Židiniai
Rodoma: 215

Židiniai gaminami iš plieno ar ketaus. Ketaus židiniai greitai įkaista, šiluma į aplinką efektyviai spinduliuojama per sieneles, todėl patalpos temperatūra sparčiai pakyla. Plieniniai židiniai nėra tiek atsparūs karščiui, didesnis dėmesys turi būti skiriamas naudojamam kurui, šiluma sulaikoma ugniakuro viduje. Dažnai plieninių židinių degimo pakuros išklojamos vermikulito ar šamoto plytomis, taip apsaugant vidines sieneles nuo karščio ir deformacijų. Tinkamai prižiūrint plieninį židinį jis tarnauja tokį patį ilgą laiką kaip ir ketiniai ugniakurai.

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Židiniai

Rodoma: 215
Rodyti daugiau

Kas nesvajotų jaukiai praleisti žvarbaus žiemos vakaro namuose prie židinio? Skoningai įrengti židiniai puošia namų aplinką ir padeda sukurti nepaprastai jaukią atmosferą. Jeigu apie tai svajojate ir Jūs, tuomet galite lengvai paversti šią svajonę realybe! 

Platus židinių asortimentas padės įgyvendinti pačius reikliausius ir išskirtinius interjero sprendimus. Siūlome įsigyti skirtingo dizaino U formos, L formos, dvipusio, tripusio, lenkto, prizminio bei tiesaus stiklo židinius.
Pasiūlymuose atrasite įprastų plieninių ar ketaus ugniakurų, taip pat išskirtinio dizaino, elektrinių ir bio židinių. 

Tausodami bei saugodami aplinką ir gamtą, siūlome ECO DESIGN standartus atitinkančius židinių modelius.

Jaukus namų židinys nuo šiol džiugins Jūsų, artimųjų bei svečių širdis. Įsigykite naują ir stilingą židinį – tai bus puiki investicija į namų harmoniją bei jaukumą.