Vilpra naujienos

Vilpra ekspertų komentaras apie elektrinius radiatorius portale tv3.lt

Lietuvą užklupus gerokai didesniems žiemos šalčiams, nei buvo pastaruosius kelerius metus, daliai gyventojų namuose tenka kaip reikiant pašalti, mat įprasto centrinio šildymo dažnai nepakanka. Vienas iš sprendimų tokiu atveju būtų papildomi šildymo prietaisai. Tačiau žmonės baiminasi smarkiai padidėsiančių sąskaitų už elektrą. Vis tik specialistai įvardija kelis skirtingus šildytuvų tipus ir tikina, kad pasirinkus teisingai ir tvarkingai juos naudojant elektra neatsieitų taip brangiai, o, pavyzdžiui, 1–2 papildomus eurus per dieną.

Skaityti plačiau

Naujieji salonai Vilniuje ir Klaipėdoje

Naujieji salonai Vilniuje, Savanorių pr. 176 B ir Klaipėdoje, Šilutės pl. 27 skirti aptarnauti dar daugiau didmenos klientų. Patogus privažiavimas, dideli sandėliai ir prekių likučiai, ypač greitas aptarnavimas.

Skaityti plačiau

„Vilpra“ ketina išnuomoti trečdalį šiemet planuojamo baigti statyti logistikos centro

Šildymo, kondicionavimo, vėdinimo sistemų prekybos grupė „Vilpra“ šiemet šalia A2 greitkelio, Senajame Ukmergės kelyje, planuoja baigti naujo logistikos centro statybas, o trečdalį jo ploto išnuomoti.

Skaityti plačiau

Naujas VILPRA logistikos centras 2022 metų pradžioje jau atvėrė duris

Moderniame 12 000 m2 ploto (15 000 paletinių vietų) Logistikos centre bus nuomojamos sandėliavimo patalpos. Itin patogi lokacija sandėliavimo veiklai – Senasis Ukmergės kelias 36, Užubalių km., Avižienių sen., Vilniaus raj.

Skaityti plačiau

„Citadele“ bankas finansuoja įmonių grupės „Vilpra“ logistikos centro statybas

„Citadele“ bankas įmonių grupei „Vilpra“ padidino finansavimą iki 5,5 mln. Eurų, dalis šių lėšų bus skirta įmonės „Vilpros logistika“ planuojamoms 11 tūkst. kv. metrų logistikos centro šalia Vilniaus pirmojo etapo statyboms.

Skaityti plačiau

Nuosekli „Vilpros grupės“ parama skiriama keisti žmonių gyvenimus

Per ilgus sėkmingos „Vilpros grupės“ įmonių veiklos metus susiklostė gražios tradicijos nepertraukiamai rūpintis ir prisidėti ugdant šalies jaunimą, remti jaunų kultūros talentų veiklą.

Skaityti plačiau

Vilpra ekspertų komentaras apie oro kondicionierius Kauno dienoje

Tvankiomis vasaros dienomis, kai atviri langai į namus įleidžia tik dar daugiau perteklinės šilumos, kondicionieriai yra tikras išsigelbėjimas. Šiuolaikiniai vėsinimo įrenginiai jau nėra tik šiltojo sezono prekė. Jie naudingi ir tada, kai orai atvėsta, nes gali būti namų šilumos šaltiniu.

Skaityti plačiau

Dualinis universitetinis mokymas. Bakalauras - meistras

Džiaugiamės nauja studijų programa VGTU, kurią pasirinkęs ir įgijęs „Elektros inžinieriaus-meistro“ kvalifikaciją absolventas turės ne tik pakankamai teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kuriuos lavins skirdamas 50 proc. studijų laiko.

Skaityti plačiau

Straipsnis apie mus 15min.lt: Saulės elektrinė ant nuosavo namo stogo – dabar su 3230 eurų kompensacija ir patikimu partneriu

Nuosavos saulės elektrinės – kadaise atrodžiusios miglotu ateities dalyku, galiausiai ne tik virto realybe, bet ir lydi lietuvius kiekviename žingsnyje. Geros žinios tiems, kurie ir patys svarsto apie atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą savuose namuose – Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) priima paraiškas kompensacijoms už atsinaujinančių energijos išteklių priemonių įsirengimą.

Skaityti plačiau

UAB VILPRA bendradarbiauja su „Kauno statybos ir paslaugų mokymo centru“

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre jau ruošiami vėdinimo ir oro kondicionavimo bei šilumos siurblių montavimo meistrai, o praktinio mokymo bazėje R. Kalantos g. 1 A pradėjo veikti UAB VILPRA dovanotas ir sumontuotas GREE šilumos siurblys oras - vanduo Versati II+.

Skaityti plačiau

VILPRA: Šeimos kortelės partnerė

Nuo 2019 m. spalio mėnesio UAB "Vilpra" tapo Šeimos kortelės partnere ir šeimoms, turinčioms šią kortelę, taikys iki 30 procentų nuolaidą įrangai.

Skaityti plačiau

VILPRA: kompleksiniai sprendimai jūsų namams naujajame salone

Duris atvėrė dar vienas modernus VILPROS salonas Kaune. Tai antras Kaune ir devintas Lietuvoje šios įmonės salonas, kuriame pateikiami šildymo sistemos, kondicionavimo ir vėdinimo, atsinaujinančios energijos sprendimai, vonios kambario įranga. Čia dirba padėsiantys išsirinkti ir sumontuosiantys įrangą specialistai.

Skaityti plačiau