Praktiniai patarimai

Krosnelės namų interjere: dažniausiai užduodami klausimai ir „Vilpros“ specialistų patarimai

Praktiškos, stilingų formų krosnelės siejamos su namų jaukumu, šiluma ir komfortu. Didžiausias šių krosnelių privalumas – elegantiškas dizainas, nesudėtingas montavimas ir itin paprasta eksploatacija. Krosnelės neužima daug vietos, yra lengvai ir greitai prijungiamos prie kamino. Be to, moderni įranga pasižymi aukštu šilumos atidavimo koeficientu. Atsižvelgdama į nuolatos augančius klientų poreikius, UAB „Vilpra“ siūlo įvairaus galingumo ketines, plienines, akumuliacines krosneles, derančias tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Skaityti plačiau


ENSY rekuperatoriai – norvegiška kokybė, nebijanti permainingų Lietuvos orų

Atlikti tyrimai rodo, kad netinkama oro cirkuliacija namuose gali būti tiesiogiai susijusi su kasdieniu nuovargiu ir bloga savijauta. Be to, ilgai nevėdinamos patalpos gali paskatinti įvairių lėtinių ligų paūmėjimą. Prasta vėdinimo sistema siejama ir su pertekline drėgme bei pelėsio kaupimusi ant sienų – šis ne tik gadina statinio konstrukciją, bet ir išskiria žmogaus sveikatai pavojingus junginius, galinčius paskatinti įvairias kvėpavimo takų ligas ir alergines reakcijas. Tinkamai parinkti rekuperatoriai ir profesionaliai įrengta rekuperacinė sistema padeda kovoti su šiuolaikinėje statyboje aktualia vėdinimo problema, užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją bei šviežio, gryno ir švaraus oro tiekimą į gyvenamąsias patalpas.

Skaityti plačiau


Saulės moduliai: investicija, taupanti jūsų išlaidas ir skatinanti gyventi tvariau

Apie saulės elektrines Lietuvoje kalbama ne vienerius metus, tačiau visuomenėje vis dar sklando klaidinantys mitai, apsunkinantys vartotojo sprendimą gyventi tvariau. Kokybiški saulės moduliai, profesionaliai atlikti saulės elektrinės įrengimo darbai, galimybė pasinaudoti APVA parama ir žaliosios energijos „įdarbinimas“ leidžia ne tik sutaupyti, bet ir prisidėti prie šiuo metu ypatingai aktualių aplinkosaugos idėjų, tapti nepriklausomais elektros energiją gaminančiais vartotojais ir įvertinti patogaus gyvenimo privalumus.

Skaityti plačiau


Ieškantiems kokybės ir estetikos dermės – naujasis TOSHIBA „Haori“ šilumos siurblys su stilingu tekstilinio audinio korpusu

Neišmatuojamų galimybių pasaulyje kasdien naudojamai įrangai keliami kaip niekada griežti reikalavimai. Atsižvelgdamas į tai, Japonijos lyderis TOSHIBA pristatė naująją funkcionalumo ir estetikos sintezę – „Haori“. Vos pasirodę rinkoje, „Haori“ šilumos siurbliai oras-oras pelnė išskirtinį pirkėjų dėmesį dėl unikalaus ir prie skirtingų erdvės reikalavimų prisitaikančio kondicionieriaus dizaino. Tai universali, ypač tyliai veikianti įranga, komplektuojama su skirtingų spalvų audinio pamušalu, puikiai derančiu prie kitų dekoratyvių gyvenamosios erdvės elementų.

Skaityti plačiau


Inovatyvios technologijos buityje: TOP 5 sensorinių maišytuvų privalumai

Ilgą laiką išskirtiniu prabangos elementu laikyti sensoriniai maišytuvai šiandien tampa praktiška namų įranga, efektyviai taupančia vandenį, pinigus ir laiką. Rinkai pristatyti sensoriniai vandens maišytuvai, visų pirma, buvo montuojami viešbučiuose, restoranuose ir kitose viešosiose erdvėse, spręsdami higienos, funkcionalumo ir patogumo klausimus. Netrukus išmanieji įrenginiai buvo pradėti montuoti ir gyvenamuosiuose namuose, įvertintus jų tvarumo, ekonomiškumo ir patogumo kriterijus.

Skaityti plačiau


Kombinuoti vandens šildytuvai: kokios savybės lėmė šios įrangos populiarumą?

Bet kokia įranga, skirta darbui su vandeniu, privalo atitikti aukštus kokybės reikalavimus, užtikrinti patikimą ir ilgaamžę eksploataciją. Kitaip sakant, vandens šildytuvai (boileriai) turi būti itin atsparūs ir patikimi. Tinkamo šildytuvo pasirinkimas reikalauja žinių ir patirties, todėl visuomet rekomenduojame kreiptis į patyrusią „Vilpros“ komandą, galinčią suteikti išsamias konsultacijas ir padėti susigaudyti gausioje vandens šildytuvų pasiūloje.

Skaityti plačiau


Ypač tyliai dirbantis šilumos siurblys oras-oras GREE SOYAL – modernaus dizaino ir inovatyvių technologijų sintezė

Šilumos siurbliai oras-oras – ekologiška, ekonomiška ir efektyvi šildymo sistema, užtikrinanti aukštą komforto lygį. Šie siurbliai išsiskiria itin paprastu įrengimu ir praktišku funkcionalumu, kadangi sistema gali būti įrengiama net ir tais atvejais, kai erdvė yra labai ribota. Suvartojamos energijos kiekis yra minimalus, be to, įranga į aplinką neišskiria CO2 ir veikia itin dideliame temperatūrų diapazone. Vasaros metu šilumos siurbliai gali būti naudojami kaip oro kondicionieriai.

Skaityti plačiau


Naujos kartos GREE šilumos siurbliai oras-vanduo – efektyvus šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas namuose

Komfortiški namai, kuriuose galite džiaugtis efektyviu šildymu bei vėsinimu ir ekonomišku karšto vandens ruošimu, tampa realybe su naujos kartos GREE šilumos siurbliu „Versati III“. Tai pasaulyje lyderiaujančios bendrovės įranga, sukurta atsižvelgiant į klimato kaitos ir energetinio efektyvumo tendencijas.

Skaityti plačiau


Universalūs oro kondicionieriai: GREE ir TOSHIBA pasiūlymai visiems metų laikams

Daugiafunkciniai oro kondicionieriai, dar kitaip – šilumos siurbliai oras-oras – gali būti naudojami visais metų laikais, siekiant vėsinti patalpų orą vasarą ir šildyti jį žiemą. Ilgametė „Vilpros“ patirtis ir išskirtinis dėmesys pirkėjų poreikiams leidžia pasiūlyti kruopščiai atrinktų partnerių įrangą, atitinkančią aukštus kokybės ir ilgaamžės eksploatacijos reikalavimus. Mūsų parduotuvėje rasite tarptautinį pripažinimą pelniusius, japoniškos kokybės „Toshiba“ įrenginius, taip pat Kinijoje gamintus ir visame pasaulyje pamėgtus pažangius „GREE electric appliances“ buitinius ir komercinius oro kondicionierius / šilumos siurblius oras-oras.

Skaityti plačiau


VAILLANT šilumos siurbliai – naujos kartos šildymo sistema individualiems gyventojų poreikiams

Tinkamai parinkta, efektyviai veikianti šildymo sistema leidžia mėgautis šiluma ir komfortu net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis. Modernūs VAILLANT šilumos siurbliai siūlo techniškai pažangius, inovatyvius sprendimus, kurie leis mėgautis kasdiene šiluma ir pamiršti bet kokius su šildymo sistema susijusius rūpesčius. Produktyviu ir ekonomišku darbu išsiskiriantys VAILLANT šilumos siurbliai yra lengvai suderinami su kitomis šildymo sistemomis (tinka grindiniam šildymui, radiatoriams, karšto vandens šildymui ir kt.), gali būti montuojami naujos ir senos statybos pastatuose, butuose ir individualiuose namuose.

Skaityti plačiau


ATLANTIC šilumos siurbliai oras-vanduo – universalus sprendimas renovacijai ir naujai statybai

ATLANTIC šilumos siurbliai oras-vanduo – tai vienas populiariausių pasirinkimų rinkoje, naudojamas efektyviam, greitam ir patogiam patalpų apšildymui. Svarbiausias oras-vanduo privalumas yra jo universalumas – tai efektyvus šildymo sprendimas, tinkantis tiek senos, tiek naujos statybos pastatams. Be to, įsirengus siurblį, nereikia galvoti apie kuro įsigijimą, jo sandėliavimą ar dujų tiekėjo pasirinkimą. Priklausomai nuo poreikių, šilumos siurbliai oras-vanduo gali būti montuojami su integruotu vandens šildytuvu, skirtu karšto vandens ruošimui, arba galimybe prijungti papildomą talpą karšto vandens saugojimui.

Skaityti plačiau


Elektriniai ir kombinuoti vandens šildytuvai: privalumai, trūkumai ir techninė charakteristika

Vandens šildytuvai, liaudiškai vadinami „boileriais“, atrodo gana paprastos konstrukcijos ir nereikalaujantys didesnio pirkėjų dėmesio. Vis dėlto, „Vilpros“ konsultantai pastebi, kad netinkamai priimtas sprendimas gali kelti gana daug nepatogumų, be to, pirkėjai turėtų puikiai suprasti, kuo skiriasi elektriniai ir kombinuoti vandens šildytuvai, kurią įrangą verta rinktis konkrečiu atveju ir kokie yra esminiai šių sistemų privalumai.

Skaityti plačiau


Aliumininis ar plieninis radiatorius – ką pasirinkti?

Šaltomis žiemos dienomis kur kas daugiau laiko praleidžiame jaukiuose namuose, siekdami sukurti šiltą ir komfortišką aplinką, kurioje malonu ir gera būti. Jei nusprendėte atlikti kapitalinį remontą, norite įrengti naują būstą arba jūsų turima šildymo įranga vis dažniau genda ir tapo neefektyvi, neišvengiamai teks galvoti apie naujų radiatorių įsigijimą. Šioje srityje vienas dažniausiai pirkėjų užduodamų klausimų yra, – kurie radiatoriai efektyvesni: plieniniai ir aliumininiai? Siekiant suprasti vieno ar kito sprendimo privalumus ir trūkumus, būtina įvertinti technines įrenginių savybes, atsižvelgti į patį būstą ir nuspręsti, kokius reikalavimus šildymo įrangai keliate.

Skaityti plačiau


Akrilinės vonios – estetiško, patogaus ir ekonomiško vonios kambario sinonimas

Šiandieninėje rinkoje ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukiančios akrilinės vonios pasižymi patrauklia kaina, gana nesudėtingu montavimu ir patogiu transportavimu dėl nedidelio savo svorio. Nors akrilinės vonios buvo pristatytos ne taip ir seniai, per itin trumpą laiką jos išsikovojo tvirtą poziciją ir tapo rimtu konkurentu kitiems vonios tipams.

Skaityti plačiau


Dujiniai kondensaciniai katilai – universalus Jūsų namų šildymo sprendimas

Dujiniai kondensaciniai katilai yra vienas patraukliausių sprendimų namų šildymui, ypač tuomet, jei jūsų namuose jau yra įvestos gamtinės dujos. Skirtingai nei kietojo kuro šildymo įrenginiai, kondensaciniai katilai nereikalauja nei nuolatinio stebėjimo, nei reguliaraus papildymo kuru. Jų veikimo principas yra visiškai automatizuotas, todėl katilo priežiūra tampa minimali.

Skaityti plačiau


Lyderio pozicijas užimantys šilumos siurbliai oras-vanduo – ką renkasi pirkėjai?

Šiandieninėje rinkoje šildymo galimybės yra itin plačios, ir kol vieni sprendimai sulaukia sąlyginai mažo dėmesio, kiti patenka į lyderių gretas. Šilumos siurbliai oras-vanduo šiuo metu yra vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų, kadangi investicija yra nedidelė, montavimas nesudėtingas, o įrangos efektyvumas nuolatos auga.

Skaityti plačiau


10 priežasčių, kodėl šią žiemą turėtumėte įsigyti biožidinį

Dėl savo subtilios elegancijos ir paprasto montavimo visame pasaulyje vertinami biožidiniai vis dažniau įrengiami ir lietuvių namuose. „Vilpros“ specialistai pastebi, kad susidomėjimas švarų, ekologišką, aplinkai ir žmogaus sveikatai nekenksmingą kurą naudojančiais židiniais nuolatos auga, – ypatingai šaltuoju metų laiku, kai norime į namus atsinešti daugiau šilumos ir jaukumo.

Skaityti plačiau


Vonios praustuvų populiariausieji: pakabinami ir įmontuojami praustuvai – skirtumai, savybės ir pasirinkimo galimybės

Praustuvas yra vienas būtiniausių vonios kambario elementų. Nepaisant jų populiarumo, išsirinkti tinkamą įrangą gali būti gerokai sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma, vonios praustuvai stebina savo didele pasiūla – jie skiriasi tiek montavimo sprendimais, tiek dizaino galimybėmis, dydžiais, spalvomis ir t. t. Antra, praustuvas turi tikti jūsų vonios kambariui, atitikti erdvinius reikalavimus ir derėti prie interjero apdailos. Ir trečia, praustuvu turi būti patogu naudotis.

Skaityti plačiau


Kieto kuro, dujiniai ar granuliniai katilai – kam patikėti namų šilumą?

Žmogaus poreikis gyventi šiltai išliko nepakitęs, nepriklausomai nuo to, kaip stipriai keičiasi mūsų gyvenimo tempas ir įpročiai. Pradedant būtinybe išgyventi ir baigiant jaukumu, apgaubiančiu žvarbią dieną įžengus pro duris. Tiesa, lyginant namų apšildymo galimybes šiandien ir prieš daugelį metų, pastebimas akivaizdus technologinis progresas. Jei anksčiau kiekvienuose namuose stovėdavo identišką funkciją atliekančios krosnys, reikalaujančios nuolatinio „maitinimo“ malkomis, tai šiandien šildymo sistemos tipą galima rinktis kur kas laisviau, orientuojantis į individualius norus ir galimybes.

Skaityti plačiau


Vonios kambario maišytuvų tipai arba kaip nepasimesti įrangos pasiūloje?

Šiuolaikinis vonios kambarys – tai nepriekaištingo dizaino ir modernių sprendimų sintezė, sukurta maksimaliam jūsų komfortui ir patogumui. Neatsiejama šios erdvės dalis – prie išrankiausių gyventojų poreikių prisitaikantys vonios kambario maišytuvai. Tobulo dizaino, intuityvaus valdymo, išmaniųjų technologijų derinys siūlo apgalvotus sprendimus kiekvieno pirkėjo norams. „Vilpros“ specialistai primena, kad vertindami maišytuvus, turėtume atsižvelgti ne tik į jų dizainą, dydį ar valdymą, bet ir į techninę charakteristiką.

Skaityti plačiau


Sensoriniai vandens maišytuvai – daugiau funkcionalumo ir švaros, mažiau išlaidų ir vandens švaistymo

Virtuvėje praleidžiame gana daug laiko – čia ruošiame maistą, plauname indus ir produktus, muiluojamės rankas, kai susitepame ar grįžtame iš lauko. Kad galėtume jaustis patogiai, viskas čia turi būti suderinta, funkcionalu ir apgalvota. Dėl šios priežasties didieji virtuvės santechnikos gamintojai vis daugiau investuoja į sensorinius vandens maišytuvus, siūlydami unikalius, apgalvotus ir praktiškus sprendimus kasdieniams gyventojų poreikiams, kurie suteikia funkcinio patogumo, taupo mūsų laiką ir leidžia kur kas ekonomiškiau naudoti vandenį.

Skaityti plačiau


Pasaulinėje rinkoje lyderiaujantys saulės elektrinių gamintojai

Nuosava saulės elektrinė leidžia savarankiškai pasigaminti kasdieniams buities poreikiams reikalingą elektros energiją. Ant stogo ar žemės sumontuoti saulės moduliai didina nepriklausomybę nuo elektros energijos tinklų, užtikrina mažesnes elektros energijos sąskaitas ir leidžia mėgautis visais alternatyviosios energetikos privalumais. „Vilpra“ atstovai primena, kad norint, jog įranga atitiktų jai keliamus kokybės reikalavimus, svarbu bendradarbiauti su šios srities specialistais, galinčiais suteikti išsamias konsultacijas, pasiūlyti individualius poreikius atitinkančią saulės elektrinę ir jos montavimo sprendimus, suteikti garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Skaityti plačiau


„Vilpros“ patarimai, kaip pasirinkti oro kondicionierių

Tvankiomis vasaros dienomis net ir atviri langai negali suteikti tiek gaivos, kiek norėtume. Priešingai, – neretai pravėrus langą namuose pasidaro dar tvankiau. Kovai su alinančiu karščiu naudojami modernūs oro kondicionieriai, kurie, išsiskirdami universaliu pritaikymu, tampa praktišku sprendimu visiems metų laikams, – kai orai už lango atvėsta, kondicionierius taps puikiu šilumos šaltiniu.

Skaityti plačiau


Malkinės ir anglinės lauko kepsninės – kaip išsirinkti?

Nusprendę įsigyti lauko kepsninę ar grilių, iš anksto pagalvokite, ką ketinate gaminti ir kaip dažnai tai darysite. Malkomis ir anglimi kūrenamos kepsninės ir griliai užtikrina puikų maisto skonį ir visų pamėgtą dūmo aromatą, tačiau vieno atsakymo, kuri lauko kepsninė yra geriausia, paprasčiausiai nėra. Viskas priklauso nuo jūsų pomėgių ir laiko, – ar gamindami mėgstate eksperimentuoti, o gal ieškote praktiško sprendimo, su kuriuo maisto ruošimas užtruktų gerokai trumpiau?

Skaityti plačiau


Natūralus vėdinimas vs. mechaninis vėdinimas. Ką ir kada rinktis?

Turbūt esate girdėję: kam reikalingos vėdinimo sistemos – juk galime plačiai praverti langus ir džiaugtis grynu oru, kaip darė mūsų tėvai ar seneliai? Vis dėlto, „Vilpros“ ekspertai atkreipia dėmesį, kad laikai gerokai pasikeitė, ir reikalavimai, keliami namams, – taip pat.

Skaityti plačiau


Dekoratyviniai lauko židiniai – poilsio erdvė po atviru dangumi

Jaukūs vakarai gryname ore ir natūralios liepsnos grožis – tai užburiančios akimirkos, kurias norėtųsi sustabdyti. Dekoratyviniai lauko židiniai, stilingai puošiantys kiemo erdvę, tampa svarbiausiu traukos objektu, prie kurio kviečiami svečiai, leidžiami vakarai su šeima ir mėgaujamasi žavingu ugnies šokiu. Nuosavoje poilsio erdvėje su lauko židiniu malonu sutikti ne tik vasaros naktis, bet ir žvarbesnius vakarus.

Skaityti plačiau


Kaip sukurti ir palaikyti tinkamą mikroklimatą namuose?

Kad mūsų savijauta būtų gera kiekvieną dieną, kad išliktume žvalūs, energingi ir darbingi, būtina užtikrinti tinkamą mikroklimatą namuose. Šiandien oro kondicionavimui ir valymui, drėgmės palaikymui ir apsaugai nuo įvairių mikroorganizmų naudojami inovatyvūs oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai.

Skaityti plačiau


Ateities energija namuose: kaip įdarbinti saulę?

Brangstant elektros energijai ir augant CO2 kiekiui, gyventojų žvilgsniai vis dažniau krypsta į atsinaujinančius energijos šaltinius ir inovatyvius saulės modulius, kurie gali būti montuojami į nedideles elektrines šalia namo, ant pastato stogo ar fasado. Kiekvienais metais augant elektros kainai, investicijos, skirtos žaliesiems saulės moduliams, atsiperka vis greičiau.

Skaityti plačiau


Kodėl ir kaip alternatyvi energetika tampa mūsų kasdienybės dalimi?

Europos šalys, siekdamos užtikrinti efektyvesnius atsinaujinančius energijos šaltinius, vis daugiau investuoja į inovacijas, plečia technologines galimybes ir ieško ne tik pramonei, bet ir namų aplinkai tinkančių sprendimų. Nenuostabu, kad atsinaujinantys energijos šaltiniai tampa aktualūs ir Lietuvos gyventojams. Ir ne tik kaip būdas užsidirbti, bet ir kaip galimybė šias technologijas pasitelkti kasdienėje buityje. Vėjo malūnai ir saulės elektrinių parkai Lietuvoje tampa gana įprastu vaizdu, tuo pačiu sparčiai auga ir poreikis saulės moduliai, taip pat biokurą naudojantiems židiniams ar energiją tausojantiems šilumos siurbliams.

Skaityti plačiau


Oro kondicionavimas namuose: kodėl tai svarbu ir kokią įrangą pasirinkti?

Kondicionierius šiandien nebėra tik komforto prekė – tai būtina įranga, padedanti palaikyti sveiką, komfortišką ir gaivią namų aplinką. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai ne tik vėsina, sausina ar šildo orą, bet ir prisotina jį deguonimi, jonais, kovoja su grybeliais, bakterijomis, neutralizuoja alergenus bei kitas žmogaus sveikatai pavojingas daleles. Kodėl oro kondicionavimas namuose tampa būtinybe?

Skaityti plačiau


Pakabinamas ar pastatomas unitazas? „Vilpros“ specialistų rekomendacijos

Unitazas yra svarbi vonios kambario įrangos dalis, be kurios neįsivaizduojamas nei vienas būstas. Pažangūs gamintojų sprendimai ir auganti prekių pasiūla šiandien suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes, prisitaikančias prie individualių pirkėjų poreikių ir vonios kambario estetinių reikalavimų. Kadangi unitazas nėra ta prekė, kuri būtų dažnai keičiama ir atnaujinama, svarbu įsigyti įrangą, kuri Jus džiugintų aukšta kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Skaityti plačiau


Alternatyvi energetika Jūsų namuose – šilumos siurbliai oras-vanduo

Galvodami apie šildymo sistemą namuose, vis daugiau žmonių ieško ekologiškų, inovatyvių ir taupių sprendimų. Pastaruoju metu aktyviau kalbama apie energetinės nepriklausomybės didinimą, panaudojant alternatyviosios energetikos laimėjimus. Vis dėlto, paprastam vartotojui kyla gana daug klausimų, pvz., kurie sprendimai iš tiesų yra finansiškai naudingi? Ar techninis projekto įgyvendinimas yra įmanomas nuosavame name? Kaip neapsigauti vertinant itin didelę įrenginių pasiūlą?

Skaityti plačiau


Patalpų vėdinimas su rekuperacija: ką svarbu žinoti?

Šiuolaikinės vėdinimo sistemos yra svarbiausias patalpų oro kokybės gerinimo sprendimas, užtikrinantis maksimalų komfortą ir žmogaus organizmui reikalingą mikroklimatą. Tinkamai įrengta rekuperacinė sistema sugrąžina iki 95 proc. šilumos ir prisideda prie sveikesnės gyvensenos. Moksliniai tyrimai rodo, kad lauke esančio oro drėgmės ir sudėties parametrai yra aukštų kokybinių rodiklių, todėl šio oro tiekimas į patalpas gerina bendrą savijautą, be to, nuolatinė oro cirkuliacija padeda šalinti namuose susikaupusią drėgmę ir kvapus.

Skaityti plačiau


Kaip išsirinkti patikimą dušo sistemą? Dušo sistemų tipai ir funkcionalumas

Dušo sistemų variacijos, jų modeliai ir funkcionalumas gali sukelti rimtų sunkumų, ieškant Jūsų namams tinkamiausio sprendimo. „Vilpros“ ekspertai teigia, kad svarbiausia įvertinti dušo sistemos patogumą, tačiau, žinoma, negalima pamiršti ir dizaino sprendimų, padedančių formuoti bendrąją vonios kambario estetiką.

Skaityti plačiau


Praktiškas šilumos šaltinis namuose: krosnelių tipai ir jų pasirinkimo galimybės

Ugnies dovanojama šiluma ir jaukumas padeda sukurti išskirtinę atmosferą namuose ir tampa puikia alternatyva tradiciniams šildymo sprendimams. Ne veltui Skandinavijoje židinių ar krosnelių įrengimas yra būtina priemonė, galinti padėti tuomet, kai sutrinka elektros energijos tiekimas ar šilumos siurblių darbas. Lietuvoje židiniai ir krosnelės montuojami siekiant sumažinti šilumos sąskaitas ir tuo pačiu tampa traukos objektu, prie kurio malonu leisti vakarus su draugais ar šeimos nariais. Suprasdama skirtingus pirkėjų poreikius, „Vilpra“ siūlo išskirtinai platų židinių ir krosnelių asortimentą, prisitaikantį prie individualių gyvenamosios erdvės reikalavimų.

Skaityti plačiau


Atnaujinkite neefektyvias šildymo sistemas be didelių investicijų

Keičiantis gyvenimo sąlygoms, šilumos sistemos atnaujinimas tampa aktualus ne tik APVA kompensaciją gavusiems asmenims, bet ir didesnio efektyvumo savomis lėšomis siekiantiems gyventojams, naudojantiems pasenusius ir neefektyvius šildymo sprendimus.

Skaityti plačiau


Vonios kambario įrengimo ABC: vonia ar dušo kabina?

Šiuolaikinis vonios kambarys – tai stilingai įrengta patalpa, kurioje galime ne tik nusiprausti, bet ir pailsėti po sunkių dienos darbų. Suplanuoti funkcionalų, komfortišką ir akiai malonų vonios kambarį – nelengva užduotis. Kaip teigia vonios kambario ekspertai, nusprendę įsirengti ar atnaujinti vonios kambarį, turėtume pradėti nuo kelių esminių klausimų:

Skaityti plačiau


Židiniai interjere – Jūsų namų jaukumas ir šiluma

Nuo seniausių laikų ugnis šildė mūsų namus ir atliko svarbų sakralinį vaidmenį. Nors gyvenimas keičiasi, ugnis vis dar išlieka ypatingai svarbi. Šiandien net ir pačiame moderniausiame interjere galima sutikti rusenantį židinį, kuris tampa pagrindiniu būsto akcentu. Jau daugiau nei 10 metų židinius ir krosneles siūlanti UAB „Vilpra“, atsižvelgdama į nuolatos augančius klientų poreikius, pristato technologiškai pažangius, išskirtinio dizaino, lengvai pritaikomus židinius, kurie savo vietą atras tiek naujame nuosavame name, tiek jaukiame senamiesčio daugiabutyje.

Skaityti plačiau


Vonios kambario įrengimo ABC: vonia ar dušo kabina?

Šiuolaikinis vonios kambarys – tai stilingai įrengta patalpa, kurioje galime ne tik nusiprausti, bet ir pailsėti po sunkių dienos darbų. Suplanuoti funkcionalų, komfortišką ir akiai malonų vonios kambarį – nelengva užduotis. Kaip teigia vonios kambario ekspertai, nusprendę įsirengti ar atnaujinti vonios kambarį, turėtume pradėti nuo klausimų: prausimuisi rinktis dušo kabiną ar vonią, unitazas bus pakabinamas ar pastatomas, kokio tipo maišytuvai bus sumontuoti praustuvuose ir panašiai.
Atsakę į šiuos klausimus, kur kas greičiau ir lengviau įgyvendinsite savo svajonių interjero viziją. Tačiau apie viską nuo pradžių – praktika rodo, kad viena didžiausių dilemų, su kuria susiduriame įrengdami vonios kambarį, – tai sprendimas, ką pasirinkti: vonią ar dušo kabiną? Vieno teisingo atsakymo čia nėra ir negali būti – viskas priklauso tiek nuo vonios kambario erdvės, tiek nuo žmogaus poreikių ir gyvenimo būdo.

Skaityti plačiau