Sensoriniai vandens maišytuvai – daugiau funkcionalumo ir švaros, mažiau išlaidų ir vandens švaistymo

Virtuvėje praleidžiame gana daug laiko – čia ruošiame maistą, plauname indus ir produktus, muiluojamės rankas, kai susitepame ar grįžtame iš lauko. Kad galėtume jaustis patogiai, viskas čia turi būti suderinta, funkcionalu ir apgalvota. Dėl šios priežasties didieji virtuvės santechnikos gamintojai vis daugiau investuoja į sensorinius vandens maišytuvus, siūlydami unikalius, apgalvotus ir praktiškus sprendimus kasdieniams gyventojų poreikiams, kurie suteikia funkcinio patogumo, taupo mūsų laiką ir leidžia kur kas ekonomiškiau naudoti vandenį.

Kaip šie maišytuvai veikia?
Sensoriniai vandens maišytuvai neturi įprastų išorinių vandens srauto ir temperatūros kontrolės priemonių, – jie savarankiškai paleidžia ir sustabdo vandenį, kai asmuo prideda ir atitraukia rankas. Specialus infraraudonųjų spindulių jutiklis reaguoja į judesius, todėl vanduo paleidžiamas tik tam tikram laikui. Tai leidžia ne tik taupyti laiką, bet ir gerokai sumažina karšto bei šalto vandens sunaudojimą.
Paprastai sensoriniai vandens maišytuvai rekomenduojami žmonėms, kurie daug laiko praleidžia virtuvėje. Sklandesnis vandens tiekimas paspartina kasdienius procesus ir maisto ruošą, apsaugo nuo papildomų valymo darbų, kadangi pats maišytuvas nėra liečiamas purvinomis rankomis. Tiesa, augant vartotojų poreikiams, sensoriniai maišytuvai vis dažniau įrengiami ir praktiškumą vertinančių šeimų namuose bei visuomeniniuose objektuose, kur keliami griežti higienos reikalavimai. Kadangi sensoriniai maišytuvai iš karto paleidžia reikiamos temperatūros ir srauto vandenį, jų montavimas vertinamas kaip ekonomiškesnis, vandenį ir energiją tausojantis sprendimas.

Kokie yra sensorinių maišytuvų privalumai?
Ekonomiškumas ir tvaresnė aplinka. Paprastai svarbiausiu sensorinių maišytuvų privalumu laikoma galimybė taupyti vandenį. Skaičiuojama, kad virtuvėje ir vonios kambaryje sumontavus sensorinius vandens maišytuvus vidutinis namų ūkis gali sutaupyti nuo 30 iki 50 proc. kasdien naudojamo vandens. Vandens taupymas tampa svarbus ne tik dėl ekonominių priežasčių, bet ir dėl gyventojų skaičiaus augimo bei klimato kaitos, kitaip sakant, taupydami vandenį prisidedame prie tvaresnio pasaulio kūrimo – vanduo yra vienas iš vertingiausių žmonijos turimų išteklių, deja, dažniausiai jį naudojame daugiau, negu iš tiesų reikia. 
Higiena ir švara. Sensoriniai maišytuvai padeda užkirsti kelią bakterijų plitimui ant maišytuvo paviršiaus ir leidžia pagerinti higieną tiek viešajame sektoriuje, tiek namuose. Be to, gamindami maistą, dažnai išsitepame rankas ir tuomet purvinais pirštais bandome atsukti maišytuvą, taip išpurvindami ne tik jį patį, bet ir visą plautuvę. Kadangi sensorinio maišytuvo nereikia liesti, jis ne tik prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo, bet ir leidžia išvengti ant maišytuvo matomų pirštų žymių ar vandens lašų. 
Laiko taupymas. Sensoriniai maišytuvai taupo laiką, nes norint nusiprausti rankas nereikia sukti rankenėlių ar laukti, kol atbėgs tinkamos temperatūros vanduo. Kadangi paprastai naudojame to paties srauto ir tos pačios temperatūros vandenį, galimybė iš anksto nustatyti šiuos rodiklius leidžia sutaupyti ne vieną papildomą valandą per mėnesį.
Patogus pritaikymas ir saugumas. Sensoriniai maišytuvai pritaikomi praktiškai prie visų plautuvių modelių. Juos lengva sumontuoti, prižiūrėti ir naudoti. Be to, šie maišytuvai suteikia daugiau patogumo ir saugumo tuomet, jei namuose yra mažų vaikų. Kadangi temperatūros reguliatorius užtikrina vienodą vandens temperatūrą, vaikai apsaugomi nuo rankų nusideginimo. Šie maišytuvai tinka ir tuomet, kai vaikai negali pasiekti maišytuvo rankenos arba pamiršta užsukti vandenį.

Tinkamo sensorinio maišytuvo pasirinkimas
Auganti sensorinių maišytuvų pasiūla suteikia plačias pasirinkimo galimybes, todėl, siekiant priimti tinkamą sprendimą, kuriuo nereikėtų gailėtis ateityje, verta atsižvelgti į tam tikrus techninius maišytuvo niuansus.
Funkcionalumas. Sensoriniai maišytuvai gali skirtis savo funkciniais sprendimais, todėl reikėtų atsižvelgti į tai, ar konkreti įranga atitinka jūsų ir jūsų šeimos poreikius, pvz., kokios yra vandens srauto ar automatinės vandens išjungimo funkcijos galimybės, kaip reguliuojama vandens temperatūra, koks yra maišytuvo baterijos veikimo laikas ir pan. Jei turėtumėte bet kokių klausimų, nedvejodami kreipkitės į „Vilpros“ ekspertus, kurie suteiks išsamias konsultacijas ir padės parinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančią įrangą.
Dizainas. Maišytuvo dizainas turėtų būti įvertintas ne tik iš estetinės, bet ir iš praktinės pusės. Pirkėjams siūlomi skirtingų dydžių, stilių, apdailos medžiagų maišytuvai, prisitaikantys prie individualių virtuvės interjero sprendimų. Vertindami maišytuvo išvaizdą, įsitikinkite, kad jis bus patogiai pasiekiamas, turėsite užtektinai vietos rankų plovimui, galėsite nesunkiai atlikti maišytuvo priežiūros darbus (reguliariai valyti maišytuvo filtrus).
Garantija. Kad įranga tarnautų ne vienerius metus, svarbu rinktis patikimo gamintojo prekes, kurioms suteikiama ilgametė kokybės garantija, – kadangi sensoriniai maišytuvai turi mažiau keičiamų dalių, paprastai atsiradus gedimams tenka keisti visą įrenginį. „Vilpros“ ekspertai primena ir racionaliai įvertinti maišytuvo korpuso sprendimus. Rekomenduojama rinktis įrangą, kurios paviršius būtų apsaugotas nuo korozijos ir pažeidimų.
Kaina. Nors sensoriniai maišytuvai, lyginant su tradiciniais modeliais, kainuoja šiek tiek daugiau, verta atsižvelgti į ilgalaikio taupymo galimybes, kadangi naudojant modernią sensorinę įrangą efektyviai taupomos vandeniui skirtos išlaidos. Vertindami įrangos kainą, nepamirškite, kad svarbiausią vaidmenį čia atlieka kokybė ir įrangos patikimumas. Ir priešingai, – investuodami į nežinomo prekės ženklo maišytuvus rizikuojate įsigyti nekokybišką prekę, kurios naudojimu galite greitai nusivilti.
Svarbu žinoti! Vandens maišytuvai su laisvų rankų įranga turi infraraudonųjų spindulių jutiklį, todėl atsispindintys paviršiai gali apsunkinti jo veikimą. Montuojant maišytuvą, priešais jutiklį neturėtų būti veidrodinių ar poliruotų chromuotos apdailos paviršių.

Ką siūlo sensorinių maišytuvų gamintojai?
ORAS. Modernių santechnikos įrenginių gamybos lyderis „Oras“ pirmuosius sensorinius vandens maišytuvus pristatė beveik prieš 30 metų ir šiandien yra pirmaujanti bendrovė sensorinių ir elektroninių maišytuvų srityje. UAB „Vilpra“ siūlo įsigyti tarptautinį pripažinimą pelniusių serijų, tarp jų – „Oras Electra“, „Oras Inspera“, „Oras Optima“ – maišytuvus, kurie išsiskiria subtiliais dizaino sprendimais ir technologinėmis inovacijomis. „Oras“ savo pirkėjams siūlo nesenstančio dizaino maišytuvus, suprojektuotus užtikrinti komfortą ir padedančius tausoti aplinką. Priklausomai nuo individualių poreikių, galima rinktis baterija ir iš tinklo maitinamus maišytuvus arba hibridinius modelius, derinančius sensorinių ir tradicinių maišytuvų savybes. Dėl patentuotos PSD technologijos sensorinių maišytuvų jutiklis užtikrina tikslią įrangos reakciją į rankas, todėl vanduo paleidžiamas ir sustabdomas su minimalia paklaida.
GROHE. 1817 m. Vokietijoje įkurta „Grohe“ bendrovė šiandien yra ne tik Europoje didžiausias, bet ir visame pasaulyje lyderiaujantis santechninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. Įmonė yra įsipareigojusi taupyti vertingus gamtos išteklius ir siūlyti tvarius sprendimus, todėl nuolatos tobulina vandens ir energijos taupymo technologijas, kad savo pirkėjams galėtų pasiūlyti maksimalią kokybę. Inovatyvūs sprendimai užtikrina itin lengvą „Grohe“ gaminių priežiūrą ir ilgaamžį naudojimą. Maišytuvų paviršiai, padengti „GROHE StarLight®“ chromuota danga yra atsparūs nešvarumams, braižymui ir, net ir naudojami daugelį metų, nepraranda pirminio savo blizgesio. Šių maišytuvų sukimo spindulys yra itin platus, todėl temperatūros reguliavimas pasižymi patogiu ir lengvu valdymu.
SANELA. „Sanela“ yra pirmaujanti sanitarinės elektronikos gamintoja Čekijoje, siūlanti sanitarinės santechnikos įrangą, naudojamą komercinėse, visuomeninėse ir privačiose įstaigose bei maisto industrijoje. Visi „Sanela“ produktai atitinka griežtus higienos ir kokybės standartus. Pagrindinis įmonės tikslas – realizuoti net ir išrankiausių klientų poreikius, siūlant modernią ir patogiai valdomą įrangą. Įmonė nuolatos reaguoja į besikeičiančius rinkos poreikius ir siūlo išskirtinai platų prekių asortimentą.

UAB „Vilpra“ dėmesys reikliausio kliento poreikiams
UAB „Vilpra“ yra oficialus „Oras“, „Grohe“ ir „Sanela“ atstovas Lietuvoje, siūlantis plačias sensorinių maišytuvų pasirinkimo galimybes. Kad būtumėte tikri pasirinktos įrangos kokybe, rekomenduojame iš anksto išanalizuoti sensorinių maišytuvų rinkos galimybes, įvertinti atskirų gamintojų stiprybes ir atkreipti dėmesį į tokias technines maišytuvų specifikacijas kaip maitinimo šaltinis, vandens slėgis ar maksimali temperatūra. Mūsų asortimente rasite platų visoje Europoje pripažintų gamintojų sensorinių vandens maišytuvų virtuvei ir voniai pasirinkimą, prisitaikantį prie individualaus būsto interjero sprendimų. Abejojantiems, ar toks sprendimas iš tikrųjų pateisins lūkesčius, siūlome rinktis sensorinius vandens maišytuvus, kurie turi ir standartinę svirtelę. Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų komanda!