Nibe

Nibe

Contura krosnelių ženklas yra vienas iš NIBE grupės ženklų. Įmonės, priklausančios šiai grupei, orientuojasi į kokybiškesnį energijos vartojimą, mažesnį anglies dvideginio išmetimo kiekį, visi sprendimai namų šildymui ir komfortui yra aplinkai draugiški.
Contura krosnelių projektavimo, gamybos, jau pagamintų krosnelių tikrinimo darbai vyksta Švedijoje, todėl Contura drąsiai žymi savo krosneles "Pagaminta Švedijoje" ženklu. Contura malkomis kūrenamų krosnelių gamykla yra viena didžiausių ir moderniausių Europoje. Gyvendami atšiauriomis oro sąlygomis Švedijos krosnelių gamintojai puikiai žino kaip svarbu namuose turėti patikimai veikiantį šilumos šaltinį, todėl visos krosnelės yra pagamintos su ypatingu kruopštumu, iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų. Kiekvieną kartą užkuriant Contura krosnelę būsite tikri, kad elgiatės draugiškai aplinkai.

Contura krosnelės yra gaminamos iš plieno arba ketaus. Ketinės krosnelės yra senojo dizaino, ant keturių kojelių statomos krosnelės, įprastai nedidelės galios mažų patalpų apšildymui. Plieninės krosnelės turi daugiau dizaino parinkčių bei aksesuarų, jos gali būti su pagrindu arba ant kojos, su atvira arba uždara ertme malkų laikymui.

Contura krosnelės yra pritaikytos montavimui pasyviuose (A++ klasės) namuose, jos visos turi jungtį oro padavimui iš lauko. Elegantiško stiliaus krosnelės gali būti gaminamos juodu, pilku arba baltu korpusu, skirtingomis medžiagomis (stiklu, aliuminio plokšte arba ketumi) dengtu viršumi, o apačioje atvira arba uždengiama vieta malkų laikymui. Papildomai plieninėms krosnelėms gali būti užsakomas sukimo aplink savo ašį mechanizmas, ventiliatorius karšto oro išpūtimui į patalpą bei pagal krosnelės dydį pritaikytas stiklas grindų apsaugai nuo žarijų.

„Nibe“ produktų katalogas