Atlantic

Atlantic

1968 m. Prancūzijoje įkurta „Atlantic“ yra šildymo sistemų ekspertai, su kuria dirbame nebe vienerius metus. Tai visame pasaulyje atpažįstamas prekių ženklas, siūlantis iki smulkmenų apgalvotas šildymo sistemas. Šiandien „Atlantic“ yra sėkmingai įsitvirtinusi ne tik Prancūzijoje, bet ir Vakarų bei Rytų Europoje, Artimuosiuose ir Viduriniuose Rytuose, Afrikoje, Pietų Amerikoje, Azijoje ir Ramiojo vandenyno regionuose. Ne vieną apdovanojimą pelniusi įmonė derina aukščiausios kokybės dizainą, naujoves ir pažangius technologinius sprendimus.

Negailėdama investicijų plėtrai ir inovacijoms, „Atlantic“ siūlo platų gaminių asortimentą, kuriame elektriniai ir kombinuoti vandens šildytuvai bei šilumos siurbliai oras - vanduo su bendraašiu šilumokaičiu. Tai bendrovės sukurta ir patentuota technologija, kurios naudojimas leidžia maksimaliai padidinti šilumos siurblio našumą ir sumažinti patiriamus šilumos nuostolius. Patentuotas purvui atsparus šilumokaitis puikiai tinka senesnėms šildymo sistemoms, kuriose būna susikaupę nešvarumui, todėl šie šilumos siurbliai ypač tinka renovuojamiems namams. Dėl aukštos šilumnešio temperatūros, nereikia keisti radiatorių.

Šilumos siurbliai oras – vanduo yra vienas iš populiariausių šildymo būdų šiomis dienomis. Jie gali būti su integruotu vandens šildytuvu, kuris aprūpins namo gyventojus kaštu vandeniu, arba su galimybe prijungti papildomą talpą karšto vandens saugojimui.

Vandens šildytuvai/boileriai – tai nesudėtingi įrenginiai, užtikrinantys, kad Jūsų namuose visuomet būtų šilto vandens. Vandens šildytuvai gali būti elektriniai, kombinuoti, greitaeigiai, skirti jungimui į dujinių, kieto kuro katilų ar šilumos siurblių sistemas.

Kruopščiai atrinktos gamybinės medžiagos užtikrina ilgaamžį įrangos veikimą, lengvą valdymą ir priežiūrą. Savo gaminiais „Atlantic“ reprezentuoja pačią Prancūzijos gyvenimo sampratą – elegancija gali derėti su kokybe ir patogumu, todėl, rinkdamiesi „Atlantic“, renkatės optimalų komfortą, apgalvotą dizainą ir sąnaudų optimizavimą.

„Atlantic“ produktų katalogas