Vėdinimo įranga | Vėdinimo sistemos
Rodoma: 178

Įranga su montavimu iš vienų rankų! Susisiekite ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią įrangą, pasirūpins jos pristatymu, montavimu bei paleidimu:

Vilniuje Laura +370 699 76138, laura.steponaitiene@vilpra.lt
Kaune Aurimas +370 655 75507, aurimas.esmantas@vilpra.lt
Klaipėdoje Vitalija +370 658 04592 vitalija.siaulyte@vilpra.lt
Šiauliuose Nerijus +370 685 52672, nerijus.keniausis@vilpra.lt
Panevėžyje Marius +370 656 96122, marius.garuckas@vilpra.lt
Utenoje Remigijus +370 655 60206, remigijus.klimka@vilpra.lt
Alytuje Edvinas +370 674 44514, edvinas.mataciunas@vilpra.lt

Puikiai savijautai užtikrinti Jūs neišsiversite be nuolatinio šviežio oro tiekimo, todėl modernios vėdinimo sistemos yra vienas svarbiausių sprendimų, kuriam turėtumėte skirti ypatingą dėmesį. Šiuolaikiniai pastatai pasižymi dideliu sandarumu, kuris užtikrina aukštą pastato energetinį efektyvumą. Sandariose patalpose kaupiasi drėgmė, o ji yra geriausia terpė pelėsiui susidaryti. Vienintelis būdas išvengti šių problemų – efektyvus vėdinimas su šilumos grąža. Tai užtikrina oro rekuperatoriai.

Vėdinimo įranga | Vėdinimo sistemos

Rodoma: 178
Rodyti daugiau

Pasirūpinti šviežiu oru patalpoje paprasta ir patogu. Pasinaudokite tomis galimybėmis, kurias suteikia modernios vėdinimo sistemos. Jeigu siekiate užtikrinti savo patalpose kokybišką oro cirkuliavimą ir pripildyti jas gaiviu oru, pravartu pasirūpinti ventiliacija. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę automatizuoti visus ventiliavimo procesus ir sukurti optimalų patalpos mikroklimatą.
Renkantis oro sistemas, svarbu nuodugniai ištyrinėti visas prietaiso technines charakteristikas, įsitikinti, ar jos Jums tinka. Jeigu susiduriate su klausimais ar neaiškumais, kreipkitės į mus ir mes mielai patarsime padėdami išsirinkti.
Nusprendę įsirengti rekuperaciją, pirmiausiai turite apgalvoti pagrindinius dalykus:
- ar bus kur sumontuoti rekuperatorių (paprastai tai būna katilinė, garažas ar pagalbinės patalpos);
- ar bus galimybė sumontuoti ortakius.
„Vilpros“ asortimente rasite aukštais eksploataciniais rodikliais pasižyminčią žinomų gamintojų įrangą, prisitaikančią prie individualių pirkėjo reikalavimų. Patikima vėdinimo įranga gali būti montuojama įvairaus dydžio patalpose, užtikrinant kokybišką oro cirkuliavimą.