Solis

Solis

„Solis“ – tai gerai žinomas, vienas didžiausių inverterių gamintojų pasaulyje, kurio veikla paremta nuolatiniu įrangos tobulinimu, taikant naujausius technologinius sprendimus. Šio prekinio ženklo inverteriai gaminami „Ginlong Technologies“ įmonėje. Tai viena seniausių inverterių gamintojų, pradėjusių savo veiklą 2005 m. Šiandien „Solis“ inverteriai yra eksportuojami į daugiau nei 100 pasaulio šalių, įskaitant Australiją, Ispaniją, Jungtinę Karalystę, Pietų Afriką, Indiją, Jungtines Amerikos Valstijas, Meksiką, Braziliją, Olandiją bei kitas šalis.

„Solis“ saulės inverteriai montuojami gyvenamųjų namų, komercinių ir pramoninių objektų saulės elektrinėse. Pagrindiniai šioje įmonėje gaminami produktai yra vienfaziai ir trifaziai keitikliai bei hibridiniai inverteriai. Turint hibridinį inverterį, elektros energija gali būti "kaupiama" elektros tinkle, akumuliatoriuose arba naudojama prietaisų, esančių namuose. „Solis“ yra pirmasis inverterių gamintojas praėjęs inverterių patikimumo bandymus, po kurio pateko į Top reitingus kaip ilgiausios gyvavimo trukmės gaminiai.

Šiuolaikiškas dizainas, aukšto efektyvumo įranga su integruota apsauga nuo viršįtampių, išmanusis skaitiklio prisijungimas ir 10 metų garantija – visą tai ir dar daugiau pasirinkus „Solis“ saulės inverterius. Įmonė suteikia visišką kokybės užtikrinimo kontrolę ir aprūpina atsinaujinančios energijos pramonę techniškai pažangiausiais keitikliais.

„Solis“ produktų katalogas