Seguin

Seguin

Seguin židiniai ir krosnelės yra 100% pagaminti Prancūzijoje – komponentų gamyba yra patvirtinta Seguin inžinierių, kurių laikosi ketaus liejyklos. Galutinis židinių ir krosnelių surinkimo procesas ir paruoštų gaminių bandymai vyksta Seguin gamykloje.

Didelis dėmesys skiriamas židinių saugai - durelių atidarymo mechanizmas sumontuotas su apsauginėmis veržlėmis, kurios apsaugo nuo užsikirtimo ar atsilaisvinimo. Pakeliamose duryse sumontuotos grandinės ir suteptos pavaros, užtikrinančios puikų durelų išlygiavimą ir tylų veikimą.

Patogesnei židinio priežiūrai stiklas yra apipučiamas nuo suodžių, todėl jie nenusėda ant vidinio stiklo paviršiaus. Didžioji dalis ugniakurų tinka pasyviems namams, nes juos galima jungti prie išorinės oro tiekimo jungties.

Vadovaudamasi naujausiomis technologijomis, Seguin patentavo dvigubo degimo sistemą (DAFS). Įmonė daug dėmesio skiria ekologijai - panaudoto pramoninio vandens perdirbimui, gamybinių patalpų apšiltinimui, perdirbto popieriaus panaudojimui ir ekologiškųos degimo technikos kūrimui. Rinkdamiesi Seguin, jūs renkatės ne tik ilgametę patirtį ir prancūzišką kokybę, bet ir prisidedate prie tvaresnio gyvenimo būdo.

„Seguin“ produktų katalogas