Saulės elektrinė – kas tai ir kodėl ji mums reikalinga

Saulės elektrinė (arba saulės jėgainė) - tai sistema, saulės energiją paverčianti elektros energija buitiniam naudojimui. Sistema yra sudaryta iš fotovoltinių modulių, įtampos keitiklio (inverterio), sistemos tvirtinimų prie stogo bei jungčių. Priklausomai nuo namų elektros energijos poreikio ir skiriamų investicijų tokios saulės elektrinės gali visiškai aprūpinti namus reikalinga elektros energija.

Saulės elektrinę įsirengti ir eksploatuoti verta, nes:

• didžiąją metų dalį Jums nereikia pirkti vis brangstančios elektros iš elektros tinklų, nes galėsite naudoti iš saulės pagamintą energiją;
• saulės elektrinių įsirengimą remia Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), todėl investicijų atsipirkimo sulauksite dar greičiau.
• padidėja namo vertė. Statistiškai namai su saulės elektrinėmis yra parduodami greičiau ir aukštesne kaina nei namai be saulės elektrinės.
• prisidedate prie gamtos išsaugojimo. Didžiausia elektros energijos dalis pagaminama naudojant iškastinį kurą. Mažinant iškastinio kuro naudojimą, mažėja į atmosferą išskiriamas anglies dioksido kiekis bei šiltnamio efektas.

Jums tereikia su mumis susisiekti telefonu +370 699 63693, el. paštu saule@vilpra.lt. Mes atsakysime į Jūsų klausimus, suprojektuosime, paskaičiuosime naudą bei atsipirkimą, pateiksime pasiūlymą įrangai, montavimo ir įrengimo darbams. Kaip ir įsigyjant bet kurią namų įrangą, saulės elektrines galite įsigyti išsimokėtinai.

JINKO - vienas didžiausių saulės modulių gamintojas pasaulyje

14% pasaulinės rinkos
JINKO - pasaulinė technologijų inovacijų lyderė, užimanti net 14% pasaulinės rinkos dalies. JINKO tyrimų ir plėtros komandą sudaro 1395 darbuotojų.

Bloomberg lyderis
JINKO - Bloomberg Tier I sąrašo lyderis jau daugelį metų. Tai aukščiausias reitingas, suteiktas vos 2% saulės modulių gamintojų.

Pirmaujanti rinkoje garantija
JINKO moduliams taikoma 15-25 metų produkto garantija, o efektyvumo garantija siekia net 25-30 metų.

Po 30 metų - net 87,4% galios
Dėl ypač mažo nusidėvėjimo N-type saulės moduliai net ir po 30 metų eksploatavimo išlaikys net 87,4% galios. Metinis galios praradimas tik 0,4%.

Ilgesnis energijos generavimo laikotarpis
N-type saulės moduliai pasižymi geresniu šviesos įsisavinimu ir srovės surinkimu net ir esant mažam apšviestumui.

Temperatūros koeficientas: -0,3%
Dėl žemesnio temperatūros koeficiento N-type saulės moduliai generuoja iki 0,9% daugiau energijos lyginant su standartiniais P-type saulės moduliais.

Didesnis patikimumas
N-type saulės moduliai pasiekia geresnius patikimumo rodiklius nei reikalauja IEC standartai ir geresnius nei gali pasiekti P-type moduliai. Puiki atsparumo skilimui garantija dėl optimizuoto masinės gamybos proceso ir medžiagų kontrolės.

SOLIS - 18 metų gamybos patirtis, trečia vieta tarp didžiausių inverterių gamintojų pasaulyje

Aukštesnis apsaugos lygis
Integruota apsauga nuo viršįtampių. Taikoma srovės nuotėkio slopinimo technologija. Platus įtampos diapazonas bei žema paleidimo įtampos riba.

Išmanus valdymas
Patogi nuotolinė stebėjimo galimybė WIFI/LAN/GPRS.

Ilgas tarnavimo laikas
SOLIS saulės elektrinės inverteriams taikoma 5 metų gamyklinė garantija su galimybe ją pratęsti iki 20 metų.

Efektyvumas
Maksimalus efektyvumas iki 98,8%

Greitas montavimas
Nesudėtingas montavimas ir lengva įrangos priežiūra.

Montavimo sistemai - 25 metų garantija

Efektyviausio montavimo būdo parinkimas
Dirbame tik su naujausia planavimo bei projektavimo programine įranga, todėl visada pasiūlysime efektyviausią montavimo būdą.

Papildomos apsaugos priemonės
Yoatingą dėmesį skiriame stogo dangos apsaugai - jei stogo paviršius lygus, montavimo metu po konstrukcijomis ir balastais naudojame papildomą 1,2 cm storio paklotą, pagamintą iš specialios gumos granulių.

Konstrukcijos pagamintos Vokietijoje
Naudojame tik aukščiausios kokybės montavimo konstrukcijas. Glaudžiai bendradarbiaujame su vienu didžiausių saulės elektrinių montavimo įrangos gamintoju Vokietijoje - "Profiness", kuris savo sistemoms taiko net 25 metų garantiją. Naudojamos patikimos aliuminio lydinio balastinės konstrukcijos.

Individualūs sprendimai kiekvienam
Ypatingą dėmesį skiriame ne tik kokybei, bet ir saugumui. Kiekvienu atveju randame individualius sprendimus, kurie užtikrina saulės elektrinėms konstrukcijų stabilumą.