Radiatoriai
Rodoma: 231

Radiatoriai

Rodoma: 231
Rodyti daugiau

Centrinio šildymo radiatoriai patalpų šildymui gali būti plieniniai, ketiniai ar aliuminiai. Plieniniai radiatoriai atrodo moderniai ir tvarkingai, jų būna įvairių dydžių, galių bei prijungimo tipų, jie pritaikomi kone kiekvienam būstui ir įvairaus dydžio patalpoms. Aliuminio radiatoriai greitai įšyla ir atiduoda šilumą aplinkai, o ketiniai radiatoriai yra ilgaamžiai, ilgai skleidžia šilumą į patalpą.

Įrengiant būstą ar kitas įvairios paskirties patalpas, svarbu pasirūpinti šildymu, kuris būtų kokybiškas ir leistų sutaupyti. Siekiant efektyvaus šildymo su optimaliomis sąnaudomis, pravers įvairių rūšių radiatoriai, kuriuos rasite mūsų įmonėje.
Tiekiame modernius bei kokybiškus „HM Heizkorper“, „Decoral“, „Viadrus“ radiatorius už prieinamą kainą. Kataloge atrasite skirtingų tipų aliumininių, ketinių ir plieninių radiatorių. Įrengiant radiatorius svarbu, kad jie atitiktų Jūsų patalpos išmatavimus, todėl galite pasirinkti iš skirtingų dydžių. Galingumas – taip pat svarbus rodiklis, didele dalimi lemiantis šildymo sąnaudas atitinkamo dydžio patalpai, todėl pas mus rasite skirtingo galingumo radiatorių. Jeigu nežinote, ką išsirinkti, patyrę meistrai atvyks į Jūsų nurodytą vietą, įvertins padėtį ir parinks pačius geriausius sprendimus. Teikiame išsamias konsultacijas visiems savo klientams.