Dušo kabinos
Rodoma: 94

Renkantis dušo kabiną svarbu apspręsti dušo kabinos:
1. dydį;
2. formą - kvadratinė ar pusapvalė;
3. motavimo tipą - ją statysite tiesiai ant grindų ar ant dušo padėklo
4. durų atidarymo tipą - reikalingos varstomos ar slankiojančios durys.
Profilių / rankenėlių ar stiklo / plastiko spalvą derinkite prie savo vonios kambario interjero. Dėl nestandartinių ir tik Jūsų vonios kambariui pritaikytų dušo kabinos sprendimų siūlome kreiptis į mūsų salonus arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Dušo kabinos

Rodoma: 94
Rodyti daugiau

Platus išvaizdžių ir kokybiškų dušo kabinų asortimentas. Tiekiamos pusapvalės, kvadratinės, penkiakampės dušo kabinos, taip pat dušo padėklai, durelės ir sienelės. Pasirinkite iš skirtingų siūlomų dydžių, tinkamų Jūsų vonios kambariui. Padedame išsirinkti norimus gaminius, konsultuojame įrengimo klausimais. Jeigu Jums kyla neaiškumų ir norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie kiekvieną iš tiekiamų produktų – kreipkitės ir mes mielai Jums padėsime.
Įsirenkite modernią dušo kabiną pagal savo poreikius – leiskite sau patirti dar daugiau patogumo. Platus tiekiamų prekių asortimentas ir patyrusių specialistų patarimai padės Jums įgyvendinti pačius inovatyviausius bei ekonomiškiausius sprendimus.