Granuliniai katilai
Rodoma: 67

Granuliniai katilai yra patogus patalpų apšildymo būdas tiems, kurie nenori rūpintis kieto kuro katilu, tačiau neturi galimybės įsirengti šilumos siurblio oras - vanduo ar dujinio šildymo. Granuliniai katilai yra aukšto efektyvumo šildymo įrenginiai, kurių bunkerio įkrova kūrenasi 5 - 7 dienas. Visi granuliniai katilai tiekiami su valdikliu, katilo galia reguliuojama pagal patalpos temperatūrą. 

Renkantis granulinį katilą svarbu žinoti:

- koks yra šildomas plotas;
- su kokio tipo bunkeriu - sublokuotu, laisvai pastatomu ar integruotu - Jums reikalingas katilas;
- ar turėsite vietos granulių sandėliavimui.

Kai kurie gamintojai siūlo universalius katilus, kuriuos galima kūrenti ir malkomis. Renkantis tokį katilą reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip katilas paruoštas kūrenimui malkomis. Šiuos katilus reikia modifikuoti nuimant dureles ir degiklį.
Renkantis granulinio katilo galią ir automatiką, būtina tartis su specialistu, nes padarius klaidų galima patirti didelių nuostolių. Kiekvieną pastatytą granulinį katilą turi sureguliuoti ir paleisti gamintojo serviso atstovas, nes blogai sureguliuotas katilas gali deginti net du kartus daugiau granulių.

Jei abejojate ar Jūsų pasirinktas katilas tiks, susisiekite su mumis telefonu arba  parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Granuliniai katilai

Rodoma: 67
Rodyti daugiau

Mūsų tiekiami granuliniai katilai yra tinkami medienos ir anglies granulių kūrenimui, o kombinuoti katilai papildomai gali kūrenti kietą kurą – malkas, medienos briketus, anglį. Šie šiuolaikiški įrenginiai pasižymi ypač aukštu efektyvumu ir patvariomis konstrukcijomis. Patogiai valdomi mechanizmai bei automatizuotas veikimas užtikrins tolygų veikimą ir minimalią priežiūrą.

Siūlome įsigyti modernius ir kokybiškus, iš ketaus ar plieno pagamintus granulinius katilus. Platus asortimentas atitiks kiekvieno vartotojo poreikius.