Naujos kartos GREE šilumos siurbliai oras-vanduo – efektyvus šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas namuose

Komfortiški namai, kuriuose galite džiaugtis efektyviu šildymu bei vėsinimu ir ekonomišku karšto vandens ruošimu, tampa realybe su naujos kartos GREE šilumos siurbliu „Versati III“. Tai pasaulyje lyderiaujančios bendrovės įranga, sukurta atsižvelgiant į klimato kaitos ir energetinio efektyvumo tendencijas. Praktiški šilumos siurbliai atitinka A+++ energijos efektyvumo klasę, taupo išlaidas ir tausoja aplinką, o jos sezoninis efektyvumo koeficientas SCOP siekia net 4,66. Kokybė ir profesionalumas užtikrino, kad vos pasirodę rinkoje, GREE šilumos siurbliai sulaukė tarptautinio pirkėjų dėmesio ir pripažinimo.

Kodėl namų šildymui vis dažniau pasirenkamai šilumos siurbliai oras-vanduo?

Šilumos siurbliai oras-vanduo yra vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių šildymo sprendimų namuose, užtikrinantys itin komfortiškas gyvenimo sąlygas nedidelėmis išlaidomis. Vienas svarbiausių šių siurblių privalumų yra lengvas jų suderinamumas su esama šildymo sistema (t. y. siurblys tinka grindiniam, radiatoriniam šildymui, boileriui ir kitoms šildymo sistemoms). Šiuolaikinių siurblių temperatūrų diapazonas yra itin platus, kas leidžia orientuotis į maksimalias komforto sąlygas. Be to, tai vienas ekologiškiausių sprendimų rinkoje, į aplinką neišskiriantis CO2. Siurbliai neužima daug vietos ir yra lengvai montuojami. Tai universalaus veikimo įranga, galinti efektyviai ir veiksmingai šildyti bei vėsinti patalpas ir ruošti karštą vandenį visoms namų ūkio reikmėms.

Šiandieninėje rinkoje šilumos siurblių pasirinkimas yra itin platus, pirkėjams siūlant skirtingos galios, parametrų, techninės charakteristikos įrangą, prisitaikančią prie įvairių gyvenimo sąlygų ir vartotojo poreikių. Renkantis šilumos siurblį oras-vanduo visuomet rekomenduojama atkreipti dėmesį į siurblio savybes (COP), norimo apšildyti pastato plotą, šiluminę varžą ir šildymo energijos poreikius. Kad išvengtumėte klaidų, šiuos ir panašius klausimus rekomenduojame aptarti su šilumos siurblių ekspertais, galinčiais racionaliai įvertinti rinkos situaciją ir suteikti jums išsamias konsultacijas. Jei turėtumėte bet kokių klausimų ar abejonių, ilgametę patirtį turinti „Vilpros“ komanda yra pasiruošusi padėti jums išsirinkti praktišką, efektyvią ir patikimą eksploataciją užtikrinančią įrangą.

GREE šilumos siurbliai – profesionali įranga individualiems poreikiams

GREE yra vienas iš stipriausių pasaulinių rinkos lyderių, patenkantis į TOP3 gamintojų gretas. Vienas svarbiausių GREE tikslų – pasiūlyti geros kainos ir nepriekaištingos kokybės santykį. Būtent dėl to GREE oras-vanduo šilumos siurbliai yra energetiškai efektyvūs įrenginiai, galintys ne tol šildyti ir vėsinti patalpas, bet ir ruošti karštą vandenį. Pažangi įranga turi integruotą „Wi-Fi“ modulį, leidžiantį šilumos siurblį valdyti iš bet kurios vietos, naudojant išmaniuosius įrenginius. Siurblio valdymą palengvina ir lietuvių kalba įdiegtas meniu. Visi GREE šilumos siurbliai oras-vanduo turi tarptautinį „Eurovent“ sertifikatą, liudijantį apie įrangos kokybę ir patikimumą.
GREE šilumos siurbliai oras-vanduo tampa idealiu pasirinkimu namams dėl savo kompaktiškumo, efektyvaus veikimo, lengvo adaptavimo ir ilgaamžės eksploatacijos. Įranga gali būti montuojama individualiuose namuose ir butuose, komercinės ir viešosios paskirties erdvėse.

GREE pasitiki daugiau nei 300 milijonų žmonių visame pasaulyje

„Gree Electric Appliances“ įkurta 1991 metais. Išskirtinis GREE dėmesys kokybei, pažangių technologijų naudojimas, griežta kontrolė ir inovatyvumas paskatino globalinę įmonės plėtrą. 7 GREE gamyklos įrengtos Kinijoje, po vieną – Brazilijoje ir Pakistane. 2015 metais GREE įsteigė „National Key Laboratories“, du nacionalinius tyrimų ir vystymo centrus, 58 tyrimų institutus ir 570 pažangias laboratorijas.
Zhuai mieste Kinijos pietuose įkurta įmonė ypač didelį dėmesį skiria moksliniams tyrimams ir plėtrai, ieško naujų sprendimų, palengvinančių kasdienę vartotojų buitį. Šiandien GREE produkcija klasifikuojama į 20 kategorijų, įmonės vardu išduota 18 000 technologinių patentų, iš jų net 7 000 yra išradimų patentai.
GREE užtikrina, kad įrenginių ir jų sudedamųjų dalių kontrolė būtų vykdoma visais projektavimo, montavimo ir aptarnavimo etapais. Kitaip sakant, rinkdamiesi GREE, renkatės aukštos techninės charakteristikos įrangą, sukurtą ilgaamžei ir patikimai eksploatacijai. Naujos kartos GREE šilumos siurbliai oras-vanduo sukomplektuoti taip, kad jums nebereiktų galvoti apie papildomus priedus. Aiškus meniu, lietimui jautrus ekranas, „Wi-Fi“ modulis, temperatūros jutiklis, vandens šildytuvo daviklis, grubaus valymo filtras ir kiti priedai leidžia orientuotis į maksimalius kokybės rezultatus. Be to, GREE šilumos siurbliai oras-vanduo sukurti taip, kad keltų kuo mažesnį triukšmą, o savo estetiniais sprendimais derėtų prie individualios gyvenamosios aplinkos. Platus temperatūros diapazonas užtikrina puikų siurblio darbą net ir tuomet, jei lauko temperatūra nukristų iki -25°C.

„GREE Versati III“ – naujos kartos įranga šilumos siurblių rinkoje

UAB „Vilpra“ – oficialus GREE atstovas Lietuvoje, siūlantis išbandyti naujos kartos šilumos siurblį oras-vanduo „Versati III“. Tai pasaulines tendencijas atitinkanti įranga, pasižyminti į vartotojų poreikius orientuotais privalumais:
• Aukštas efektyvumo koeficientas.
• Ekologiškas R32 šaltnešis.
• A+++ energijos efektyvumo klasė.
• Karšto vandens ruošimas iki 60 ˚C.
• Efektyvus šildymas iki -25 ˚C lauko temperatūros.
• A klasės cirkuliacinis siurblys („Wilo“).
• Aukšto efektyvumo plokštelinis šilumokaitis („Alfa Laval“).
• Integruotas „Wi-Fi“ modulis.
• Integruotas trieigis vožtuvas su pavara.
• Komplekte yra patalpos jutiklis, signalinis laidas, karšto vandens šildytuvo jutiklis.
• Aukšto efektyvumo dviejų pakopų kompresorius.
• Išorinė dalis „NORDIC“ versijos su gamykliškai sumontuotu dugno pašildymo kabeliu.
• Integruota vėsinimo funkcija (galimybė vėsintis pasyviai per grindis arba aktyviai per ventiliatorinius konvektorius).
• Tylus ir ekonomiškas siurblio darbas.

„GREE Versati III“ šilumos siurbliai gali būti valdomi išmaniuoju telefonu iš bet kurios pasaulio vietos. Be to, su viena „GREE+“ programėle galima valdyti visus „GREE“ prietaisus (programėlė pritaikyta tiek „Android“ tiek „iOS“ sistemoms). Įranga gali veikti automatizuotai pagal lauko oro temperatūrą. Esant poreikiui, galima aktyvuoti atostogų ir priešužšaliminį režimą, avarinį ir naktinį režimą. Šilumos siurblys turi savaitinį, temperatūrų ir laiko laikmatį, gali pasiūlyti greitą karšto vandens ruošimą ir aktyvų vėsinimą, turi įdiegtą „Smart defrost“ – išmanaus atitirpinimo, dezinfekcijos, grindų džiovinimo ir „Auto restart“ funkcijas, suteikia galimybę valdyti antrąjį šildymo šaltinį (dujinį katilą, el. katilą ir pan.), prijungti kortelių valdiklį (aktualu viešbučiams).

UAB „Vilpra“ pasiūlymai, ieškantiems kokybės ir modernumo sintezės

Šilumos siurbliai oras-vanduo plačiai naudojami greitam, patogiam ir efektyviam patalpų apšildymui. Tai universalus šildymo sprendimas, tinkantis tiek senos, tiek naujos statybos statiniams, individualiems namams ir butams, privačiam ir komerciniam sektoriui. Šilumos siurblio įsirengimas užtikrina komfortiškas gyvenimo sąlygas, užmirštant bet kokius su kuro įsigijimu ar sandėliavimu susijusius rūpesčius.

UAB „Vilpra“ atstovauja geriausiai tarptautinėje rinkoje vertinamus prekių ženklus, savo klientams siūlydama platų šilumos siurblių pasirinkimą, leidžiantį mėgautis efektyviu patalpų šildymu ir vėsinimu bei karšto vandens ruošimu. Neseniai rinkoje pasirodę naujos kartos GREE šilumos siurbliai „Versati III“ per itin trumpą laiko tapo vienais stipriausių savo kategorijos lyderių, garantuojantys kokybišką, sklandų, ekonomišką ir aplinkai draugišką šilumos siurblio darbą ištisus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų už lango. Visiems GREE šilumos siurbliams suteikiama 3 m. garantija.