Vėdinimo įranga | Vėdinimo sistemos
Rodoma: 181

Įranga su montavimu iš vienų rankų! Susisiekite ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią įrangą, pasirūpins jos pristatymu, montavimu bei paleidimu:

VilniujeGiedrius +370 690 76404, giedrius.palionis@vilpra.lt
Kaune Vytautas vytautas.kakta@vilpra.lt
Klaipėdoje Mindaugas mindaugas.niuneva@vilpra.lt
Šiauliuose Edvinas edvinas.peskovas@vilpra.lt
Panevėžyje Marius marius.garuckas@vilpra.lt
Utenoje Remigijus remigijus.klimka@vilpra.lt
Alytuje Gediminas gediminas.zenkevicius@vilpra.lt

Puikiai savijautai užtikrinti Jūs neišsiversite be nuolatinio šviežio oro tiekimo, todėl modernios vėdinimo sistemos yra vienas svarbiausių sprendimų, kuriam turėtumėte skirti ypatingą dėmesį. Šiuolaikiniai pastatai pasižymi dideliu sandarumu, kuris užtikrina aukštą pastato energetinį efektyvumą. Sandariose patalpose kaupiasi drėgmė, o ji yra geriausia terpė pelėsiui susidaryti. Vienintelis būdas išvengti šių problemų – efektyvus vėdinimas su šilumos grąža. Tai užtikrina oro rekuperatoriai.

Vėdinimo įranga | Vėdinimo sistemos

Rodoma: 181
Rodyti daugiau

Pasirūpinti šviežiu oru patalpoje paprasta ir patogu. Pasinaudokite tomis galimybėmis, kurias suteikia modernios vėdinimo sistemos. Jeigu siekiate užtikrinti savo patalpose kokybišką oro cirkuliavimą ir pripildyti jas gaiviu oru, pravartu pasirūpinti ventiliacija. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę automatizuoti visus ventiliavimo procesus ir sukurti optimalų patalpos mikroklimatą.
Renkantis oro sistemas, svarbu nuodugniai ištyrinėti visas prietaiso technines charakteristikas, įsitikinti, ar jos Jums tinka. Jeigu susiduriate su klausimais ar neaiškumais, kreipkitės į mus ir mes mielai patarsime padėdami išsirinkti.
Nusprendę įsirengti rekuperaciją, pirmiausiai turite apgalvoti pagrindinius dalykus:
- ar bus kur sumontuoti rekuperatorių (paprastai tai būna katilinė, garažas ar pagalbinės patalpos);
- ar bus galimybė sumontuoti ortakius.
„Vilpros“ asortimente rasite aukštais eksploataciniais rodikliais pasižyminčią žinomų gamintojų įrangą, prisitaikančią prie individualių pirkėjo reikalavimų. Patikima vėdinimo įranga gali būti montuojama įvairaus dydžio patalpose, užtikrinant kokybišką oro cirkuliavimą.