Nuosekli „Vilpros grupės“ parama skiriama keisti žmonių gyvenimus

Per ilgus sėkmingos „Vilpros grupės“ įmonių veiklos metus susiklostė gražios tradicijos nepertraukiamai rūpintis ir prisidėti ugdant šalies jaunimą, remti jaunų kultūros talentų veiklą.

Jau daugiau nei dvidešimt penkeri metai tęsiasi bendradarbiavimas su Lietuvos muzikų rėmimo fondu, paremiant jaunus dar nežinomus muzikantus ir atlikėjus. Fondas vykdo net dvylika muzikos švietimo programų, rūpinasi jaunųjų talentų ugdymu, puoselėja gražias ir prasmingas tradicijas. Viena iš jų - rugsėjo pirmąją mokiniams ir jų tėveliams dovanojamas šventinis koncertas Vilniuje Simono Daukanto aikštėje.

Jaunimo ugdymas yra sritis, kuriai reikia nuoseklios paramos, pagalbos ir dėmesio. Jau 4 metus kiekvieną rudenį vyksta aplinkosaugos konkursas „Ekologiškumo virusas plinta“, organizuojamas Vilniaus „Žirmūnų gimnazijos“ moksleivių iniciatyva ir remiamas nuo pat pirmų metų. Konkurso pagrindinis tikslas – skatinti mokinius mylėti, saugoti, tausoti gamtą ir jos išteklius. Šis renginys per ketverius metus jau išaugo į respublikinį.

Nepamiršta yra ir kita meno sritis – dailė. Nurimus vasaros sezonui, rugsėjo mėnesį žymūs lietuvių tapytojai bei dailės pedagogai buriasi dailininkų meka tituluojamoje Nidoje, kurioje vyksta tradicinis tapybos pleneras „Nidos ekspresija“. Šiame, jau 20 metų remiamame projekte, dalyvauja daug dailininkų iš užsienio šalių.

Per paskutinius dvejus metus parama taip pat buvo skirta:
- Nacionaliniam pilietinės visuomenės fondui;
- labdaros ir paramos fondui „Maistas kūnui ir sielai“, vykdančiam sveikatingumo programą, kurios metu nemokamai dalijamas maistas socialiai remtiniems žmonėms;
- Rimanto Gučo knygos „Lietuvos paminkliniai vargonai “ leidybai;
- Rotary klubui;
- Pagalbos centrui sunkiai sergančių vaikų šeimoms - „Mamų Unijos Šeimos namai”;
- Viešajai įstaigai Kauno aklųjų ir silpnaregių centras;
- Šiaulių Specialiojo ugdymo centrui „Spindulėlis“;
- žmonių su regėjimo negalia paramos fondui;
- SOS vaikų kaimui;
- asociacijai „Labanoro švyturys“;
- Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui ir kt.

Svarbi parama suteikta unikalaus sakralinio paveldo palikimo Labanoro Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios atstatymui. Bažnyčia šiandien jau džiugina ne tik labanoriečius, bet ir kitus pro šalį važiuojančius ir visada noriai užsukančius svečius iš įvairiausių Lietuvos kampelių.
Reikalinga įranga padovanota ir Panevėžio Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo koplyčiai.
Paramos teikimas ypač svarbus įmonių grupės savininkams, o taip pat įvairius paramos projektus organizuoja ir atskiri įmonių padaliniai – visus dirbančius įmonių grupėje darbuotojus vienija puoselėjamos vertybės bei noras padėti kuo daugiau žmonių, kuriems reikalinga pagalba.