Thorma

Thorma

Įkurta 1998 m., slovakų įmonė Thorma tęsia daugiau kaip 100 metų senosios „Kovosmalt Filakovo“ gamyklos tradicijas. Gamintoja labiausiai pasižymi kurdama moderniausią ir efektyviausią krosnelių dizainą, kuris užtikrina itin ekonomišką ir švarų malkų deginimą. Šiandien Thorma siūlo platų gaminių asortimentą: plienines krosneles su keramikos, dažyto plieno ar akmens apdaila, krosneles su kaitvietėmis ir orkaitėmis patalpų apšildymui ir maisto gamybai, židinių įdėklus. Įmonė daugiau nei 75% savo produkcijos eksportuoja į Vokietiją, Čekiją ir Daniją.

Thorma krosnelių degimo kameros yra išklotos vermikulitu – natūralia medžiaga, kuri puikiai izoliuoja ugnį. Laisvai pastatomos krosnelės ir Thorma židinių įdėklai turi stiklo apipūtimo sistemą kurios dėka stiklas visuomet išlieka švarus. Pasibaigus gamybai, visi Thorma židiniai yra padengiami smėliavimo technika ir uždažomi Senotherm® UHT HYDRO ekologiškais dažais. Smėliavimo dėka prietaisų paviršius yra idealiai lygus. Tokie dažai degdami nerūksta ir neskleidžia kvapo. Vilpra siūlo tiek Thorma krosneles-virykles, tiek židinius ir jų įdėklus.

Thorma gaminiai sukonstruoti naudojant pažangiausias šildymo pramonės technologijas. Jie ne tik atitinką aukščiausią vokišką BlmSchV 2 standartą, bet pasižymi išskirtiniu dizainu. Renkantis Thorma gaminius jums niekuomet neteks nusivilti jų kokybe ar išvaizda.

„Thorma“ produktų katalogas