ATLANTIC šilumos siurbliai oras-vanduo – universalus sprendimas renovacijai ir naujai statybai

ATLANTIC šilumos siurbliai oras-vanduo – tai vienas populiariausių pasirinkimų rinkoje, naudojamas efektyviam, greitam ir patogiam patalpų apšildymui. Svarbiausias oras-vanduo privalumas yra jo universalumas – tai efektyvus šildymo sprendimas, tinkantis tiek senos, tiek naujos statybos pastatams. Be to, įsirengus siurblį, nereikia galvoti apie kuro įsigijimą, jo sandėliavimą ar dujų tiekėjo pasirinkimą. Priklausomai nuo poreikių, šilumos siurbliai oras-vanduo gali būti montuojami su integruotu vandens šildytuvu, skirtu karšto vandens ruošimui, arba galimybe prijungti papildomą talpą karšto vandens saugojimui.

Kodėl šilumos siurbliai oras-vanduo?
Šilumos siurbliai oras-vanduo naudojami šildymui ir karšto vandens ruošimui, vasaros metu – patalpų vėsinimui. Įranga tinka tiek renovuotiems, senos statybos, tiek naujos statybos statiniams ir gali būti efektyviai derinama su jau esama šildymo sistema, t. y. gali būti naudojama su grindiniu, radiatoriniu, boilerio ir kt. šildymu, neužima daug vietos ir veikia itin dideliame temperatūrų diapazone. Kadangi šilumos siurbliai oras-vanduo neišskiria CO2, jie yra laikomi vienu ekologiškiausių pasirinkimų rinkoje.

Renkantis šilumos siurblį oras-vanduo, visuomet rekomenduojama atkreipti dėmesį į norimo apšildyti pastato plotą, jo šiluminę varžą, šildymo energijos poreikius ir siurblio naudingumo koeficientą (COP), kuris parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pvz., jeigu COP rodiklis yra 4, tai reiškia, kad sunaudojus 1 kWh energijos bus gaunama 4 kWh šiluminės energijos.

Kas lemia ATLANTIC šilumos siurblių populiarumą?
1968 m. Prancūzijoje įkurta ATLANTIC yra šildymo sistemų ekspertai. Sėkminga patirtis rinkoje padėjo ATLANTIC tapti kokybės ir patikimumo sinonimu. Nepriekaištingas dizainas, kruopščiai atrinktos gamybinės medžiagos ir pažangiausi technologiniai sprendimai užtikrina aukštą šilumos siurblių kokybę, komfortišką oro temperatūrą namuose, lengvą įrangos valdymą ir priežiūrą. Tai universalūs įrenginiai, skirti patalpų šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui. Naudojant papildomus priedus, galima efektyviai valdyti rezervinį šildymo katilą, šildyti baseino vandenį ar valdyti du šildymo kontūrus.

ATLANTIC šilumos siurblių technologiniai privalumai:
• Universalumas. Šilumos siurbliai oras-vanduo yra sėkmingai suderinami su įvairiomis šildymo sistemomis, gali būti montuojami tiek senos, tiek naujos statybos objektuose.
• Mažas hidraulinis pasipriešinimas.
• Sistemai nėra būtinas neužšąlantis skystis.
• ATLANTIC šilumos siurbliai nereaguoja į užterštą sistemos vandenį, t. y. jų šilumokaitis, net ir naudojamas ilgą laiką, neužsiteršia.
• Subtilus, kompaktiškas dizainas, derantis įvairiame interjere.
• Nerūdijančio plieno apsauginis bakas ir atsparumas korozijai.
• Lengvas valdymas ir pritaikymas.
• Minimali priežiūra.

Optimalus sprendimas renovacijai
Nusprendus atnaujinti šildymo sistemą, neretai susiduriama su abejonėmis dėl sistemos permontavimo ar radiatorinės šildymo sistemos keitimo į grindinį šildymą. Šias abejones lydi ir varginantys remonto darbai. Siekiant sumažinti jūsų rūpesčių bagažą, ATLANTIC siūlo praktišką sprendimą senų namų renovacijai, – montuojant ATLANTIC šilumos siurblius, šildymo sistemos permontavimas nėra reikalingas, t. y. sena sistema gali būti atnaujinama minimaliomis investicijomis, džiaugiantis energetiškai efektyvia, ekologiška ir patogia šildymo sistema.
Svarbus ATLANTIC šilumos siurblių oras-vanduo privalumas – patentuotas, purvui atsparus šilumokaitis, puikiai tinkantis senesnėms, ilgai naudojamoms šildymo sistemoms, kuriose būna susikaupę daug nešvarumų (dažniausiai jų sulaikyti negali net ir patys geriausi filtrai). Siekiant maksimalaus rezultato ir efektyvaus sprendimo, visuose ATLANTIC „Extensa“ ir „Excellia“ šilumos siurbliuose yra naudojamas gamintojo sukurtas ir patentuotas šilumokaitis, pasižymintis išskirtiniu atsparumu nešvariam vandeniui, todėl, net ir naudojamas ilgą laiką, jis neužsikemša ir užtikrina puikų aptarnavimą. Be to, „Excellia“ yra praktiškas pasirinkimas senoms radiatorinėms šildymo sistemoms, kuriose buvo sumontuotas kieto kuro katilas. Dėl aukštos šilumnešio temperatūros (iki +60 °C) senų radiatorių nebūtina keisti naujais žematemperatūriais radiatoriais ar montuoti grindinį šildymą.

Ilgaamžė kokybė, prisitaikanti prie permainingų Lietuvos klimato sąlygų
Šilumos siurblių oras-vanduo veikimo efektyvumas priklauso nuo lauko oro temperatūros, t. y. jei lauke šalta, suvartojamas didesnis energijos kiekis (iš kitos pusės, vasaros metu oras-vanduo šilumos siurblys buitiniam vartojimui skirtą vandenį ruošia ypač mažomis sąnaudomis). Permainingiems Lietuvos orams pritaikyti ATLANTIC šilumos siurbliai užtikrina efektyvų šildymą, nenaudojant jokio papildomo kaitinimo elemento, orui atšalus net iki -20 °C („Extensa“ serija) ar iki -25 °C („Excellia“ serija). Net ir tuo atveju, jei temperatūra nukristų žemiau, nerimauti, kad namuose negalėsite mėgautis jaukia šiluma, nereikėtų – esant itin šaltiems orams, reikiamą šilumnešio temperatūrą padės pasiekti integruoti elektriniai kaitinimo elementai.
Itin svarbus šios sistemos privalumas – ekologiškumas. Naudojant ATLANTIC šilumos siurblius, į aplinką neišskiriama CO2, todėl poveikis gamtai yra minimalus. Be to, šie siurbliai gali būti sėkmingai derinami su alternatyvios energijos šaltiniais. Tai vienas ekonomiškiausių šildymo būdų, sukurtas sėkmingai ir daugiau nei 20 metų siekiančiai eksploatacijai. Visi ATLANTIC šilumos siurbliai yra greitai ir lengvai įrengiami, reikalaujantys minimalios priežiūros. Jų montavimui nereikalingi jokie žemės darbai, nereikia kamino ar kuro saugyklos.

UAB „Vilpra“ – oficialus ATLANTIC šilumos siurblių atstovas
Šilumos siurblių įrengimas namuose – tai žingsnis į komfortą ir patogumą, leidžiantis pamiršti bet kokius rūpesčius, susijusius su kuro sandėliavimu, sudėtinga šilumos sistemos priežiūra ar itin aukštomis šildymo kainomis. Be to, jums nebereiks rūpintis šildymo sistemos aptarnavimu, nes viskas vyksta automatiniu režimu. Patogus ir lengvas valdymas leis mėgautis šiluma bei komfortu namuose ir visuomet turėti karštą vandenį buitiniam vartojimui.
Norint išsirinkti tinkamą įrenginį rekomenduojama kreiptis į šios srities profesionalus, kurie ne tik suteiks išsamias konsultacijas, bet ir padės išspręsti transportavimo bei montavimo klausimus. UAB „Vilpra“ siūlo plačias ATLANTIC šilumos siurblių pasirinkimo galimybes. Priklausomai nuo situacijos, pirkėjai gali rinktis siurblius su integruota karšto vandens talpa arba be jos. Šilumos siurbliai ATLANTIC yra kompensuojami APVA programos, įrangai suteikiama 5 metų garantija. Primename, kad jūsų būstui tinkančio šilumos siurblio galia priklauso nuo namo ploto, jo energetinės klasės, patalpų išplanavimo ir kitų išorinių rodiklių, todėl siekiant užtikrinti efektyviausias įrangos eksploatacijos sąlygas kviečiame pasitarti su mūsų specialistais.