Katilai
Rodoma: 98

Katilai

Rodoma: 98
Rodyti daugiau

Katilai – tai pagrindiniai šildymo sistemos įrenginiai, perduodantys kuro degimo metu sukurtą energiją šilumos paskirstymo sistemai. 
Šildymo katilai skirstomi pagal naudojamo kuro rūšį: dujinius, kieto kuro, granulinius, skysto kuro, elektrinius katilus.
Renkantis šildymo katilą būtina atsižvelgti ne tik į ekonominius vieno ar kito šildymo tipo rodiklius, tačiau taip pat įvertinti šildomų patalpų šiluminę sienų varžą, šildymo periodiškumą.

Mūsų asortimentą sudaro įvairių kuro rūšių bei kainų katilai šildymui: dujiniai, elektriniai, kieto kuro, skysto kuro, granuliniai bei komplektuojančios dalys. Kieto kuro ir granuliniai katilai yra tinkami kūrenti skirtingų rūšių kurą: durpes, briketus, pjuvenas, malkas, akmens anglis ir kt. Mūsų tiekiami katilai yra pagaminti iš plieno Naujausios technologijos suteikia galimybes naudoti šiuos katilus itin efektyviai ir komfortiškai, todėl pristatome pačius geriausius gaminius ir pateikiame platų jų pasirinkimą tam, kad kiekvienas rastų tai, kas galėtų atitikti jo poreikius.

Apsisprendžiant dėl šildymo įrenginio svarbu atsižvelgti ne tik į pagaminimo medžiagą, bet ir į:
- katilo galingumą;
- katilo naudingumo koeficientą;
- katilo pastatymo vietą; 
- degimo produktų šalinimą;
- karšto vandens poreikį; 
- katilo valdymą; 
- kuro įkrovos degimo laiką; 
- gamintojo patikimumą ir garantiją.
Vilpros atstovaujami katilų gamintojai gamyboje naudoja šiuolaikines technologijas, todėl katilai yra efektyvūs, nevarginantys savo priežiūra bei valdymu. Pristatome pačius geriausius gaminius ir pateikiame platų jų pasirinkimą tam, kad kiekvienas vartotojas rastų tai, kas galėtų atitikti jo poreikius. Pasirinkti aukštos kokybės įrangą Jums padės puslapio šone esantys filtrai arba parašykite mums elektroniniu paštu, užduokite klausimus, palikite telefono numerį ir mūsų profesionalūs vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą bei suteiks visą informaciją.