ATLANTIC šilumos siurblys – tinkamiausias pasirinkimas renovacijai!

Dažnai svarstymus apie šildymo sistemos atnaujinimą lydi abejonės dėl šildymo sistemos permontavimo ar iškylančio poreikio iš esmės keisti radiatorinę į grindinio šildymo sistemą.

Pasirinkus ATLANTIC šilumos siurblį nereikės permontuoti šildymo sistemos ar keisti radiatorių sumontuojant grindinę šildymo sistemą. Atnaujinsite seną šildymo sistemą su minimalia investicija ir turėsite energetiškai efektyvią, ekologišką šildymo sistemą:

Patentuotas, purvui atsparus šilumokaitis, tinkantis senesnėms šildymo sistemoms. Praktika rodo, kad senose, ilgai naudojamose sistemose būna susikaupę itin daug nešvarumų, kurių negali sulaikyti net ir patys moderniausi filtrai. Visuose ATLANTIC „Extensa“ ir „Excellia“ šilumos siurbliuose yra naudojamas gamintojo sukurtas ir patentuotas šilumokaitis išsiskiria atsparumu nešvariam vandeniui, t. y. laikui bėgant jis neužsikemša ir užtikrina puikų aptarnavimą. Tuo tarpu plokšteliniai šilumokaičiai yra ypatingai jautrūs nešvariam vandeniui ir rekomenduojami tik naujai statomose katilinėse.

Aukšta šilumnešio temperatūra - tinka esamoms radiatorinėms sistemoms. Įprasta manyti, kad renovuojant radiatorinę šildymo sistemą, kurioje buvo sumontuotas kieto kuro katilas, nepakanka pakeisti tik katilą, o reikės iš esmės keisti šildymo sistemą, įrengiant naujus žematemperatūrius radiatorius ar grindinį šildymą. ATLANTIC Excellia šilumos siurbliai išsiskiria ir aukštai pakeliama šilumnešio temperatūra (iki +60oC), todėl nebūtina keisti radiatorių naujais ar montuoti grindinį šildymą.

Pritaikyti Lietuvos klimatui - nenaudojant papildomo kaitinimo elemento efektyviai šildo iki -25oC. ATLANTIC šilumos siurbliai efektyviai veikia iki -25oC (Excellia serijos) bei iki -20oC (Extensa serijos) lauko temperatūros. Lauko temperatūrai nukritus žemiau, reikiamą šilumnešio temperatūrą padės pasiekti integruoti elektriniai kaitinimo elementai, todėl būsite tikri, jog šaltesnę žiemos dieną Jūsų namus pasieks nustatyta šiluma.

Šilumos siurbliai ATLANTIC yra kompensuojami APVA programos, jiems suteikiama 5 metų garantija.

ATLANTIC šilumos siurbliai yra plataus galių pasirinkimo bei kelių variantų - su integruota karšto vandens talpa arba be jos, todėl bus galima parinkti bet kokio dydžio ir įvairaus karšto vandens poreikio namui. Jūsų būstui tinkančio šilumos siurblio galia priklauso nuo namo energetinės klasės, jo ploto, patalpų išplanavimo, todėl kviečiame pasitarti su mūsų specialistais dėl šilumos siurblio parinkimo bei sumontavimo:

Vilniuje Laura +370 699 76138, laura.steponaitiene@vilpra.lt
Kaune Darius +370 620 63518, darius.peciunaitis@vilpra.lt
Klaipėdoje Vitalija +370 658 04592, vitalija.siaulyte@vilpra.lt
Šiauliuose Nerijus +370 685 52672, nerijus.keniausis@vilpra.lt
Panevėžyje Marius +370 630 33754, marius.garuckas@vilpra.lt
Utenoje Remigijus +370 655 60206, remigijus.klimka@vilpra.lt
Alytuje Gediminas +370 699 69513, gediminas.zenkevicius@vilpra.lt

Jeigu norite pasidomėti visais įrangos variantais, ar gauti asmeninį įrangos bei montavimo darbų pasiūlymą, kviečiame tai padaryti čia.