Saulės moduliai: investicija, taupanti jūsų išlaidas ir skatinanti gyventi tvariau

Apie saulės elektrines Lietuvoje kalbama ne vienerius metus, tačiau visuomenėje vis dar sklando klaidinantys mitai, apsunkinantys vartotojo sprendimą gyventi tvariau. Kokybiški saulės moduliai, profesionaliai atlikti saulės elektrinės įrengimo darbai, galimybė pasinaudoti APVA parama ir žaliosios energijos „įdarbinimas“ leidžia ne tik sutaupyti, bet ir prisidėti prie šiuo metu ypatingai aktualių aplinkosaugos idėjų, tapti nepriklausomais elektros energiją gaminančiais vartotojais ir įvertinti patogaus gyvenimo privalumus.

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę namuose?
Apie saulės elektrinių privalumus vis garsiau kalbama visame pasaulyje. Paprastai išskiriami du pagrindiniai šio sprendimo privalumai – galimybė sutaupyti ir prisidėti prie švaresnės ateities kūrimo. Lietuvoje kainos aspektas vis dar atlieka vieną svarbiausių vaidmenų, atsižvelgiant į tai, kad elektros kainos šalyje nuolatos auga. Tiesa, kad saulės elektrinė užtikrintų maksimalią kokybę ir ilgaamžę eksploataciją, būtina bendradarbiauti su šios srities ekspertais, galinčiais pasiūlyti pasaulyje lyderiaujančių gamintojų saulės modulius ir atlikti visus saulės elektrinės įrengimo darbus, tuo pačiu suteikti garantinį aptarnavimą ir visa reikalingą pagalbą saulės energijos „įdarbinimo“ klausimais.
Nuosava saulės elektrinė – tai:
• Mažesnės sąskaitos už elektros energiją.
• Atsiperkanti investicija, padedanti taupyti.
• Tapimas nepriklausomu elektros energiją gaminančiu vartotoju.
• Švaresnės ateities kūrimas (įsirengus vidutinę saulės elektrinę, per metus „sutaupoma“ apie 3 tonas į aplinką išskiriamo anglies dvideginio).
• Jokių papildomų išlaidų elektrinės eksploatacijos metu.

Lyderiaujantys saulės modulių gamintojai
UAB „Vilpra“ atstovauja tarptautinėje rinkoje lyderiaujančius Kinijos gamintojų „Jinko Solar“ ir Vokietijos prekių ženklo „Aleo“ gaminius, siūlydama griežtus kokybės standartus atitinkančius saulės modulius, prisitaikančius prie individualių gyventojų poreikių. Tai stilingos išvaizdos, juodos spalvos moduliai, kurių galia siekia net iki 445 W.
2006 m. įkurta JINKO SOLAR yra viena stipriausių savo srities lyderių, kuri 2010 m. pateko į BLOOMBERG TIER I reitingą, suteikiamą tik 2 % saulės modulių gamintojų. Jau daugelį metų JINKO SOLAR užima aukščiausias pozicijas rinkoje tiek gamybos apimčių, tiek inovacijų diegimo kategorijose. Bendrovė yra pasiekusi daugiau nei 10 pasaulio rekordų modulių efektyvumo ir galingumo srityse ir yra pelniusi tokius laimėjimus kaip EUPD RESEARCH geriausio Europos saulės modulių gamintojo apdovanojimą. 2020 metais JINKO SOLAR pasiekė efektyviausio ir galingiausio modulio pasaulio rekordą ir tapo lyderiu technologijų srityje. Sėkminga bendrovės patirtis įrodo JINKO SOLAR patikimumą, nuolatinį tobulėjimą ir griežtą garantinių įsipareigojimų vykdymą. Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios bendrovė tikslingai siekia įgyvendinti svarbiausią savo misiją ir pasiūlyti gyventojams inovatyvius sprendimus, leidžiančius optimizuoti elektros energijos gamybą ir kurti tvarią ateitį, taikant švariausius, efektyviausius ir ekonomiškiausius saulės energijos sprendimus. Visiems JINKO SOLAR moduliams suteikiama gamintojo garantija, užtikrinanti gaminių kokybę ir ilgaamžę eksploataciją.
Saulės moduliai ALEO – tai „Premium“ klasės Vokietijos gamintojo įranga, rekomenduojama žmonėms, ieškantiems nepriekaištingos kokybės, išskirtinio efektyvumo ir patikimumo sintezės. ALEO gamykla įkurta 2001 m. nedideliame rytų Vokietijos miestelyje Prenzlau. Nuo pat pirmųjų įmonės įkūrimo dienų, ALEO visą savo dėmesį ir jėgas skyrė saulės sprendimų tobulinimui ir inovacijų diegimui, siūlydama gaminius, pasižyminčius visame pasaulyje garsėjančia vokiška kokybe ir patikimumu. Prieš palikdami gamyklą, visi saulės moduliai yra kruopščiai patikrinami, suteikiant gamintojo garantinį raštą, kuriame nurodomi konkrečių modulių serijiniai numeriai. Visiems ALEO saulės moduliams suteikiama 25 metų garantija, užtikrinant nepriekaištingą sistemos veikimą ir ilgaamžį efektyvumą.

Kodėl UAB „Vilpra“?
UAB „Vilpra“ yra oficialus JINKO SOLAR ir ALEO gamintojų atstovas Lietuvoje, siūlantis iki smulkmenų apgalvotus sprendimus, atitinkančius individualius gyventojų poreikius. Norime priminti, kad vertinat plačią saulės elektrinių pasiūlą, svarbu racionaliai įvertinti montuojamos elektrinės galią, kuri priklauso nuo jūsų elektros suvartojimo įpročių. Kad būtumėte tikri priimtu sprendimu, pateiksime jums konkrečius skaičiavimus, kurie padės matyti, kokią naudą gausite iš nuosavos saulės elektrinės. Naudodami profesionalią programinę įrangą, išdėliosime saulės modulius, atliksime fotografijas ir objektyvų vertinimą, keliant droną. Per 2020 m. įrengėme daugiau nei 200 saulės elektrinių Lietuvoje ir džiaugiamės savo klientų rekomendacijomis. Dirbame laikydamiesi griežtų ISO kokybės standartų, todėl garantuojame nepriekaištingą kokybę ir aptarnavimą. Siūlome aukščiausios kokybės įrangą ir, atsižvelgdami į jūsų poreikius, – optimaliausius sprendimus saulės elektrinių montavimui ant žemės, šlaitinių ir plokščiųjų stogų. Atliekame visus elektrinės įrengimo darbus, teikiame garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Kiek laiko trunka saulės elektrinės įrengimo darbai?
Visa įranga, reikalinga saulės elektrinės montavimui, yra saugoma „Vilpros“ sandėliuose Lietuvoje, todėl saulės elektrinės įrengimas atliekamas vos kelių savaičių bėgyje. Elektrinės įrengimas gali būti atliekamas vasarą ir rudenį, taip pat žiemą, kol nėra sniego, ir ankstyvą pavasarį, kad klientui būtų suteikta galimybė sukaupti reikalingą elektros energijos kiekį per visą vasaros sezoną. Siekdami užtikrinti optimaliausius sprendimus individualioje situacijoje, atliekame tikslius skaičiavimus, dirbame su pažangia planavimo bei projektavimo programine įranga, padedame sutvarkyti dokumentus APVA paramai gauti ir, esant poreikiui, suteikiame išsamią informaciją apie pirkimo lizingu galimybes.

Tvarus rytojus – šiandien
Nuosava saulės elektrinė namuose – tai galimybė mėgautis visais žaliosios energijos privalumais, kurti švaresnę ateitį ir maksimaliai sumažinti elektros sąskaitas. Norime pabrėžti, kad individualiu atveju saulės elektrinės atsiperkamumas gali skirtis, priklausomai nuo naudojamų saulės modulių ir jų galios, suvartojamos elektros kiekio ir elektros tinklų nustatytos elektros kainos. Skaičiuojama, kad vidutiniškai saulės elektrinė atsiperka per 7–9 metus, o pasinaudojant APVA parama, investicijų atsiperkamumo sulaukiama dvigubai greičiau, – vidutiniškai per 4–6 metus.
Atsižvelgdama į klientų poreikius, „Vilpra“ siūlo inovatyvią, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų saulės elektrinių įrangą, teikia išsamias konsultacijas elektrinių pasirinkimo, montavimo ir APVA paramos gavimo klausimais. Dirbame su naujausia planavimo bei projektavimo programine įranga, todėl galime pasiūlyti efektyviausius montavimo sprendimus ir tiksliai apskaičiuoti gamybą bei atsipirkimą. Jei turėtumėte bet kokių klausimų ar norėtumėte pasitarti, susisiekite su „Vilpros“ konsultantais telefonu, el. paštu arba atvykę į mūsų saloną ir mes paruošime geriausiai jūsų poreikius atitinkantį įrangos pasiūlymą.