Spartherm

Spartherm

1986 m. įkurta vokiečių įmonė Spartherm – novatoriškų ir aukštos kokybės židinio ugniakurų, krosnelių, bio židinių sinonimas. Per tris dešimtmečius dviejų šaltkalvių parduotuvė tapo tarptautinio masto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. Kasmet įmonė pagamina 60 000 krosnelių ir židinių įdėklų, skirtų eksportui į 50 šalių.

Skirtingai nei daugelis šios įmonės konkurentų, Spartherm nesiremia vien tik masine gamyba. Be itin modernių gamybos procesų, įskaitant CAD technologiją, sudėtingas 3D programas ir CNC valdomą gamybą, kai kurios detalės vis dar gaminamos rankomis, laikantis senų gerų tradicijų. Pjovimas, poliravimas, cinkavimas ir emaliavimas yra atliekami gamykloje pagal individualius kliento reikalavimus. Spartherm gaminių asortimentą sudaro įmontuojami malkomis kūrenami židiniai, plieninės krosnelės, dujiniai lauke statomi židiniai ir biožidiniai.

Spartherm yra viena iš pirmaujančių krosnelių ir židinių gamintojų Europoje. Daugiau nei 30 metų patirtį atspindi darbuotojai – kiekvienas savo srities specialistas, bet visi turi tą patį tikslą: aukščiausios kokybės produktai ir laimingi klientai. Rinkdamiesi Spatherm produkciją, jūs renkatės šiuolaikines technologijas, individualumą bei vokišką kokybę atspindinčius gaminius.

„Spartherm“ produktų katalogas