Dujiniai
Rodoma: 26

Įsigyjant dujinį katilą būtina pasirinkti tinkamą katilo galingumą atsižveliant į pastato energetinę klasę. Jei namas naujos statybos, gerai apšiltintas, namo kvadratų skaičių reikia dauginti iš 0,08 kW ir gausite dujinio katilo galią. Jeigu namas senesnis, kvadratų skaičių reikia dauginti iš 0,1 kW. Žinoma, šie skaičiai yra apytiksliai, todėl kiekvienu atveju, prieš įsigyjant katilą reikėtų pasidaryti namo šilumos poreikio skaičiavimą.

Dujiniai katilai skirstomi į du tipus: atmosferinius ir kondensacinius. Atmosferiniai dujiniai katilai naudoja patalpos orą degimo palaikymui, kondensaciniai katilai  yra jungiami dviašiu dūmtraukiu per sieną. Išoriniu skersmeniu oras degimui siurbiamas iš lauko, o vidiniu skersmeniu - šalinami degimo produktai. Tokie katilai veikia žymiai efektyviau nei atmosferiniai.

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Dujiniai

Rodoma: 26
Rodyti daugiau

Dujiniai katilai – tai puikus būdas taupiai ir efektyviai apšildyti namus bei kitas įvairios paskirties patalpas. Dujinis šildymas, lyginant su centrinio šildymo būdu, nėra brangus, todėl galėsite ženkliai sutaupyti šilumai skiriamų išlaidų. Dar vienas privalumas – dujiniuose katiluose įmontuotas valdiklis leidžia lengvai kontroliuoti tiek šildymo, tiek karšto buitinio vandens temperatūras, todėl galite bet kada pasirinkti norimą šildymo stiprumą pagal savo poreikius.

Pristatome kokybiškus pakabinamus ir pastatomus dujinius katilus, pasižyminčius skirtingomis techninėmis savybėmis. Siūlomų įsigyti prekių kataloge atrasite daugiau kaip 7 žymių gamintojų kondensacinius ir atmosferinius katilus. Šie dujiniai katilai taip pat gali veikti ir suskystintomis dujomis, patikimais veikimo mechanizmais užtikrinamas sklandus bei efektyvus dujinis šildymas.