Toshiba

Toshiba

Toshiba turi platų produkcijos ir paslaugų asortimentą: plataus vartojimo elektronika, valdymo sistemos, elektroninė pardavimų įranga, liftai ir eskalatoriai, buitinė technika, IT paslaugos, apšvietimas, medicininė įranga, verslo telekomunikacijų įranga, asmeniniai kompiuteriai, puslaidininkiai ir oro kondicionierių sistemos, įskaitant šilumos siurblius oras – oras ir oro kondicionierius.

Efektyvūs šilumos siurbliai oras - oras, skirti patalpų vėsinimui vasarą ir pašildymui esant vėsesniam orui. Jie gali būti įrengiami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, tiek naujos statybos ir senesniuose būstuose.

Naujausias Toshiba gaminys – oro kondicionierių ir šilumos siurblių oras-oras serija Haori. Šios serijos įrenginiai pasižymi vidinės dalies pritaikymu kiekvienam interjerui – įrenginio viršutinė dalis yra dengiama tekstiline medžiaga, kurios atspalvį galima rinktis iš 5 spalvų. Haori įrenginiai efektyviai šildo patalpas lauko temperatūrai nukritus iki -25°C, veikimas atitinka A++ energinę klasę, o veikimą galėsite reguliuoti nuotoliniu būdu integruoto internetinio modulio dėka.

Inovacijos, efektyvumas, patikimumas, energijos taupymas ir pagarba aplinkai – vertybės, kuriomis vadovaujasi TOSHIBA. Jau daugiau nei 50 metų Japonijos lyderis savo klientams garantuoja nepriekaištingą kokybę, tikslumą ir aukštą kompetenciją.

„Toshiba“ produktų katalogas