Kepsninė KAMADOCLUB PRO II, juoda, lėtas dangčio nusileidimas

Prekės kodas: Z5KAM-4779046760884

Kepsninė KAMADOCLUB PRO II, juoda, lėtas dangčio nusileidimas

Prekės kodas: Z5KAM-4779046760884
969,00 €
 • Gamintojas
  KAMADOCLUB
 • Aukštis, mm
  900
 • Plotis, mm
  590
 • Gylis, mm
  590
 • Spalva
  juoda
Naujausios kartos kepsninė su patentuota lėto nusileidimo sistema (angl. soft close), kurią sudaro vyriai, laikantys daugiau nei 90% dangčio svorio ir patvarus užraktas, atidarantis kepsninę vos vienu piršto paspaudimu. Dangtis, turintis lėto nusileidimo sistemą daugiau niekada nenukris ir nesitrenks į korpusą su visa jėga – jis lėtai leisis ir tyliai užsidarys palietus vos vienu piršteliu. Rankena ir šoninės lentynos atnaujintos ilgaamžišku, priežiūros nereikalaujančiu, aukštos kokybės, kepsninės spinduliuojamam karščiui atspariu HDPE plastiku, kuris ir po kelerių metų, intensyvaus naudojimo vis dar atrodys kaip naujas, nededant jokių pastangų.
KamadoClub PRO 2 – naujojo dizaino kepsninė, kuri patenkins net išrankiausio gurmano lūkesčius. Tobula dangčio lėto nusileidimo sistema, padidintas viršutinis dangtis išplėtė kepimo tūrį, todėl dar patogiau keps dideli mėsos gabalai, net kelios vištos vienu metu arba, užgriuvus geriausių draugų būriui, daugybė mėsos, žuvies, daržovių su papildomų grotelių paaukštinimu. Ypač tvirta, aplinkos poveikiui, karščiui ir riebalams atspari stiklo pluošto tarpinė padidins kepimo malonumą. Naujas premium klasės kepsninės termometras pridės tikslumo tobuliems patiekalams. Atnaujintos, 5 sekcijų HDPE šoninės lentynos ir priekinė rankena!
KamadoClub PRO 2 – tai išskirtinė molinė kepsninė, išsiskirianti originaliu DiamondCut išorės dizainu, juoda spalva, o svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami KamadoClub PRO 2, Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Pirkdami Kamado Club PRO 2 kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 200 eurų – tai dviejų zonų kepimo sistema su dviejų pusmėnulių karščio deflektoriumi, lietaus uždangalas, puodų laikiklis, žnyplės karštoms grotelėms pakelti ir pelenų žarsteklis!
Aukštos kokybės keraminė ugniadėžė atlaikys itin didelę kaitrą, todėl galėsite ruošti įvairius patiekalus nesibaimindami esamos temperatūros! Aktyviai naudojant kepsninę (ypač komerciniais tikslais) atsiranda didelė ugniadėžės skilimo tikimybė. Ir tai nėra paslaptis, bet mūsų KamadoClub PRO 2 ugniadėžė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl drąsiai galime teigti, jog tai – kokybiška kepsninės dalis. Kokybę atspindi mūsų suteikiama 2 metų garantija fiziniams asmenims ir garantinių įsipareigojimų laikymasis. O juridniams asmenims, kurie naudos kepsninę komerciniais tikslais, ugniadėžei suteikiame net 1 metų garantiją!