Šildymo įranga akcijos
Rodoma: 474
Turite klausimų dėl prekės! Mūsų specialistai atsakys ir padės pasirinkti Jums tinkamiausią įrangą:

Vilniuje Dmitrij +370 690 90614, dmitrij.sapovalov@vilpra.lt
Kaune Matas +370 685 08445, matas.mizgaitis@vilpra.lt
Klaipėdoje Svajūnas +370 658 06707, svajunas.palskys@vilpra.lt
Panevėžyje Edgardas +370 698 79357, edgardas.skyrius@vilpra.lt
Šiauliuose Raimondas +370 652 85218, raimondas.urbietis@vilpra.lt
Utenoje Rimantas +370 656 96120, rimantas.gaidelis@vilpra.lt
Alytuje Gediminas +370 699 69513, gediminas.zenkevicius@vilpra.lt

Šildymo įranga akcijos

Rodoma: 474
Rodyti daugiau

„Vilpra“ šildymo prekių asortimentas - platus, modernus ir inovatyvus, tinkantis tiek individualiai, naujai ar komercinei statybai, renovuojamoms ir atnaujinamoms būsto šildymo sistemoms. Mūsų asortimente – ne tik pagrindinė šildymo įranga ( katilai, radiatoriai, vandens šildytuvai), tačiau ir visi būtini komponentai šildymo sistemoms, kad Jūsų šildymo sistema dirbtų efektyviai ir būtų ilgaamžė.

Įvairių tipų katilai (kieto kuro, dujiniai, granuliniai, skysto kuro), vandens šildytuvai, radiatoriai, konvektoriai - visus šiuos šildymo įrenginius galite įsigyti pas mus. Kartu su šia šildymo įranga pasiūlysime Jums viską, ko reikia katilinės įrengimui - cirkuliacinių siurblių, kolektorių, termoreguliavimo įrenginių, išsiplėtimo indų, jungiamųjų sistemos dalių.

Teisingai parinkta ir sukomplektuota šildymo įranga veiks efektyviai, nešvaistys elektros energijos, taupiai naudos kurą. Jei siekiate sumažinti šildymo išlaidas ir sukurti patogų bei efektyvų šilumos šaltinį savo namuose ar kitos paskirties patalpose, kviečiame įsigyti šiuos šildymo įrangos gaminius. Jeigu susiduriate su neaiškumais, kreipkitės ir mes padėsime Jums išsirinkti labiausiai tinkamus šildymo įrenginius. Kokybiškas bei ekonomiškas šildymas taps lengvai įgyvendinama svajone.

Visoms „Vilpra“ parduodamoms prekėms suteikiama garantija, kuri išskirtiniais atvejais gali siekti net iki 5 metų. Atstovaujame tokius tarptautinius ženklus kaip „Vaillant“, „Sime“, „Stiebel Eltron“, „Atlantic“, „Danfoss“, „Wilo“, „Uponor“, „Pipelife“ ir kt.