Rekuperatoriai
Rodoma: 48

Įranga su montavimu iš vienų rankų! Susisiekite ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią įrangą, pasirūpins jos pristatymu, montavimu bei paleidimu:

VilniujeVytautas +370 636 85953, vytautas.vasiliauskas@vilpra.lt
Kaune Aurimas +370 655 75507aurimas.esmantas@vilpra.lt
Klaipėdoje Mindaugas mindaugas.niuneva@vilpra.lt
Šiauliuose Edvinas edvinas.peskovas@vilpra.lt
Panevėžyje Marius marius.garuckas@vilpra.lt
Utenoje Remigijus remigijus.klimka@vilpra.lt
Alytuje Edvinas edvinas.mataciunas@vilpra.lt

Rekuperatoriai

Rodoma: 48
Rodyti daugiau

Mūsų pateikiamame asortimente atrasite daug itin aukštos kokybės rekuperatorių. Šie įrenginiai gaminami tokių žymių gamintojų kaip „Ensy“, „Atrea“ ir „TITON“, su kuriais bendradarbiaujame jau daugelį metų. Tiekiame skirtingo našumo rekuperatorius, tinkančius įvairaus dydžio bei paskirties patalpoms.
Pasinaudokite galimybe apsirūpinti kokybišku patalpų vėdinimu. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę įgyvendinti pačius patogiausius patalpų mikroklimato automatizavimo sprendimus.
Rekuperacija – tai patalpų vėdinimas, kurio metu patalpos oras šalinamas į lauką, o į vidų tiekiamas šviežias oras iš lauko. Rekuperacinė sistema puikiai pasitarnauja norint sutaupyti ir mėgautis šviežiu oru patalpose. Visam tam reikalingas kokybiškas rekuperatorius, kuris užtikrins efektyvų vėdinimą bei pašildyto gaivaus oro grąžinimą į patalpą. Naudingas bus ne tik įprasto dydžio rekuperatorius, bet taip pat ir mini rekuperatorius. Rekuperacija nėra sudėtingas procesas, jis nereikalauja daug priežiūros, sunaudojama mažai elektros energijos, veikia tyliai.