Vaillant šilumos siurblys - ko gero tyliausias šilumos siurblys rinkoje

Vokiečių kompanija „Vaillant“ pristatė analogų neturintį, efektyvumo ir tylaus darbo rekordus mušantį oras-vanduo siurblį aroTherm. Tai yra moderniausias ir efektyviausias sprendimas namų šildymui, vėsinimui ir karšto vandens pašildymui.

aroTHERM šilumos siurblys tinka montavimui tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose namuose.

Pagaminta Vokietijoje - dizainas, vystymas, testavimas bei gamyba vykdoma Europoje, todėl Vaillant garantuoja kokybę.

Ypatingai tylų veikimą patvirtina Quiet Mark ženklas - užtikrinamas ypatingas komfortas tiek Jums, tiek kaimynams, jei įrenginys montuojamas tankesniame kotedžų rajone ar netoli kaimyno tvoros.

Dizainas pelnė Red Dot apdovanojimą - įrenginio išorė ir eksploatavimas yra draugiškas naudotojui. Svarbus išorinio bloko dizaino elementas - horizontalios plokštelės, kurios padidina konstrukcinį stabilumą.

Sėkmingai išbandytas specialiose šalčio kamerose, kuriose temperatūra siekia -25oC.

Maksimali A+++ efektyvumo klasė.

Moduliuojama galia - šilumos siurblys automatiškai prisitaiko prie būsto šilumos poreikio sunaudodamas tik tiek energijos, kiek reikia šiuo metu. Taip taupomi sąnaudų kaštai ir palaikoma komfortiška patalpų temperatūra.

VAILLANT šilumos siurblio privalumai:

• Aukštas efektyvumo koeficientas.
COP prie +7 ˚C / +35 ˚C siekia net iki 6,5 (4kW ir 5kW modeliai)

• Tinka įvairioms sistemoms
Montuoti galima tiek radiatorinėse, grindinio šildymo ar vandeninių konvektorių sistemose. Taip pat suderinamas su fotovoltinėmis sistemomis.

• Žiemą namus šildykite, o vasarą - vėsinkite
Darbinė temperatūra žiemą, kai lauko temperatūra yra tarp -25o ir +35oC, vasarą - nuo +15 iki +46oC, tuomet perteklinė šiluma iš grindų yra pašalinama į išorę. Atvėsinus grindis, atvėsta ir pati patalpa. Šis patalpų vėsinimo būdas lyginant su oro kondicionieriais visiškai nesukelia triukšmo.

• Ypač žemas garso lygis
3 metrų atstumu nuo išorinio bloko garso lygis siekia tik 36 dB(A) (4kW ir 5kW modeliai), todėl sumontuotas tersasoje, netoli miegamojo lango ar kaimyno tvoros nedrums ramybės.

• Aukšta šilumnešio ir karšto vandens paruošimo temperatūra.
Karšto vandens tempratūra šildymo sistemai pakeliama iki 55oC laipsnių, o karštas vanduo pašildomas iki 62oC laipsnių nenaudojant papildomo kaitinimo elemento. Su kaitinimo elementu temperatūra gali siekti 75oC. Tokia vandens tempratūra apsaugo vandens talpą nuo legionelių susidarymo.

• Nesudėtingai parenkama montavimo vieta.
Šilumos siurblys tiekiamas su šaltnešio kiekiu, kurio pakanka montavimui 15 metrų nuo vidinio įrenginio. Maksimalus atstumas nuo vidinio įrenginio - 25 metrai. Išorės bloko korpusas yra atsparus druskos prisotintam orui, todėl gali būti montuojamas namuose, esančiuose netoli jūros.

• Nepriekaištinga kokybė ir komfortas
Šilumos siurbliai kuriami ir vystomi Vokietijoje, o surenkami Europos gamyklose laikantis vokiškų standartų. Gaminio naudojimo patogumą užtikrina Red Dot apdovanojimas už dizainą bei Quiet Mark ženklas, kuris suteikiamas tik ypač žemą garso taršą keliantiems įrenginiams.

• A+++ energetinė klasė
Aukšta energetinė klasė užtikrins taupų šilumos siurblio veikimą ir neaukštas elektros energijos sąnaudas. Sistemą su Vaillant šilumos siurbliu yra ypač paprasta valdyti. Sumontavus ryšio modulį VR 720 šilumos siurblį galėsite valdyti internetu nesant namie. ValdiklismultiMATIC VRC 700 yra programuojamas, todėl nesudėtingai pritaikysite namų temperatūrą prie savo gyvenimo būdo.


Tinka tiek naujoms, tiek renovuojamoms sistemoms - dėl aukštos srauto temperatūros tinka ir radiatorinėms sistemoms. Šilumos siurbliai Vaillant aroTHERM yra kompensuojami pagal APVA programą.

Patogesniam sistemos valdymui siūlomi valdikliai bei mobilioji programėlė:

VRC720 - naujas, šiuolaikinio dizaino, lietimui jautraus ekrano valdiklis su lietuvišku meniu VRC700 - plataus funkcionalumo valdiklis su lietuvišku meniu Vaillant vSMART Control - mobilioji programėlė suderinama su Android ir iOS sistemomis