Plieniniai židiniai
Rodoma: 187

Turite klausimų apie prekę? Skambinkite telefonu +370 616 34146, suteiksime visą informaciją apie prekę ir jos sumontavimą.

Plieniniai židiniai gaminami dvigubomis sienelėmis, todėl juos galima montuoti arčiau sienų ar baldų. Beveik visų plieninių židinių degimo pakuros yra apsaugotos šamoto ar vermikulito plytomis, todėl ir plieninis židinys gali būti eksploatuojamas daugelį metų.
Renkantis židinį, visuomet patariame:

  • nuspręskite, kokios galios židinio Jums reikės. Teoriškai 10 kv. metrų patalpos apšildo 1kW židinio galios. Priklausomai nuo namo sienų izoliacinės varžos, patalpos aukščio, apšildomas plotas gali keistis.
  • plieniniai židiniai gali skirtis savo dizaino sprendimais, todėl apgalvokite, kokios durelių ir stiklo ypatybės tiks Jūsų patalpai. Durelės gali būti atveriamos arba pakeliamos, o stiklo forma – nuo tiesaus iki U formos. Stiklo kraštai gali būti tonuoti juoda spalva. Šis apvadas uždengia viduje esančius židinio uždarymo mechanizmus ir kitus elementus, todėl yra matomas gražesnis ugnies vaizdas.

Pasirinkti aukštos kokybės židinį Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Plieniniai židiniai

Rodoma: 187
Rodyti daugiau