Vandens šildytuvai
Rodoma: 99

Vandens šildytuvai – tai lengvai naudojami įrenginiai, užtikrinantys, kad Jūsų namuose visuomet būtų šilto vandens. Sumontavus vandens šildytuvus, galite būti tikri, jog šilto vandens niekada nepritrūks ir vanduo visada sklandžiai tekės pasiekdamas įvairios paskirties patalpas.

Tiekiami šie skirtingo tipo vandens šildytuvai: elektriniai, kombinuoti, greitaeigiai ir akumuliacinės talpos. Prieš renkantis, pravartu gerai apsvarstyti, koks vandens šildytuvas būtų tinkamas, ir atsižvelgti į jo tūrį, galingumą bei montavimo tipą. Mūsų asortimente rasite įvairius šių prekių modelius, todėl galėsite išsirinkti sau tinkamą. Jeigu kyla neaiškumų renkantis – patyrę specialistai suteiks Jums išsamias konsultacijas, todėl galėsite greitai ir lengvai išsirinkti tai, kas labiausiai tinka.

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Vandens šildytuvai

Rodoma: 99
Rodyti daugiau

Pristatome itin platų vandens šildytuvų (boilerių) pasirinkimą. Boileriai tinka įvairios paskirties patalpose: butuose, nuosavuose namuose, sodo nameliuose, vasarnamiuose ir kitur. Šis įrenginys puikiai padės apsirūpinti patogia buitimi ir užtikrins, kad niekada netrūktų karšto vandens.

Mūsų prekių kataloge rasite daugiau kaip 7 žymių gamintojų skirtingo tipo boilerių iš Slovakijos, Čekijos, Italijos, Prancūzijos, Austrijos ir kitų šalių. Galimi pakabinami ir pastatomi vandens šildytuvai, pasižymintys skirtingomis savybėmis. Parduodame elektrinius ir kombinuotus, greitaeigius boilerius. Tiekiami vertikalūs, horizontalūs boileriai, kombinuoti boileriai gali būti su vienu ar dviem gyvatukais ar be gyvatuko. Mūsų siūlomų vandens šildytuvų talpa gali būti labai įvairi – nuo 10 iki 1500 litrų. Užtikriname platų pasirinkimą tam, kad kiekvienas rastų tai, ko ieško pagal savo poreikius.