Ieškantiems kokybės ir estetikos dermės – naujasis TOSHIBA „Haori“ šilumos siurblys su stilingu tekstilinio audinio korpusu

Neišmatuojamų galimybių pasaulyje kasdien naudojamai įrangai keliami kaip niekada griežti reikalavimai. Atsižvelgdamas į tai, Japonijos lyderis TOSHIBA pristatė naująją funkcionalumo ir estetikos sintezę – „Haori“. Vos pasirodę rinkoje, „Haori“ šilumos siurbliai oras-oras pelnė išskirtinį pirkėjų dėmesį dėl unikalaus ir prie skirtingų erdvės reikalavimų prisitaikančio kondicionieriaus dizaino. Tai universali, ypač tyliai veikianti įranga, komplektuojama su skirtingų spalvų audinio pamušalu, puikiai derančiu prie kitų dekoratyvių gyvenamosios erdvės elementų.

TOSHIBA – universalūs sprendimai individualiems poreikiams
Ilgą istoriją turinti TOSHIBA kompanija buvo įkurta 1939 m., susijungus kompanijoms „Tanaka Seisakusha“ ir „Hakunetsusha“. Šiandien Tokijuje įsikūrusi bendrovė specializuojasi informacinių technologijų, telekomunikacijų įrangoje ir sistemose, elektrinių, elektroninių komponentų ir medžiagų, plataus vartojimo elektronikos, pramoninių ir socialinių infrastruktūrų sistemų, buitinės technikos, biuro įrangos, medicinos įrangos, apšvietimo ir logistikos srityse. Skirdama ypatingą dėmesį kokybei, nuolatinei plėtrai ir tobulėjimui, taikydama novatoriškas technologijas ir diegdama pažangius sprendimus, kompanija tapo viena sėkmingiausių bendrovių istorijoje, pelniusi tarptautinį pripažinimą. Naujasis TOSHIBA „Haori“ šilumos siurblys oras-oras – tai japoniškos kokybės ir nepriekaištingo stiliaus derinys. Aukšti techniniai parametrai, ilgaamžė kokybė, lengvas valdymas ir prie individualaus stiliaus prisitaikantis dizainas tapo skiriamuoju įrangos bruožu, suteikęs „Haori“ unikalų veidą gausiame šilumos siurblių asortimente.

TOSHIBA „Haori“ privalumai
Aukščiausia energinio efektyvumo klasė. „Haori“ šilumos siurbliai išsiskiria aukščiausia (A+++) energinio efektyvumo klase tiek vėsinant, tiek šildant, o tai lemia itin mažą energijos suvartojimą visomis darbo sąlygomis.
Plasma jonizatorius. Galingas plasma jonizatorius sulaiko ir neutralizuoja užterštas daleles (virusus ir bakterijas). Rezultatas – švari, gaivi ir sveika aplinka, kurioje gausu deguonies molekulių, be virusų, bakterijų ir nemalonių kvapų.
„Ultra-Pure“ filtras. Smulkios dalelės, esančios ore, gali turėti sąsajų su plaučių ligomis ir lemti lėtinių ligų suintensyvėjimą. Unikalus TOSHIBA „Haori“ šiulumos siurblio filtras padeda sukurti švarią aplinką be dulkių, nemalonių kvapų, mikroorganizmų ir smulkių dalelių. „Ultra-Pure“ filtras sulaiko iki 94 % kietųjų dalelių, kurių skersmuo yra didesnis nei 2,5 mikrometrai.
Lengvas valdymas. TOSHIBA „Haori“ šilumos siurblys turi integruotą „Wi-Fi“ funkciją, kas suteikia galimybę sistemą valdyti naudojant „TOSHIBA Home AC Control“ programą, į kurią įeina savaitinis planavimas, pageidaujamo komforto lygio nustatymas, taip pat –energijos stebėjimas ir suderinamumas su balso atpažinimo sistemomis „Google Assistant Home Assistant“ ir „Amazon Alexa“. Valdymui gali būti naudojamas planšetinis kompiuteris arba išmanusis telefonas. Be to, „Haori“ valdymo pultas turi magnetinį sieninį laikiklį.

„Haori“ dizaino išskirtinumas
TOSHIBA „Haori“ tapo stipriu proveržiu rinkoje, pasiūlęs jai išskirtinai patrauklų kondicionieriaus dizainą, kuris savo vietą atras tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere, prisiderindamas prie plačios spalvų gamos. Naujoji „Haori“ šeima – tai ne tik funkcionali įranga gyvenimo komfortui užtikrinti, bet ir elegantiškas baldas, kurį norisi išryškinti – nepriklausomai nuo to, kokiam stiliui skiriate dėmesį, „Haori“ dizainas padarys jį dar patrauklesnį.
Plonas šilumos siurblio korpusas ir unikali vidinio bloko forma komplektuojama su audinio dangčiu, kuris sukuria subtilų derinį su kambaryje esančiais minkštaisiais baldais, užuolaidomis, kilimais ir kitais aksesuarais. Pirkėjams siūloma rinktis iš plataus spalvų asortimento – „Haori“ pasiūloje rasite melsvai pilkos, tamsiai pilkos, šviesiai pilkos, smėlio, tamsiai rudos, mėlynai smaragdinės spalvų pamušalus, kurie suteiks dar daugiau jaukumo jūsų namams. Dėl optimizuotos montavimo sistemos „Haori“ vidinį bloką galima lengvai montuoti ant bet kurios sienos. Vidaus įrenginiai yra suderinami tiek su split, tiek su multi split išorinėmis dalimis.
Audinio keitimą galima atlikti keliais paprastais žingsniais – išsirinkite pageidaujamą modelį, išvyniokite audinį ir pritvirtinkite jį prie priekinio skydelio. Viskas, – jūsų šilumos siurblys tapo jaukiu interjero aksesuaru, traukiančiu aplinkinių žvilgsnius. Jei norite atlikti remonto darbus ir atnaujinti interjerą, pasirinkę kitos spalvos derinį, lengvai pakeisite „Haori“ išvaizdą.

Konkurentus pranokstantis efektyvumas ir maksimalus komfortas
Šilumos siurbliai oras-oras, nepriklausomai nuo jų gamintojo ar konkretaus modelio, visų pirma turi atitikti griežtus techninius reikalavimus, užtikrinti maksimalų komfortą ir patogumą. Kvėpavimas švariu oru, optimalus temperatūros palaikymas ir mažos energijos sąnaudos yra pagrindinės savybės, lemiančios pirkėjų apsisprendimą pirkti. Vis dėlto, keičiantis gyvenimo sąlygoms ir didėjant technologinėms galimybėms, auga ir klientų poreikiai, o reikalavimai, keliami buityje naudojamai įrangai, taip pat griežtėja – naujoji TOSHIBA „Haori“ įrenginių serija tai puikiai supranta.
Dar daugiau funkcionalumo. „Haori“ valdymo galimybės prisitaiko prie išrankiausių vartotojų poreikių ir siūlo išskirtinį funkcionalumą, apimant tokias funkcijas kaip 3D AIRFLOW, kuri leidžia lengvai nukreipti oro srautą bet kuria kryptimi, ECO funkciją, dėl kurios maksimaliai sumažinamos energijos sąnaudos, COMFORT SLEEP funkciją, kuria galima optimizuoti aplinkos temperatūrą nakties metu, bei HIGH-POWER funkciją, su kuria per maksimaliai trumpą laiką galite apšildyti ar atvėsinti patalpas.
Dar daugiau efektyvumo. Unikali „Haori“ technologija, kurioje naudojami patentuoti rotoriniai kompresoriai su R32 šaltnešiu ir valdomu dažnio keitikliu, užtikrina aukštus efektyvumo rodiklius. Priklausomai nuo faktinio poreikio, „Haori“ gali pritaikyti šildymo arba aušinimo galią su minimaliomis sąnaudomis. Tai leidžia kalbėti apie aukščiausią A +++ energinio naudingumo klasę ir išskirtinai didelį efektyvumą, kurio SEER siekia 8,6 (sezoninis energijos efektyvumas vėsinant), o SCOP – 5,1 (sezoninis energijos vartojimo efektyvumas vėsinant).
Dar daugiau komforto. „Haori“ šilumos siurblys leidžia mėgautis maksimaliomis komforto sąlygomis, kadangi dėl unikalios įrenginio formos oras yra cirkuliuojamas viršutinėje patalpos dalyje, siekiant užtikrinti tolygią temperatūrą patalpoje ir padidinti komforto lygį, pritaikant įrenginio veikimo greitį pagal individualius poreikius. Savaime išsivalanti „Magic Coil“ sistema sukuria slidų paviršių, ant kurio negali užsilaikyti dulkės ar kiti nešvarumai. Nuolatinis švaros palaikymas leidžia išlaikyti aukštus efektyvumo rodiklius, užtikrinti sveiko, švaraus ir gryno oro cirkuliaciją patalpoje. Maksimalias komforto sąlygas užtikrina ir itin tylus įrangos veikimas – „Haori“ vidinis blokas su QUIET funkcija skleidžia vos iki 19 dB (A) triukšmą, o lauko blokas su funkcija SILENT – iki 37 dB (A).

Įsigykite TOSHIBA „Haori“ šilumos siurblį „Vilproje“!
Inovacijos, efektyvumas, patikimumas, energijos taupymas ir pagarba aplinkai – vertybės, kuriomis vadovaujasi TOSHIBA. Jau daugiau nei 50 metų Japonijos lyderis savo klientams garantuoja nepriekaištingą kokybę, tikslumą ir aukštą kompetenciją. Naujasis TOSHIBA „Haori“ su aplinkai draugišku R32 freonu – tai maksimalios komforto sąlygos ir optimalus šildymas net ir prie žemesnės nei -30°C lauko temperatūros! Tai įranga, pasižyminti funkcionalumu, aukšta oro kokybe, išskirtine estetika, nepriekaištingu efektyvumu ir žemu triukšmo lygiu. Unikali sistemos technologija leidžia bet kuriuo metu reguliuoti šildymo bei aušinimo galią, pritaikant kompresoriaus greitį pagal individualius poreikius. Jei turėtumėte bet kokių klausimų, susijusių su įrangos įsigijimu, eksploatacija ar pritaikymu, visuomet kviečiame kreiptis į ilgametę patirtį turinčią „Vilpros“ komandą – oficialų TOSHIBA gaminių atstovą Lietuvoje, galintį pasiūlyti iki smulkmenų apgalvotus sprendimus jūsų šiltiems, sveikiems ir komfortiškiems namams.