Sanindusa

Sanindusa

Įkurta 1991 m., Portugalijoje, Sanindusa yra pirmaujanti Europos keramikinių sanitarinių produktų gamintoja. 1993 m. įmonė pradėjo gaminti santechniką Kinijoje, o po vienerių metų padvigubino savo gamybos pajėgumus ir darbuotojų skaičių. Per itin trumpą laiką Sanindusa įgijo klientų pasitikėjimą ir sustiprino savo kokybės įvaizdį, todėl kitu strateginiu žingsniu tapo integruoto gaminių pasiūlos sprendimai pagal pasaulinę vonios kambario koncepciją. Būtent tuomet 1997 m. įmonė įsigijo čiaupų ir priedų gamyklą „Grau“. Gamykla pardėjo kurti vienos ir dviejų komandų čiaupus vonios kambariams ir virtuvėms, taip pat priedus ir kitus papildomus gaminius. Po vienerių metų įmonė atidarė kitą padalinį, kuriame pradėjo gaminti paprastas ir hidromasažines vonias bei dušo padėklus iš akrilo. Šiandien Sanindusa turi platų produktų asortimentą: dušo padėklus, vonios ir vonios baldus, maišytuvus, praustuvus bei unitazus.

Vilpra siūlo įvairių formų ir skirtingų dydžių praustuvus klasikiniam ir moderniam interjerui. Mes galime padėti priderinti jums labiausiai stilistiškai ir funkcionaliai tinkančią formą bei montavimo būdą. Rinkitės iš platus pakabinamų, įmontuojamų ir baldinių praustuvų. Mėgstantiems išskirtinumą – pastatomi, pusiau įleidžiami ar įleidžiami praustuvai.

Unitazai gali skirtis savo išmatavimais, formomis ir tvirtinimo sprendimais, todėl svarbiausia prieš įsigyjant unitazą įsitikinti, kuris – pakabinamas ar pastatomas (kombinuotas) – unitazas geriausiai tiks jūsų vonios kambariui. Prie kiekvieno unitazo puodo taip pat galėsite priderinti ir sėdynę su dangčiu.

Sanindusa – tai kokybė ir didesnės dizaino galimybės. Įmonė yra ne kartą gavusi apdovanojimus už savo dizainus (2005 m. „Design Plus Award“ ir 2016 m. „iF Design Award”) ir turi ilgametę patirtį rinkoje. Sanindusa šiandien žinoma kaip viena pažangiausių keramikinių sanitarinių produktų tiekėjų visame pasaulyje. Jos vardas reiškia naujausias technologijas ir prestižą, todėl renkantis šio prekinio ženklo gaminius, jums niekuomet neteks nusivilti.

„Sanindusa“ produktų katalogas