangą, atitinkančią aukštus kokybės ir ilgaamžės eksploatacijos reikalavimus. Mūsų parduotuvėje rasite tarptautinį pripažinimą pelniusius, japoniškos kokybės „Toshiba“ įrenginius, taip pat Kinijoje gamintus ir visame pasaulyje pamėgtus pažangius „GREE electric appliances“ buitinius ir komercinius oro kondicionierius / šilumos siurblius oras-oras.

Kokias funkcijas atlieka oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras?

Nors neretai oro kondicionieriai yra siejami tik su vasaros sezonu, šiuolaikinė įranga išlipa už vėdinimo ribų ir siūlo komfortiškas gyvenimo sąlygas ištisus metus. Be tiesioginės vėsinimo funkcijos oro kondicionieriai gali būti naudojami ir patalpų šildymui. Tiesa, kai oro temperatūra lauke yra itin žema, įrenginys gali išeikvoti gana daug elektros energijos, todėl Lietuvos klimato sąlygomis šildymas oro kondicionieriumi yra rekomenduojamas kaip papildomas šilumos šaltinis arba kaip pagrindinis šildymo įrenginys sodybose, pirtyse, sodo nameliuose arba ten, kur negyvenama nuolatos, tačiau pageidaujama maksimalių komforto sąlygų.
Oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras yra nesudėtingai montuojami įrenginiai, tinkantys visiems gyvenamosios paskirties statiniams (nepriklausomai nuo jų statybos metų), viešosios ir komercinės paskirties objektams. Svarbus įrangos privalumas – galimybė kondicionierių valdyti nuotoliniu būdu ir sukurti pageidaujamas komforto sąlygas dar prieš atvykstant į konkrečią patalpą.

Pagrindiniai oro kondicionieriaus / šilumos siurblio oras-oras privalumai:
• Jei patalpoje esanti temperatūra yra pernelyg didelė ar maža, nukenčia gyvenimo kokybė (sumažėja produktyvumas, suprastėja miego kokybė ir kt.), padidėja įvairių ligų (galvos skausmų, astmos, viršutinių kvėpavimo takų sutrikimų ir kt.) tikimybė.
• Šiuolaikiniuose oro kondicionieriuose esantys filtrai užtikrina efektyvų oro valymą nuo dulkių, alergenų, mikroorganizmų. Jei oro kondicionierius yra su integruotu jonizatoriumi, tuo pačiu naikinami ir patalpoje esantys virusai, nemalonūs kvapai bei dūmai.
• Tinkamai veikiantys oro kondicionieriai padeda naikinti perteklinę drėgmę namuose, dėl kurios atsiranda pelėsis ir prastėja mikroklimato sąlygos.

Buitiniai ir komerciniai oro kondicionieriai – rinka, prisitaikanti prie poreikių

Oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras skiriasi savo technine charakteristika, montavimo sprendimais, galia ir kitais parametrais, atsižvelgiant į individualius gyventojų poreikius, patalpų dydį ir mikroklimatui keliamus reikalavimus. Paprastai išskiriamos dvi pagrindinės kondicionierių grupės: buitiniai ir komerciniai oro kondicionieriai.
Buitiniai oro kondicionieriai – tai sąlyginai nedidelės galios įrenginiai, skirti kelių dešimčių kvadratinių metrų patalpoms. Šioje kategorijoje populiariausiais išlieka stacionarūs dvinariai (split) ir daugianariai (multisplit) oro kondicionieriai, siūlydami itin platų modelių diapazono ir techninių galimybių pasirinkimą. Jei vėsinimo poreikis nėra didelis, mažose erdvėse galima naudoti ir mobilius oro kondicionierius, lengvai pernešamus iš vienos patalpos į kitą.
Komerciniai oro kondicionieriai dažniausiai naudojami dideliuose komercinės ar viešosios paskirties, administraciniuose pastatuose, parduotuvėse, gamyklose ir kitose erdvėse, kur vėsinimo poreikis yra itin didelis. Tai gana sudėtingos sistemos, reikalaujančios kruopščiai atliktų montavimo darbų ir šios srities specialistų pagalbos. Renkantis kondicionierių komercinėms patalpoms, ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio galią ir jo naudingumo koeficientą (t. y. įvertinti, kiek energijos panaudojama šildymui arba vėsinimui išgauti).

GREE kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras

1991 m. įkurta „GREE Electric Appliances“ yra tarptautinė oro kondicionierius gaminanti įmonė, siūlanti aukšta technine charakteristika pasižyminčius įrenginius buitiniam ir komerciniam naudojimui. Nuo pat įkūrimo pradžios GREE ypatingą dėmesį skyrė moksliniams tyrimams ir plėtrai, gamybos procese nuolatos diegdama naujausius technologinius laimėjimus. Šiandien GREE reputacija yra nepriekaištinga ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje dėl patikimo įrenginių efektyvumo, griežtos kokybės kontrolės ir į klientų poreikius orientuoto aptarnavimo.
Kompanijos būstinė yra Zhuai mieste Kinijos pietuose. Įmonė turi 9 gamyklas, jos produkcija klasifikuojama į 20 kategorijų, 400 serijų ir daugiau nei 12 700 modelių bei modifikacijų. Šiuo metu GREE yra įsteigusi daugiau nei kelis šimtus tyrimų centrų, institutų ir laboratorijų. Siekdama nuolatinės plėtros, GREE glaudžiai bendradarbiauja su tarptautinėje rinkoje gerai žinoma japonų kompanija „Daikin“ ir vykdo bendrus projektus. Pirkėjai, investuojantys į GREE įrangą, gali būti visiškai tikri dėl puikių eksploatacinių kondicionieriaus savybių ir ilgo tarnavimo laiko. Nepriekaištingos GREE kokybės garantas – tarptautinė „Global quality control“ programa, apimanti griežtą gaminių kokybės kontrolę ir testavimą. GREE užtikrina, kad įrenginių ir jų sudedamųjų dalių kontrolė būtų vykdoma visais projektavimo, montavimo ir aptarnavimo etapais. Dėmesys kokybei leido GREE pelnyti daugiau nei 50 tarptautinių apdovanojimų už puikią produktų charakteristiką ir technines savybes. Šiuo metu GREE yra didžiausia specializuota oro kondicionierių gamintoja pasaulyje, vidutiniškai siūlanti daugiau nei 60 milijonų buitinių kondicionierių per metus. Skaičiuojama, kad kas trečias oro kondicionierius atkeliauja iš GREE. Šie kondicionieriai dirba šaldymo bei šildymo režimais ir pasižymi išskirtinai plačiu techninių galimybių asortimentu. Visiems gaminiams suteikiama 3 metų garantija. Daugiau informacijos rasite čia: GREE oro kondicionieriai

TOSHIBA kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras

TOSHIBA buvo įkurta 1939 m., susijungus kompanijas „Tanaka Seisakusha“ ir „Hakunetsusha“. Šiandien TOSHIBA yra viena stipriausių rinkos lyderių, siūlanti technologiškai pažangius, prie įvairių darbo sąlygų prisitaikančius oro kondicionierius / šilumos siurblius, gaminamus nuo 1950 m.
TOSHIBA buvo pirmasis gamintojas, dar 1981 m. pasiūlęs „Inverter“ tipo technologija paremtą oro kondicionavimo sistemą ir, pranokęs savo konkurentus, iki šiol yra vienas stipriausių gamintojų, siūlantis aukščiausios kokybės ir geriausių techninių parametrų produktus, gaminamus Japonijoje ir Tailande. Sėkmingai plėsdama savo veiklą, TOSHIBA tapo viena didžiausių korporacijų pasaulyje, kurioje dirba daugiau nei 206 000 darbuotojų. Bendrovė užima lyderio pozicijas energiją taupančių gaminių išradimų srityje, o jos produktai gavo daugybę aplinkosauginių apdovanojimų.
Bendrovės veiklos pagrindas paremtas inovatyviais ir drąsiais sprendimais, atitinkančiais išrankiausių pirkėjų poreikius. TOSHIBA oro kondicionieriai parduodami daugiau nei 120 šalių, bendrovė turi daugiau nei 2 400 patentų Japonijoje ir kitose šalyse. Visos bendrovei priklausančios gamyklos yra sertifikuotos griežtu ISO 9001:2015 standartu, apimančiu tarptautinį valdymą ir kokybę. Siekdama užtikrinti maksimalų oro kondicionierių patikimumą, efektyvų darbą ir nepriekaištingą kokybę, TOSHIBA taiko griežtą visos klimato įrangos gamybos kontrolės sistemą, nuolatos vykdo mokslinius tyrimus ir eksperimentus šiuolaikinių technologijų srityje, ieškodama inovatyvių ir patikimų sprendimų gaminių plėtrai. Rinkdamiesi TOSHIBA oro kondicionierius, renkatės švarų, filtrais su sidabro jonais išvalytą orą ir energiją tausojančius sprendimus, užtikrinančius efektyvų darbą ir ilgaamžę eksploataciją.
Skiriamasis bendrovės bruožas – platus įrangos veiklos pajėgumų diapazonas ir modernios oro valymo technologijos. Naudojant iš dviejų pakopų susidedančius plazmos filtrus, kondicionieriai gali sulaikyti itin mažas taršos daleles, kurių skersmuo yra ne didesnis nei 0,01 mikrono, ar nemalonaus kvapo molekules iki 0,001 mikrono. Tai itin tyliai dirbanti įranga, leidžianti efektyviai valyti orą nuo dulkių, virusų, bakterijų, nemalonių kvapų, dūmų ar pelėsių sporų. Priklausomai nuo modelio, darbinė kondicionierių lauko temperatūra siekia nuo -25 °C iki 46 °C. Automatizuota sistema leidžia į atmintį įrašyti labiausiai jūsų lūkesčius atitinkantį režimą, o supaprastintas valdymas užtikrina lengvą įrenginio kontrolę. Visiems TOSHIBA oro kondicionieriams suteikiama 2 metų garantija. Daugiau informacijos rasite čia: TOSHIBA oro kondicionieriai

„Vilpra“ kviečia išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkantį oro kondicionierių

Nepriklausomai nuo to, renkatės įrangą namams ar komercinėms erdvėms, oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras yra tarpusavyje technologiškai besiskiriantys įrenginiai, kurie turi būti vertinami pagal efektyvumą, galią, patalpų šildymo / vėsinimo plotą ir kitus fizinius aspektus. Siekdama savo klientams pasiūlyti iki smulkmenų apgalvotus sprendimus, UAB „Vilpra“ bendradarbiauja su laiko patikrintais ir tarptautinėje rinkoje įvertintais partneriais, galinčiais užtikrinti aukštus oro kondicionierių kokybės rodiklius, nepriekaištingą technikos darbą ir ilgaamžiškumą. Esame oficialus GREE ir TOSHIBA įmonių atstovas, siūlantis pažangią įrangą privačiam, viešajam ir komerciniam sektoriui. Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su oro kondicionierių pasirinkimu ar montavimu, norėtumėte sužinoti daugiau apie modelių skirtumus ir jų ypatybes ar turėtumėte bet kokių kitų klausimų, visuomet maloniai kviečiame susisiekti su „Vilpros“ konsultantais jums patogiausiu būdu.