Šilumos siurbliai
Rodoma: 2
Įranga su montavimu iš vienų rankų! Susisiekite ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jums tinkamiausią įrangą, pasirūpins jos pristatymu, montavimu bei paleidimu:

Vilniuje Evaldas +37065068184, evaldas.plokstys@vilpra.lt
Kaune Darius +370 620 63518, darius.peciunaitis@vilpra.lt
Klaipėdoje Vitalija +370 658 04592, vitalija.siaulyte@vilpra.lt
Šiauliuose Nerijus +370 685 52672, nerijus.keniausis@vilpra.lt
Panevėžyje Marius +370 630 33754, marius.garuckas@vilpra.lt
Utenoje Remigijus +370 655 60206, remigijus.klimka@vilpra.lt
Alytuje Gediminas +370 699 69513, gediminas.zenkevicius@vilpra.lt

Šilumos siurbliai

Rodoma: 2

Šiame puslapyje atrasite žymios prancūzų įmonės „Atlantic“ šilumos siurblius. Šie modernūs siurbliai pasižymi itin aukšta kokybe, jų priežiūrai nereikia skirti daug dėmesio. Siūlome platų siurblių asortimentą – prekių kataloge rasite geoterminių šilumos siurblių, šilumos siurblių oras/vanduo bei visas siurbliams reikalingas papildomas dalis. Pasinaudoję pateikiama paieška, lengvai ir patogiai atraskite norimus gaminius. Tiekiami skirtingo dydžio ir galingumo siurbliai, tinkantys įvairios paskirties patalpoms. Pasirinkite tas prekes, kurios labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Kylant klausimams, susisiekite ir mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausius sprendimus atsižvelgiant į patalpas, kuriose siurbliai bus montuojami. 
Šilumos siurbliai – tai puikus sprendimas užtikrinti būste malonią šilumą, kuria galėsite mėgautis visus metus. Įsigykite naujausių „Atlantic“ siurblių palankiomis kainomis – mėgaukitės patogumu bei aukšta kokybe.

Šlumos siurblys kaip alternatyva

Šiuolaikiniai šilumos siurbliai yra patogi, moderni ir efektyvi šildymo alternatyva namams, pasižyminti dideliu našumu, paprastu naudojimu ir aukšta kokybe. Pastaruoju metu šildymas su šilumos siurbliais oras / vanduo, ko gero, yra populiariausias šildymo būdas pastatams, prie kurių nėra privestas dujotiekis. Šilumos siurbliai leidžia vartotojui pamiršti, kas yra šildymas kietu kuru ar medžio granulėmis. Vartotojas gali mėgautis komfortu, negalvodamas apie kuro įsigijimą, jo paruošimą, saugojimą, nuolatinį katilo kūrenimą bei pelenų šalinimą.