Vėdinimo įranga | Vėdinimo sistemos
Rodoma: 131

Puikiai savijautai užtikrinti jūs neišsiversite be nuolatinio šviežio oro tiekimo. Šiuolaikiniai pastatai pasižymi ypatingu sandarumu, kuris užtikrina aukštą pastato energetinį efektyvumą. Sandariose patalpose kaupiasi dregmė, o ji geriausia terpė pelėsiui susidaryti. Vienintelis būdas išvengti šių problemų yra efektyvus vėdinimas su šilumos grąža. Tai užtikrina oro rekuperatoriai.
Nusprendę įsirengti rekuperaciją pirmiausiai turite apgalvoti pagrindinius dalykus:
- ar bus kur sumontuoti rekuperatorių (paprastai tai būna katilinė, garažas ar pagalbinės patalpos.);
- ar bus galimybė sumontuoti ortakius.

Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.

Vėdinimo įranga | Vėdinimo sistemos

Rodoma: 131
Rodyti daugiau

Pasirūpinti šviežiu oru patalpoje paprasta ir patogu. Pasinaudokite tomis galimybėmis, kurias suteikia modernios vėdinimo sistemos. Jeigu siekiate užtikrinti savo patalpose kokybišką oro cirkuliavimą ir pripildyti jas gaiviu oru, pravartu pasirūpinti ventiliacija. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę automatizuoti visus ventiliavimo procesus ir sukurti optimalų patalpos mikroklimatą.
Renkantis oro sistemas, svarbu nuodugniai ištyrinėti visas prietaiso technines charakteristikas, įsitikinti, ar jos Jums tinka. Jeigu susiduriate su klausimais ar neaiškumais, kreipkitės į mus ir mes mielai patarsime padėdami išsirinkti.