Radiatoriai
Rodoma: 306

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Radiatoriai

Rodoma: 306
Rodyti daugiau

Įrengiant būstą ar kitas įvairios paskirties patalpas, svarbu pasirūpinti šildymu, kuris būtų kokybiškas ir leistų sutaupyti. Siekiant efektyvaus šildymo su optimaliomis sąnaudomis, pravers įvairių rūšių radiatoriai, kuriuos rasite mūsų įmonėje.
Tiekiame modernius bei kokybiškus „HM Heizkorper“, „Decoral“, „Viadrus“ radiatorius už prieinamą kainą. Kataloge atrasite skirtingų tipų aliumininių, ketinių ir plieninių radiatorių. Įrengiant radiatorius svarbu, kad jie atitiktų Jūsų patalpos išmatavimus, todėl galite pasirinkti iš skirtingų dydžių. Galingumas – taip pat svarbus rodiklis, didele dalimi lemiantis šildymo sąnaudas atitinkamo dydžio patalpai, todėl pas mus rasite skirtingo galingumo radiatorių. Jeigu nežinote, ką išsirinkti, patyrę meistrai atvyks į Jūsų nurodytą vietą, įvertins padėtį ir parinks pačius geriausius sprendimus. Teikiame išsamias konsultacijas visiems savo klientams.