Unitazai
Rodoma: 95

Svarbiausias klausimas prieš įsigyjant unitazą - pakabinamas ar pastatomas (kombinuotas) unitazas geriausiai tiks Jūsų vonios kambariui. Prie kiekvieno unitazo puodo galėsite priderinti ir sėdynę su dangčiu. Rinktinės iš plataus formų ir gamintojų asortimento.

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.
 

Unitazai

Rodoma: 95
Rodyti daugiau

Tualetas – tai patalpa, kuriai turi būti teikiama pakankamai daug dėmesio. Kokybiškai įrengta tualeto patalpa suteikia dar daugiau patogumo. Nuolatos gendantis nuleidimo mechanizmas sukelia daug rūpesčių, todėl svarbu pasirūpinti aukštos kokybės dalimis.
Šiame puslapyje atrasite įvairius tualetams skirtus įrenginius. Tiekiami pakabinami, pastatomi bei kombinuoti klozetai, vandens įbėgimo bei nuleidimo mechanizmai, bakelio komplektai ir daugybė kitų prekių. Jeigu neapsisprendžiate, kokie klozetai tinka Jūsų patalpoms, kreipkitės pagalbos į patyrusius specialistus. Jie padės Jums išsirinkti tinkamo dydžio bei rūšies gaminius atsižvelgiant į individualius poreikius.
Tvarkingas ir švarus tualetas su aukštos kokybės įrenginiais – tai lengvai pasiekiamas tikslas. Kataloge atrasite platų klozetų pasirinkimo asortimentą ir visus reikiamus įrengimo mechanizmus.