Saulės elektrinė – kas tai ir kodėl ji mums reikalinga

Saulės elektrinė (arba saulės jėgainė) - tai sistema, saulės energiją paverčianti elektros energija buitiniam naudojimui. Sistema yra sudaryta iš fotovoltinių modulių, įtampos keitiklio (inverterio), sistemos tvirtinimų prie stogo bei jungčių. Priklausomai nuo namų elektros energijos poreikio ir skiriamų investicijų tokios saulės elektrinės gali visiškai aprūpinti namus reikalinga elektros energija.

Saulės elektrinę įsirengti ir eksploatuoti verta, nes:

• didžiąją metų dalį Jums nereikia pirkti vis brangstančios elektros iš elektros tinklų, nes galėsite naudoti iš saulės pagamintą energiją;
• saulės elektrinių įsirengimą remia Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), todėl investicijų atsipirkimo sulauksite dar greičiau.
• padidėja namo vertė. Statistiškai namai su saulės elektrinėmis yra parduodami greičiau ir aukštesne kaina nei namai be saulės elektrinės.
• prisidedate prie gamtos išsaugojimo. Didžiausia elektros energijos dalis pagaminama naudojant iškastinį kurą. Mažinant iškastinio kuro naudojimą, mažėja į atmosferą išskiriamas anglies dioksido kiekis bei šiltnamio efektas.

Jums tereikia su mumis susisiekti telefonu +370 699 63693, el. paštu saule@vilpra.lt. Mes atsakysime į Jūsų klausimus, suprojektuosime, paskaičiuosime naudą bei atsipirkimą, pateiksime pasiūlymą įrangai, montavimo ir įrengimo darbams. Kaip ir įsigyjant bet kurią namų įrangą, saulės elektrines galite įsigyti išsimokėtinai.