Laufen

Laufen

Įkurtas 1991 m., Čekijoje, Roth - tarptautinis energijos ir sanitarinių sistemų gamintojas, veikiantis visame pasaulyje. Įmonė gerai žinoma Vokietijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Austrijoje, Kroatijoje ir kitose Europos šalyse. Roth produkcija pasižymi neprilygstama pasirinkimo įvairove, išbaigtomis detalėmis ir aukščiausia kokybe. Įmonė siūlo dušo kabinas, dušo padėklus, vonias, vonios sieneles ir platų priedų pasirinkimą: dušo padėklų ir vonių sifonai, priežiūros priemonės, montavimo ir dušo kabinų priedai bei panelės vonioms ir dušo kabinoms.

Roth produkcija pasižymi unikalia patentuota RothETC technologija. Ši technologija apsaugo dušo stiklą nuo kalkių nuosėdų ir nešvarumų, todėl valymas yra daug greitesnis ir paprastesnis. Apsauginis RothETC sluoksnis yra pagrįstas nanotechnologijomis. Lašai, susidarę ant stiklo paviršiaus, kaupia nešvarumus, riebalus ir dulkes. Tekėdami į apačią jie sugeria didžiąją dalį nešvarumų ir kalkių nuosėdų. Jums tik beliks nuvalyti stiklą paprastuoju būdu. Apsauginio RothETC sluoksnio tarnavimo laikas yra 10 metų, tačiau tinkamai pasirūpinus jis gali tarnauti ilgiau.

Vilpra siūlo tiek Roth akrilines vonias, tiek dušo kabinas ir padėklus. Renkantis vonią pirmiausia rekomenduojame atkreipti dėmesį į vonios pagaminimo medžiagą, formą ir dydį. Akrilinės vonios pasižymi tuo, jog jų paviršius nerūdija, yra lengvai prižiūrimos naudojant skystas priemones ir vandenį, ir taip pat jas galima lengvai restauruoti. Norėdami įsigyti dušo padėklą vonios kambariui, svarbu nuspręsti ar norite akmens masės, akrilinio, emaliuoto plieno, lieto marmuro ar plieninio dušo padėklo, kvadratinės, stačiakampės ar pusapvalio formos. Taip pat svarbu nuspręsti dėl montavimo tipo: statomas ar įleidžiamas ir ar su panele (uždanga) ar be jos. Dušo kabinoje svarbus ir durų atidarymo tipas. Jūs galite rinktis tiek slankiojančias, tiek varstomas dureles.

Roth produkcijai būdingas šiuolaikiškas dizainas ir techniniai patobulinimai. Tai aukščiausio lygio gaminiai, kurie užtikrina maksimalų sandarumą, unikalią stiklo apsaugą ir lengvą montavimą su naujoviškomis durų pakėlimo technologijomis. Renkantis Roth gaminius, jūs renkatės kokybę ir patikimumą.

„Laufen“ produktų katalogas