Katilai
Rodoma: 325

Katilas - tai pagrindinis šildymo sistemos įrenginys, perduodantis kuro degimo metu sukurtą energiją šilumos paskirstymo sistemai. 
Šildymo katilai skirstomi pagal naudojamo kuro rūšį - dujinius, kieto kuro, granulinius, skysto kuro, elektrinius katilus.
Renkantis šildymo katilą būtina atsižvelgti ne tik į ekonominius vieno ar kito tipo šildymo rodiklius, tačiau ir šildomų patalpų šiluminę sienų varžą, šildymo periodiškumą, todėl nusprendžiant dėl įrenginio svarbu atsižvelgti į:
- katilo galingumą;
- katilo naudingumo koeficientą;
- katilo pastatymo vietą; 
- degimo produktų šalinimą;
- karšto vandens poreikį; 
- katilo valdymą; 
- kuro įkrovos degimo laiką; 
- gamintojo patikimumą ir garantiją.

Vilpros atstovaujami katilų gamintojai gamyboje naudoja šiuolaikines technologijas, todėl katilai yra efektyvūs, nevarginantys savo priežiūra bei valdymu. Pristatome pačius geriausius gaminius ir pateikiame platų jų pasirinkimą tam, kad kiekvienas vartotojas rastų tai, kas galėtų atitikti jo poreikius.

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Katilai

Rodoma: 325
Rodyti daugiau

Mūsų asortimentą sudaro įvairių kuro rūšių bei kainų katilai šildymui: dujiniai, elektriniai, kieto kuro, skysto kuro, granuliniai, taip pat įvairios komplektuojančios dalys. Kieto kuro ir granuliniai katilai yra tinkami kūrenti skirtingų rūšių medžiagas: durpes, briketus, pjuvenas, malkas, akmens anglis ir kt. Didžiausią mūsų tiekiamų katilų dalį sudaro iš plieno pagaminti katilai. Naujausios technologijos suteikia galimybes naudoti šiuos katilus itin efektyviai ir komfortiškai, todėl pristatome pačius geriausius gaminius ir pateikiame platų jų pasirinkimą tam, kad kiekvienas rastų tai, kas galėtų atitikti jo poreikius.