VILPRA: kompleksiniai sprendimai Jūsų namams naujajame salone

Neseniai duris atvėrė dar vienas modernus VILPROS salonas Kaune.

Tai antras Kaune ir devintas Lietuvoje šios įmonės salonas, kuriame pateikiami šildymo sistemos, kondicionavimo ir vėdinimo, atsinaujinančios energijos sprendimai, vonios kambario įranga. Čia dirba padėsiantys išsirinkti ir sumontuosiantys įrangą specialistai.

Patogu pasiekti

Įsirengiant naują būstą ar atnaujinant senąjį labai svarbu pasirinkti patikimas, modernias, efektyvias ir tendencijas atitinkančias šildymo, vėdinimo ir santechnikos sistemas. Prieš nusprendžiant, kur ir ką įsigyti, rekomenduojame užsukti į prekybos ir įrengimo bendrovę VILPRA. Kaune klientų laukia patyrusių specialistų komanda naujame VILPROS salone Raudondvario pl. 150, taip pat salone Pramonės pr. 8E. VILPROS generalinis direktorius Martynas Vėgėlė teigė, kad kiekvieno naujo salono atidarymas – didelis įvykis bendrovei, todėl dėkojo klientams ir partneriams už pasitikėjimą. Sprendimas plėstis buvo priimtas atsižvelgiant į sparčiai didėjantį klientų ratą, tai dėsningai nulėmė sukaupta milžiniška patirtis, profesionalumas ir atsakingumas. Įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 200 Europos šildymo, vandens tiekimo, šilumos apskaitos ir taupymo įrengimų gamintojų ir atstovauja Lietuvoje bei Europoje gerai žinomoms kompanijoms.
„Salonai yra skirtingose miesto pusėse, tad nuo šiol klientai galės pasiekti mus dar patogiau ir greičiau“, – kalbėjo VILPROS salonų Kaune vadovas Andrius Kolčinas.

Kompleksiniai sprendimai

Statant ir atnaujinant namus kyla daug klausimų ir abejonių, koks sprendimas būtų teisingiausias, kaip atsižvelgti į visas aplinkybes, suderinti poreikius, lūkesčius ir galimybes. VILPROS salonuose į jūsų klausimus atsakys ir patarimų pažers savo srities profesionalai. Čia jūs gausite visą, argumentuotą ir aiškų pasiūlymą bei sprendimą. Jeigu reikės, specialistai pasirūpins ir projekto paruošimu, išsirinktos įrangos ir prekių pristatymu, montavimu, aptarnavimu bei priežiūra.

Erdvė dizaineriams

Raudondvario plento salone rasite daug naujovių, plačią vonios kambario įrangos ekspoziciją, didelį išskirtinių židinių, krosnelių bei visos šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrangos pasirinkimą. Salone įrengta ekskliuzyvinė, realiai veikianti vonios kambario įrangos ekspozicija leis pamatyti ir įvertinti įrangą. Įspūdžiams aptarti, poreikiams išgryninti salone įrengta vieta susitikimams ir bendravimui, kur būsite pavaišinti kava.

Profesionalai – tiesiai į sandėlį

Raudondvario plente greta VILPROS salono su modernia ekspozicijų sale yra ir didelis bendrovės sandėlis. Taip galima užtikrinti, kad išsirinktos prekės bus greitai išduotos, o atskirai įrengtos darbo vietos padeda greitai aptarnauti profesionalus. Erdvus 900 kv. m stelažuotas sandėlis yra lengvai privažiuojamas. Montuotojams ir profesionalams skirtas atskiras įėjimas į sandėlį, įrengtos atskiros stovėjimo vietos. Montuotojams ir profesionalams itin aktualu dalyvauti atrenkant prekes, pasikonsultuoti išskirtinėmis sąlygomis. Atsižvelgiant į tai, norintys klientai bus aptarnaujami sandėlyje, net neužėję į saloną.

Laukiame jūsų VILPROS salonuose Kaune:

Raudondvario pl. 150 (I–V, 7–18 val.);
Pramonės pr. 8E (I–V, 8–18.00 val., VI 10–15 val.).