Oras

Oras

Įkurtas 1945 m., Suomijoje, Oras - Europos santechninės įrangos gamintojas. Įmonė yra Skandinavijos rinkos lyderė ir pirmaujanti žemyninėje Europoje. Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios Oras į rinką tiekė tik aukštos kokybės, tobulo dizaino gaminius ir technologinius sprendimus, kurie būtų ne tik patogūs naudoti, bet ir padėtų tausoti vandenį bei energiją. 1990-aisiais Europos rinkai Oras pristatė bekontakčius elektroninius maišytuvus

Oras labiausiai žinomas kaip elektroninių ir bekontakčių maišytuvų pradininkas. Pirmąjį bekontaktį maišytuvą Oras pagamino daugiau nei prieš 30 metų. Šiandien Oras išmanieji, su „Bluetooth“ prijungti maišytuvai pirmauja. Sukurti siekiant skatinti higieną ir saugą, šie maišytuvai apriboja mikrobų plitimą 85 %, o kai kurie modeliai gali sumažinti karšto vandens nelaimingų atsitikimų skaičių dėl automatinio temperatūros valdymo. Oras maišytuvai naudoja jų patentuotą PSD (Position Sensitive Detector) technologiją, kuri užtikrina, kad maišytuvas tiksliai reaguotų į rankų judesius. Jie taip pat turi unikalius dviejų jutiklių lęšius kiekviename maišytuve, todėl jiems niekada nekils problemų nustatant, kada įjungti ar išjungti. Tai užtikrina sklandesnį naudojimą, palyginus su IR (infraraudonųjų spindulių jutiklio) technologija. Vilproje jūs rasite platų Oras maišytuvų asortimentą: vonios maišytuvai, dušo maišytuvai, virtuviniai maišytuvai.

Renkantis maišytuvus svarbiausia iš anksto nuspręsti kokie jums reikalingi: potinkiniai (montuojami po plytelėmis) ar virštinkiniai (montuojami ant sienos). Vonios kambario maišytuvai taip pat gali būti standartiniai ir termostatiniai. Standartiniai maišytuvai rekomenduojami žmonėms, ieškantiems laiko patikrintų sprendimų. Maišytuvo valdymas, naudojant svirtelę arba rankenėles, leidžia lengvai ir paprastai reguliuoti tiek vandens temperatūrą, tiek srovės srautą. Termostatiniai maišytuvai automatiškai kontroliuoja vandens temperatūrą, todėl, jei šalto vandens tiekimas sistemoje sumažėja, termostatas kompensuoja pokyčius ir užtikrina temperatūros pastovumą.

Oras – patvarūs, aukštos kokybės gaminiai. Bendrovės gaminių kokybė grindžiama Šiaurės šalių meistriškumu, o tai reiškia, kad jie yra ilgaamžiai ir nesenstantys savo funkcijomis bei forma. Naudojant išmaniąsias technologijas ir išmanų gaminio dizainą, Oras misija yra sukurti išmaniausią vandens patirtį kiekvienam. Rinkdamiesi Oras produkciją, jūs renkatės puikų dizainą, aukščiausios kokybės medžiagas ir ilgaamžiškumą, kurį garantuoja net 5 metų garantija.

„Oras“ produktų katalogas