Uponor

Uponor

Suomijos įmonė Uponor susiformavo ankstesnio amžiaus Europos inovacijų kūrėjų pastangomis. Bendrovė savo veiklą pradėjo 1918 m., o pirmuosius plastikinius vamzdžius pagamino 1965 m. Tolimesniais dešimtmečiais įmonė ėmėsi naujovių, investavo į naujus gaminius bei rinkas, plėtėsi ir taip tapo vienu iš pasaulyje pirmaujančių santechnikos prekių, patalpų klimato ir infrastuktūros sprendimų tiekėjų.

Grindų šildymo ir vėsinimo sistemos kiekvienam pastatui gali būti pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į grindų tipą ir pastato paskirtį. Kadangi grindinio šildymo projektavimo funkcijos ir reikalavimai gali labai skirtis, Uponor siūlo pritaikytus sprendimus tiek naujiems pastatams, tiek renovacijai.

Uponor – tai komfortabilumas, efektyvumas ir didesnės dizaino galimybės. Ši įmonė, turinti ilgametę patirtį rinkoje, yra viena pažangiausių santechnikos prekių, patalpų klimato ir infrastuktūros sprendimų tiekėjų visame pasaulyje. Uponor vardas reiškia kokybę ir optimalų energijos šaltinių naudojimą, todėl renkantis šio prekinio ženklo gaminius niekuomet nenusivilsite.

„Uponor“ produktų katalogas