Vilpros Pramonė

Vilpros Pramonė

„Vilpros Pramonė“ pasižymi pažangia automatine dūmtraukių gamybos ir miltelinio dažymo linija. Savo klientams kompanija siūlo platų įdėklų į kaminus, dvisienių dūmtraukių bei pramoninių dūmtraukių sistemų asortimentą.

Įdėklai į kaminus skirstomi į dvi grupes: vienasienius ir lanksčiuosius. Vienasieniai standūs įdėklai yra skirti degimo produktų šalinimui iš šildymo prietaiso į atmosferą. Įdėklai įprastai įrengiami mūriniame arba plytiniame dūmtraukyje, kurį apsaugo nuo agresyvių degimo produktų ir kondensato. Vienasieniai standūs įdėklai būna apvalaus ir ovalaus skerspjūvio. Lankstieji įdėklai - tai yra puikus sprendimas renovuojant esamus mūrinius dūmtraukius, ypač tais atvejais kai dėl jų kreivumo neįmanoma sumontuoti standžių įdėklų.

Dvisieniai dūmtraukiai – dūmtraukiai susidedantys iš dviejų nerūdijančio plieno vamzdžių ir izoliacijos tarp jų. Dvisieniai dūmtraukiai gali būti įrengiami ant pastato fasado arba namo viduje ir tapti gražia interjero dalimi.

Energijos ir šilumos šaltinių generavimo prietaisai pramonei dažnai reikalauja standartinių ir nestandartinių dūmtraukių sistemų sprendimų. „Vilpros Pramonė“ dirbame šioje rinkoje ir siūlo sprendimus nuo dūmtraukių sistemų parinkimo, projektavimo iki produkto gamybos ir įrengimo.

„Vilpros Pramonė“ – dinamiška, atvira, atsakinga ir patikima įmonė. Ši nuolat investuoja į pažangias technologijas, tam, kad didintų paslaugų efektyvumą ir dar labiau gerintų produkcijos kokybę. Šiuolaikinių modernių technologijų taikymas, toks kaip pažangiausia automatine dūmtraukių gamybos ir miltelinio dažymo linija, ir įmonėje dirbančių aukštos kvalifikacijos darbuotojų patirtis leidžia bendrovei gaminti tik aukštos kokybės gaminius, kurie atitinka tarptautinius standartus. O didelė prekių įvairovė - galimybę klientams rasti geriausius sprendimus.

„Vilpros Pramonė“ produktų katalogas