Vilpra naujienos

Vilpra ekspertų komentaras apie oro kondicionierius Kauno dienoje

Tvankiomis vasaros dienomis, kai atviri langai į namus įleidžia tik dar daugiau perteklinės šilumos, kondicionieriai yra tikras išsigelbėjimas. Šiuolaikiniai vėsinimo įrenginiai jau nėra tik šiltojo sezono prekė. Jie naudingi ir tada, kai orai atvėsta, nes gali būti namų šilumos šaltiniu.

Skaityti plačiau

Dualinis universitetinis mokymas. Bakalauras - meistras

Džiaugiamės nauja studijų programa VGTU, kurią pasirinkęs ir įgijęs „Elektros inžinieriaus-meistro“ kvalifikaciją absolventas turės ne tik pakankamai teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kuriuos lavins skirdamas 50 proc. studijų laiko.

Skaityti plačiau

Straipsnis apie mus 15min.lt: Saulės elektrinė ant nuosavo namo stogo – dabar su 3230 eurų kompensacija ir patikimu partneriu

Nuosavos saulės elektrinės – kadaise atrodžiusios miglotu ateities dalyku, galiausiai ne tik virto realybe, bet ir lydi lietuvius kiekviename žingsnyje. Geros žinios tiems, kurie ir patys svarsto apie atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą savuose namuose – Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) priima paraiškas kompensacijoms už atsinaujinančių energijos išteklių priemonių įsirengimą.

Skaityti plačiau

UAB VILPRA bendradarbiauja su „Kauno statybos ir paslaugų mokymo centru“

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre jau ruošiami vėdinimo ir oro kondicionavimo bei šilumos siurblių montavimo meistrai, o praktinio mokymo bazėje R. Kalantos g. 1 A pradėjo veikti UAB VILPRA dovanotas ir sumontuotas GREE šilumos siurblys oras - vanduo Versati II+.

Skaityti plačiau

VILPRA: Šeimos kortelės partnerė

Nuo 2019 m. spalio mėnesio UAB "Vilpra" tapo Šeimos kortelės partnere ir šeimoms, turinčioms šią kortelę, taikys iki 30 procentų nuolaidą įrangai.

Skaityti plačiau

VILPRA: kompleksiniai sprendimai jūsų namams naujajame salone

Duris atvėrė dar vienas modernus VILPROS salonas Kaune. Tai antras Kaune ir devintas Lietuvoje šios įmonės salonas, kuriame pateikiami šildymo sistemos, kondicionavimo ir vėdinimo, atsinaujinančios energijos sprendimai, vonios kambario įranga. Čia dirba padėsiantys išsirinkti ir sumontuosiantys įrangą specialistai.

Skaityti plačiau