Krosnelės
Rodoma: 27

Turite klausimų apie prekę? Skambinkite telefonu +370 658 26388, suteiksime visą informaciją apie prekę ir jos sumontavimą.

Krosnelė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori nedidelio šviesos ir šilumos šaltinio be sudėtingų montavimo darbų bei investicijų. Krosnelės gali būti statomos bet kurioje patalpoje, kurioje galima prijungti dūmtraukį. Krosnelių yra įvairių dydžių, formų, galingumų, su įvairiomis apdailomis: dažytų, muilo ar smėlio akmeniu, keramikos.

Kaip ir renkantis bet kurį šildymo įrenginį, taip ir sprendžiant, kokią krosnelę montuoti patalpose, reikia atkreipti dėmesį į jos galią, pagaminimo medžiagą (plienas ar ketus), stiklo formą (tiesus, lenktas, kampinis), apdailos medžiagą bei jos spalvą.

Krosnelės

Rodoma: 27
Rodyti daugiau

Tiekiamos skirtingo galingumo ketinės, plieninės, granulinės, akumuliacinės krosnelės. Norint pritaikyti šias krosneles interjerui galima pasirinkti iš skirtingo dizaino ir įvairių stiklo formų asortimento, kuris atitiktų kiekvieno poreikius. Taip pat, tausodami bei saugodami aplinką ir gamtą, siūlome ECO DESIGN standartus atitinkančius krosnelių modelius.
Norintieji gali lengvai ir patogiai įsigyti prekių sudarydami užsakymą internetu. Visiems židiniams bei krosnelėms taikomos ilgalaikė garantija. 
Sukurkite malonią aplinką įsirengdami Jūsų interjerui tinkančią krosnelę. Tai bus puiki investicija dar didesniam namų jaukumui bei puikus šilumos šaltinis!